x
Zoom

Zoom F8N Multitrack Field Recorder

Ürün Kodu :110121520019
56.152,53 TL
51.660,33 TL
Kazancınız
:
4.492,20 TL

HAVALE FİYATI:

50.627,12 TL
cargo_n.webp (2 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Zoom F8N Multitrack Field Recorder

  Gelişmiş İleri Bakış Hibrit Sınırlayıcılar, Zoom AutoMix ™ ve hem XLR hem de TRS girişleri için mikrofon / hat seçenekleri gibi özelliklerle, Zoom F8N profesyonel çok amaçlı alan kaydedicidir.

  Zoom AutoMix ™

  Yeni yardımcı ses düzenleyiciniz Zoom AutoMix ™ ile tanışın. Bu akıllı yazılım, ortam sesi miktarını azaltmak için miksajınızın seviyelerini otomatik olarak ayarlar, böylece gerçekten önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz - dengeli bir karışım yakalayabilirsiniz.

  Son Teknoloji Zaman Kodu F8n, 0.2 ppm doğrulukla zaman kodu üreten ve ses ve videonun çok sağlam bir şekilde senkronize edilmesini sağlayan bir Sıcaklık Dengelemeli Kristal Osilatör (TCXO) kullanır. Kapatıldığında, F8n 0,2 ppm'ye kadar doğruluğu koruyacaktır. Zaman kodu G / Ç, BNC konektörlerinde sağlanır.

  Eşzamanlı Kayıt

  F8n, aynı anda USB aracılığıyla bir SD karta ve bilgisayarınıza kayıt yapabilir. Canlı yayın, dosya yedekleme ve daha fazlası sırasında kullanmak için. Ayrıca, dosyalarınızı kolayca yedekleyebilir ve kayıt sırasında canlı yayın yapabilirsiniz.

  Mic
  Preamps F8n, süper düşük gürültü tabanına (−127 dBu EIN) ve yüksek kazanıma (75 dB'ye kadar) sahiptir. Mikrofon / hat seviyeleri, hem XLR hem de TRS girişleri için seçilebilir.

   

  Kayıtlarınızı Koruyun

  Çift SD Kart Kaydı
  Her biri 512 GB'a kadar olmak üzere iki SD / SDHC / SDXC kartına eşzamanlı olarak kayıt yaparak yedekli kayıt imkanı sağlar.

  Üç Güç Kaynağı
  4 pimli Hirose konektörü, harici 9-18 volt DC pil paketlerinin kullanımına izin verir. Güç, cihazınızla birlikte verilen 8 AA pil veya AD-19 AC adaptörüyle de sağlanabilir. F8n, kesintisiz kayıt için kullanıcı tanımlı voltaj seviyesinde güç kaynaklarını değiştirebilir.

  Çift Kanallı Kayıt
  F8n'nin çift kanallı kayıt modu, 1-4 girişlerindeki kayıtları ikiye katlayarak 5-8 numaralı izlere yükselterek güvenli izler oluşturmanıza olanak sağlar. İzler bağımsız olarak kontrol edilebilir ve her bir güvenlik izini farklı kazanç, sınırlama ve daha fazlasıyla özelleştirmenize olanak tanır.

  Ön Kayıt Ön
  Ön kayıt işlevi , KAYIT düğmesine basmadan önce 6 saniyeye kadar ses yakalamanıza olanak tanır .

   

  Daha Net Mönitörleme

  Sahada düzgün izleme için hacim, netlik ve yoğunluk eşit derecede önemlidir. Bu nedenle, üçünü de en üst düzeye çıkarmak için F8n'nin kulaklık işleminde güncellemeler yapıldı. Ortam taşmasını en aza indirmek için dijital kazanç artışı eklendi.

  Sinyaller, sol ve / veya sağ kulaklık kanallarına, fader öncesi veya sonrasına serbestçe yönlendirilebilir. Ek olarak, kulaklık çıkışı mono olarak değiştirilebilir. Düşük pil, kayıt başlatma / durdurma veya kayıt hataları için kulaklık uyarı tonlarını da ayarlayabilirsiniz.

  İos Kablosusuz Kontrolü

  İOS için Zoom F8 Control Uygulaması, Bluetooth LE protokolünü kullanarak iPhone veya iPad'inizden F8n'nin kapsamlı kablosuz uzaktan kontrolünü sağlar. Fonksiyonlar arasında karıştırıcı pan ve fader seviyeleri ile taşıma kontrolleri bulunur. Ayrıca giriş seviyelerini, geçerli zaman kodunu ve pil durumunu izler. İşiniz bittiğinde, dosya ve meta veri bilgilerini doğrudan iOS cihazınızdan bile girebilirsiniz.

   

   

  360 ° SES

  Ambisonics
  360 ses kaydı yapabilen F8n, geleceğin mühendislerinin sahip olması gereken şeyler arasına giriyor. F8n'in Ambisonics modu, A'dan B'ye kod çözme, kazanç ve ayar bağlantısı ve özelleştirilmiş bir ölçüm ekranı içerir, her yerde ve her yerde birinci sınıf 360 ses yakalamanıza olanak tanır.

   

   

  Dosya Biçimleri, Çözünürlük ve Örnek Oranları

  F8n, 24 bit çözünürlüğe kadar BWF uyumlu WAV formatlarında ve 192 kHz'e kadar örnek hızlarında kayıt yapar. Dosyaları MP3 olarak kaydederken, 128, 192 veya 320 kbps bit hızlarını seçebilirsiniz.

  Meta veriler

  Parça adı, sahne adları, notlar ve daha fazlasını içeren Tam Meta Veri girişi mevcuttur. Verilerinizi iOS için Zoom F8 Kontrol Uygulaması aracılığıyla girmek veya doğrudan F8n'ye girmek için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanın.

  İşleme

  F8n, tüm girişlerden tüm çıkışlara esnek sinyal yönlendirme özelliğine sahiptir. Gelişmiş hibrit sınırlayıcılara ek olarak, F8n ayrıca rüzgar ve diğer gürültülerin sesini azaltmak için yüksek geçişli filtreleme, artı faz ters çevirme ve Orta Taraf kod çözme sağlar. Giriş ve çıkış gecikmeleri de mevcuttur.

   

  Teknik Özellikler

  Ses Arayüzü: 10 x 4 Field Recorder
  A/D Çözünürlüğü: 24-bit/192kHz kadar
  Simultaneous Rec Track: 8 sources, plus stereo mix
  Simultaneous Play Tracks: 10 (8 plus stereo mix)
  Dahili Mikrofon(s): Slate Mic
  Analog Girişleri: 8 x XLR-1/4" combo, 10-pin Mic Connector (Zoom mic capsules)
  Analog Çıkışlar: 2 x TA3 (main out), 1 x 1/8" TRS (sub out)
  Kulaklık: 1 x 1/4"
  Hafıza (removable): 2 x SD/SDHC/SDXC Card Slots (up to 512GB each)
  Dosya Formatı: WAV
  USB: 1 x Type Mini-B
  Clock I/O: In, Out
  Yazılım: Zoom AutoMix, Cubase LE (download code), WaveLab LE (download code)
  Güç Desteği: 12V DC power supply (included) / 8 x AA batarya / 4-pin Hirose 9-18V DC güç desteği (ayrı satılır.)
  Pil Ömrü: 8 saat'e kadar @ 48kHz (Lithium), 6 saate kadar @ 48kHz (NiMH), 3 saate kadar @ 192kHz (Lithium)
  Stand Mountable: Tripod Mount,

  Fiziksel Özellikler

  Yükseklik: 5.3 cm
  Genişlik: 18 cm
  Derinlik: 14 cm
  Ağırlık: 1 kg

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Sadece Türkiye içi gönderim
  * We only have domestic sales
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.