x

x
Adam Audio

Adam Audio A44H 130W Dual 4" Nearfield Stüyo Monitörü (Tek)

Ürün Kodu :110032300001
28.460,74 TL
22.483,98 TL
Kazancınız
:
5.976,75 TL
Kısa Ürün Açıklaması İki adet 4" Çok Katmanlı Mineral Woofer
Dönebilen X-ART Tweeter + HPS Waveguide
Woofer'lar için 110W RMS D Sınıfı Amfi
X-ART Tweeter için 20W AB Sınıfı Amfi
XLR ve RCA Girişleri
Çift Bas Bağlantı Noktaları + 3 Ses Seçimi
Oda Adaptasyonu: 4-Bant Eşitleme
A-Control DSP Yazılımı için Ethernet
Entegre Sonarworks Oda Düzeltme
cargo_n.webp (2 KB)
time_n.webp (1 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Adam Audio A44H 130W Dual 4" Nearfield Stüyo Monitörü (Tek)


  Düşük profilli, yüksek kaliteli bir yakın alan monitöre ihtiyaç duyan ses profesyonelleri, profesyonel, çift 4" 2 yollu stüdyo monitör hoparlörü olan Adam Professional Audio A44H'den etkilenecek. küçük stüdyo alanları, kısa dinleme mesafeleri ve sürükleyici çoklu hoparlör konfigürasyonları. 19" genişliğiyle A44H, standart bir raf rafına yerleştirilebilir veya bir ekranın üstüne veya altına monte edilebilir. Ayrıca sürükleyici ve 3B hoparlör konfigürasyonlarında merkez hoparlör olarak da kullanılabilir.

  110 W RMS D Sınıfı amplifikatör, iki adet 4" Çok Katmanlı Mineral (MLM) woofer'a güç sağlarken, 20 W AB Sınıfı amplifikatör, ultra geniş bir frekans aralığı sağlamak için HPS dalga kılavuzuna sahip X-ART tweeter'ı çalıştırır. Dönebilen Yüksek Frekans Yayılım Sistemi ( HPS) dalga kılavuzu teknolojisi ve yerleşik DSP, hoparlörü tam gereksinimlerinize göre ince ayar yaparken monitörü hem yatay hem de dikey olarak konumlandırmanıza olanak tanır.

  Dönebilen HPS Waveguide ve X-ART Tweeter
  ADAM Audio HPS (yüksek frekans yayılım sistemi) dalga kılavuzu teknolojisi, tweeter'ların sesi yatay eksende geniş, ancak dikey düzlemde sıkıca odaklanmış kontrollü tutarlılıkla dağıtmasını sağlar. A Serisi, döndürülebilir bir HPS dalga kılavuzu tasarımı sunar. Hoparlörleri ister yatay ister dikey olarak konumlandırın, HPS waveguide teknolojisinden yararlanmaya devam etmek için A Serisi tweeter'ları 90 derecelik adımlarla değiştirebilirsiniz.

  A Serisi HPS Waveguide, istenmeyen rezonans içermeyen net bir ses oluşturmaya yardımcı olan yeni bir cam elyaf polimer bileşiğinden yapılmıştır. ADAM Audio X-ART tweeter, döndürülebilir HPS dalga kılavuzunun kalbinde yer alır. Almanya'da el yapımı olan X-ART tweeter, hassas bir geçici yanıt sağlar ve en ince ses ayrıntılarını yeniden üretir. Her A Serisi hoparlörde kullanılan bu X-ART tweeter, tüm ürün yelpazesinde ayrıntılı ve tutarlı bir ses sağlar.

  Çok Katmanlı Mineral Woofer
  A Serisi woofer'lar, hafif ama son derece kararlı bir malzeme oluşturmak için birlikte fırınlanmış mineral taş liflerinin benzersiz bir karışımı ile yapılmıştır. Her koninin mineral bileşimi, katmanı ve geometrisi, her modelde kullanılan sürücüye özeldir. Bu malzemeyi yeni bir mıknatıs sistemiyle birleştiren A Serisi woofer'lar, düşük bozulma ile yüksek çıkış üreterek temiz bir alt uç sağlar.

  Hibrit Amplifikasyon
  A Serisi, hem dijital hem de analog dünyaların en iyilerini bir araya getirir. Woofer'lar, bozulmayı azaltırken doğrusal performans üretmeye yardımcı olan D Sınıfı bir amplifikatör tarafından çalıştırılır. Amplifikatör, hem enerji tüketimi hem de ses üretimi açısından gücü ve verimliliği için özel olarak seçilmiştir. Düşük ısı dağılımı, A Serisinin olağanüstü gücü ve performansına ek yatırım yapılmasını kolaylaştıran daha küçük bir ısı emiciye olanak tanır.

  Tweeter, yüksek frekansların pürüzsüz, doğal bir şekilde yeniden üretilmesini sağlayan AB Sınıfı bir amplifikatör tarafından desteklenmektedir. Amplifikatör, çalışma aralığı için optimize edilmiştir, bu da ince ayarlı, düzgün şekilde hizalanmış bir hoparlörle sonuçlanır. Bu noktaya ulaşmak için ADAM Audio, sayısız amplifikatör ve amplifikatör bileşenini deneyerek kapsamlı ölçümler ve dinleme seansları gerçekleştirdi.

  DSP Tabanlı Elektronik
  A Serisi, yalnızca analog hoparlörlere göre daha fazla ayar hassasiyeti ve daha iyi öngörülebilirlik sağlamak için DSP tabanlı elektroniğin dönüştürücü gücünden yararlanır. Bir Ethernet bağlantısı yoluyla güncellenebilen üretici yazılımıyla, zaman içinde ADAM Audio'nun yeni filtre türleri ve özellikleri ile alternatif seslendirmeler dahil olmak üzere en son DSP tabanlı yeteneklerini entegre etmeyi bekleyebilirsiniz.  Oda Uyarlaması
  A Serisi hoparlörlerin arka panelinde, dört bant oda uyarlama denkleştirmesi bulacaksınız: Bas, Masa, Varlık ve Tiz. Her bant önceden tanımlanmış adımlarla ayarlanabilir ve hoparlör yerleşiminden kaynaklanan tipik akustik sorunları telafi etmeye yardımcı olmak için 100'den fazla ayar seçeneği sunar.

  seslendirmeler
  Bir Seslendirme, A Serisi monitörlerin önceden tanımlanmış bir ses profilidir. Arka panelde UNR ve Pure olmak üzere iki farklı seçim bulacaksınız. Burada, Ethernet bağlantısı üzerinden A Kontrolü ile birlikte gelen genişletilmiş işlevselliğe ayrılmış olan Ext seçeneğini de bulacaksınız.

  UNR veya Tekdüze Doğal Tepki, ADAM Audio'nun önceki AX Serisi de dahil olmak üzere çeşitli ikonik ADAM Audio eski ürünlerinden kaynaklanan kendi tasarımının dinamik, kulağa doğal gelen bir yanıt eğrisidir. İlgi çekici ve mevcut sesi size yaratıcılık ve akış için daha fazla alan sağlayabileceğinden, prodüksiyon, beste ve şarkı yazmaya uygundur. Ayrıca, sadece iyi bir müziğin keyfini çıkarmak için hoparlörlerinizi kullanmak istediğinizde harika bir seçenektir.
  Pure, son derece hassas ve nötr bir sondaj seçeneğidir. Bu, miksaj ve mastering için ideal olan, tüm detayların gerçekten farkında olmanız ve hoparlörlerinizin dürüst bir temsiline güvenmeniz gereken düz ayardır.

  Ext seçeneği, Ethernet bağlantısı üzerinden A Control (gerçek zamanlı uzaktan kumanda) ile birlikte gelen genişletilmiş işlevselliğe ayrılmıştır. A Control'ün altı bantlı EQ'su kullanılarak, özel bir seslendirme oluşturulabilir ve monitöre gönderilebilir.

  A Kontrol (Gerçek Zamanlı Uzaktan Kontrol)
  Tüm A Serisi monitörlerin DSP tabanlı işlevselliği, ücretsiz olarak indirilebilen A Control yazılımı kullanılarak Ethernet üzerinden uzaktan ve gerçek zamanlı olarak kontrol edilebilir. A Serisi monitörlerini kaydettiren müşteriler için www.adam-audio.com adresindeki MyADAM alanında Windows ve MacOS için bir Kontrol indirilebilir.¿
  İndirilip kurulduktan sonra, stüdyo alanınızdaki çeşitli dinleme konumlarından eşitleme ve gecikme ayarlarını hassas bir şekilde ayarlayarak birden fazla hoparlörü aynı anda kontrol edebilirsiniz. Çalışırken, bir fader veya fiziksel arayüzden uzaktaysanız monitör seviyelerini uzaktan kontrol edebilirsiniz. Uzaktan kumanda özellikleri özellikle çok amaçlı odalarda kullanışlıdır ve seslendirme, EQ ve diğer ayarların tam olarak istediğiniz gibi olduğundan emin olmanızı sağlar.

  Oda Düzeltme ve Sonarworks Entegrasyonu
  A Serisi hoparlörler, değişen gereksinimlere, tercihlere ve ortamlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. A Control yazılımını kullanarak, kusurlu oda akustiğini telafi etmeye yardımcı olmak için gelişmiş filtreleri doğrudan monitörlerdeki yerleşik bir platforma aktarabilirsiniz. Bu yerleşik platform, endüstri lideri üçüncü taraf Sonarworks'ün filtrelerini destekler. Sonarworks yazılımı ve bir ölçüm mikrofonu kullanarak hoparlörlerinizi yeni bir oda veya değişen zevk için kalibre edebilirsiniz.

  Bas Refleks Sistemi, Kabinler ve Montaj
  Yeni A Serisi kabinler, ADAM Audio ve AX Serisi mirasına dayanmaktadır. Evrimsel bir tasarımda, A Serisi kabinler, kırınımı daha da azaltmak için daha derin eğime sahiptir. Daha kalın bölme duvarları, kabinleri güçlendirir ve iç titreşimleri azaltırken, genişletilmiş port tasarımı hava akışını optimize eder ve port gürültüsünü azaltır. Tüm A Serisi hoparlörler, ihtiyacınız olan her yere monte etme esnekliği sağlayan, alt tarafta bir montaj arabirimi içerir.  Adam Audio A44H Aktif Nearfield Stüdyo Monitör Özellikleri:
  2 yönlü güçlü stüdyo monitörü
  Yatay yönlendirme, esnek montaj seçeneklerine izin verir
  Çift woofer tasarımı, geniş dağılımlı etkili bir ses oluşturur
  X-ART tweeter, temiz ve net üst seviyenin kilidini açar
  DSP tabanlı ayarlama ve Sonorworks SoundID Reference eklentisi (ayrı satılır), odanız için mükemmel sesi ayarlamanıza olanak tanır
  96kHz dahili örnekleme oranı, sesinizin bozulmamasını sağlar
  24 bit AD dönüştürücü, doğru dönüştürme sunar
  Dengeli XLR ve dengesiz RCA girişleri içerir

  Teknik Özellikler
  Güç: Evet
  Güç Yapılandırması: Bi-amper
  Miktar: Tek
  LF Sürücü Boyutu: 2 x 4" Woofer
  LF Sürücü Tipi: Çok Katmanlı Mineral Elyaf
  HF Sürücü Tipi: HPS Waveguide ile döndürülebilir X-ART
  LF Sürücü Güç Amplifikatörü: 110W
  HF Sürücü Güç Amplifikatörü: 20W
  Toplam Güç: 130W
  Frekans Tepkisi: 49Hz-41kHz (-3dB), 46Hz-45kHz (-6dB)
  Geçiş Frekansı: 2.4kHz
  Maksimum Tepe SPL: 103dB (sinüs patlamaları), 110dB (IEC ağırlıklı gürültü)
  Giriş Tipleri: 1 x XLR, 1 x RCA
  Diğer G/Ç: 1 x RJ45 (uzaktan kumanda)
  Özellikler: Oda Düzeltme Kontrolleri, Seslendirme Seçimi
  Yazılım: Bir Kontrol
  Muhafaza Tipi: Çift Ön Kapılı
  Muhafaza Malzemesi: Vinil Sarılı MDF
  Yükseklik: 5.37"
  Genişlik: 17"
  Derinlik: 13,75"
  Ağırlık: 21,37 lb.

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  Türkiye içi aynı gün kargo
  * We only have domestic sales
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.