x

x
AKAI

AKAI MPK225 25 Tuş MIDI Klavye

Ürün Kodu :7549
9.050,00 TL
8.326,00 TL
Kazancınız
:
724,00 TL
Kısa Ürün Açıklaması Aftertouch Özellikli 25 Yarı Ağırlıklı Tuş
4 bankalı 8 RGB aydınlatmalı MPC Pad
8 Kontrol Düğmesi, 4 Arkadan Aydınlatmalı Düğme
Pitch Bend, Modülasyon, Oktav Kontrolleri
iOS Uyumluluğu
USB MIDI/Güç ve MIDI I/O Jakları
Sustain ve Expression Pedal Giriş Jakları
İndirilebilir Müzik Oluşturma Yazılımı
Mac OS X
Windows
cargo_n.webp (2 KB)
time_n.webp (1 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • AKAI MPK225 25 Tuş MIDI Klavye
  Hepsi bir arada kontrol ünitesi ve çözümü olarak tasarlanan Akai Prefossional MPK 225; kompakt performanslar için pad ve klavye kontrolleriyle birlikte kombine edilen derin yazılım entegrasyonu, gelişmiş iş akışı ve çekirdek teknolojinin birleştiği pad ve klavye kontrol ünitesidir. Akai Pro MPK serisinin her üyesi tüm sanal enstrümanlar, efekt eklentileri, DAW yazılım kontrolü ve daha fazlasını işlemek ve manipüle etmek için kapsamlı bir ara yüz ile birlikte gelmektedir. MPK 225 modeli aftertouch özellikli 25 yarı-ağırlıklı tuşları, RGB ışıkları ile 8 adet MPC tarzında Pad'leri, 8 adet görev atanabilir kontrol düğmesi, 4 aydınlatmalı düğme ve transport kontrol düğmelerini panelinde sunuyor. Dahilindeki bank butonları ile kontrol düğmelerini 12 ve 24 adete kadar, Pad'leri ise 32 adete kadar genişletebilme imkanını sizlere sunar. Bunlara ilave olarak MPK 225, USB üzerinden çalışan güç ünitesi ve bilgisayarınıza taktığınız anda direkt çalıştırabilme optimizasyonu ile Mac ve PC üzerinde rahatça kullanım imkanını sunmaktadır.  Akıllı MPC Fonksiyonları

  Müzik çalışmalarınızda ilham kaynağınız için klasikleşmiş MPC nota tekrarı ve MPC tam seviye fonksiyonları dahili olarak gelmektedir. MPK 225 ile müzisyenler ve bestecilere, MPC'nin akıllı iş akışıyla uzun yıllara dayanan araçları kendi prodüksiyonlarına katabilme imkanını sunmaktadır. Buna ek olarak; arpeggiator ve onun ayarlanabilir çözünürlükleri, aralıkları ve pattern'leriyle, kullanıcılara karmaşık melodik yapıları zahmetsizce keşfetme imkanı sunar.
  MPK 225; 25 yarı ağırlıklı piyano stilindeki tam boy tuşları ile görülmemiş tepkiler ve doğal hissiyatlar edinebilirsiniz. Klavye tuş hassasiyetli, kayıtlarınızda veya etkileyici canlı performanslarınızdaki dinamikleriniz için aftertouch özelliklidir. Buna ek olarak; dahilindeki Oktav yukarı ve aşağı kontrolleri kullanıcıya istedikleri melodik aralığa rahatça ulaşabilmelerine imkan sağlar. Bu yolla bas partilerinizi, piyano armonilerinizi ve solo performanslarınızı rahatlıkla çalabilirsiniz.
  Prodüksiyon Yazılımı

  MPK 225 modeli güçlü prodüksiyon yazılımları ile beraber gelmektedir. Ableton Live Lite ve MPC Essentials. Müziğinizi oluşturmak için tüm ihtiyacınız olan donanım beraberinde geliyor. Ableton Live Lite; Audio / MIDI ortamında tek başına beste kayıt, remix, doğaçlama ve müzik fikirlerinizi düzenlemek için müzisyenler ve besteciler için esnek bir kayıt yazılımıdır. MPC Essentials ise; groove /beat prodüksiyonu ve sample ses tetikleme uygulamalarınızı Ableton Live Lite gibi herhangi bir DAW yazılımınıza entegre etmenizi sağlar. Ayrıca tek başına çalışabilen (stand-alone) yönü ile herhangi bir DAW yazılımınızı açmadan da kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak; MPK 225'in 8 pad bankası ve her Pad'e 4 örnekleme ses veya efekt ekleyerek gücünü artırabilirsiniz.
  Sanal Enstrümanlar

  Synthesizer teknolojisinin en iyilerinden ve yüksek çözünürlükteki sesleri ile iki adet sanal enstrüman da MPK 225 kullanıcılarına sunulmaktadır. AIR Music Tech tarafından sunulan Hybrid 3; çeşitli synthesizer seslerine kombine olarak analog synthesizer'ların sıcak ve efsanevi seslerini tüm aralıkları ve dijital manipule kapasitesi ile sunar. SONIVOX Twist ise; spektral geçişli synth seslerinde kolayca kontrol ve yaratma imkanları ile ciddi ve kaliteli sesleri sanal enstrüman olarak size sunabilmektedir. Bu güçlü enstrümanlar ile birlikte MPK 225, kullanıcılarına profesyonel müzik yaratımlarında, her türlü projeye dahil olabilmelerini sağlar.
  Genel Özellikler

  • Tam boyutlu 25 yarı ağırlıklı ve aftertouch özellikli tuşlar
  • 4 Bank ile 32 adete pad'e kadar kullanım imkanı sağlayan 8 adet RGB renk ışıklandırmalı MPC stili Pad'ler
  • 4 adet arkadan ışıklandırmalı düğme ve 8 adet kontrol düğmesinden oluşan görev atanabilir 12 adet Q-Link kontroller
  • Aydınlatmalı LCD ekranı ile yenilenmiş kontrol düzeni
  • 5-Pin'li giriş ve çıkışı ile USB-MIDI
  • Apple iPad Camera Connection Kit (ayrıca satılır) kullanarak iOS uyumluluğu
  • DAW yazılımlara entegrasyon için kapsamlı ulaşım ve parametre kontrolleri
  • Gelişmiş ritmik ve melodik manipülasyon için MPC Nota tekrarı ve arpeggiator
  • Dinamik ve tempo kontrolleri için MPC Tam Seviye, Tap Tempo ve Zaman Bölmesi
  • Etkileyici kayıt ve canlı performans için pitch bend, modülasyon ve oktav kontrolleri
  • 1 adet görev atanabilen footswitch çıkışı ve 1 adet expression çıkışı
  • USB üzerinden güç ünitesi ve tak-çalıştır olarak çalıştırılan bağlantı kolaylığı
  • Pakete dahil olan prodüksiyon yazılımları : Ableton Live Lite, Hybrid 3 AIR Music Tech, SONiVOX Twist 2.0 & Akai Pro MPC Essentials (download)
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Türkiye içi aynı gün kargo
  * We only have domestic sales
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.