AKAI

AKAI MPKMINI 3 Midi Klavye

Ürün Kodu :7552
2.842,00 TL
2.586,22 TL
Kazancınız
:
255,78 TL

HAVALE FİYATI:

2.586,22 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • AKAI MPKMINI 3 Midi Klavye  Profesyonel prodüksiyon dünyasına giriş noktanız burada başlıyor. Bir nesil yaratıcının müzik yapma şeklini yeniden tanımlayan, dünyanın efsanevi en çok satan mini klavye denetleyicisinin üçüncü yinelemesi olan MPK mini mk3 ile tanışın.

  Yeni Keybed Teknolojisine Sahip 25 Mini Tuş | Anında Parametre Geri Bildirimi için Parlak OLED Ekran | 8 MPC Performans Pedi, Nota Tekrarlı ve İki Sırada Tam Seviye (toplam 16) | Yazılım parametrelerinizi değiştirmek için 8 Sonsuz Düğme | Pitch ve Modülasyon Kontrolü için 4-yollu Joystick | Sınıfına Uygun USB Bağlantısı | Yerleşik Arpejleyici | Sustain Pedalı Giriş Jakı | Üstün, Sağlam Tasarım ve Yapım


  Modern prodüktörün talep ettiği her şey burada: Favori sunucu müzik prodüksiyon uygulamanızla anında entegrasyon için evrensel uyumluluk; kompakt boyutu onu ideal bir seyahat arkadaşı yapar; ped cephaneliği ve atanabilir kontroller, prodüksiyonunuzun her yönü üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar; yeni Gen 2 geliştirilmiş dinamik tuş yatağı, performansınızın teslimatınızdaki her ince enfeksiyonla yakalanmasını garanti eder.

  Yeni başlayanlar için MPK mini, en baştan hit şarkılar oluşturmak için ihtiyacınız olan her aracı içeren eksiksiz bir pakettir. Çalışan profesyoneller için MPK mini, herhangi bir müzikal görevi yerine getirmeye hazır, en üst düzey müzikal İsviçre Çakısıdır. Her şarkı bir yerde başlar, bu yüzden MPK mini ile bir sonraki hit parçanıza başlayarak tüm engellerden kurtulun.  EN İYİ OYUNCU
  MPK mini'de yeni olan, dünyanın en iyi klavyecilerine uygun bir piyano tuş performansı sunan, yeniden tasarlanmış Gen 2 geliştirilmiş dinamik tuş yatağıdır. Kuyruklu piyanolardan yakıcı synth kablolarına ve gösterişli elektrikli piyanolara kadar bu keybed, herhangi bir çalım stilinden ve sanal enstrümandan en iyi şekilde yararlanmayı garanti eder.


  MPC PED GÜCÜ
  Doğrudan amiral gemisi MPC serimizden çekilen 8 ped ile davul parçalarınıza o insan dokunuşunu ekleyin. Bu hesaplanabilir hıza duyarlı arkadan aydınlatmalı MPC pedleri, hassas davul çalma ve melodik örnek çalma için mükemmel dokunuşu sunar ve en talepkar performansçıların bile eşsiz bulacaklardır.


  Bir hit şarkıya giden yolculuğunuz MPK mini ile başlar ve Eksiksiz Müzik Prodüksiyon Başlangıç Kiti, hedefinize giden yol haritasıdır. Efsanevi MPC iş akışına dayalı bir DAW ile başlayın, endüstri profesyonellerinin kullandığı davul ve örnek genişletme paketlerini ekleyin ve bugün mevcut olan en çok yönlü sanal eklenti araçlarıyla tamamlayın, olasılıklar sonsuzdur. Yılın yaz partisi marşını ortaya çıkarın, dünya çapında kalplere dokunacak bir sonraki baladı yaratın veya film müziğini bir nesle taşıyın. MPK mini, ulaşmak istediğiniz başarı düzeyine ulaşmanız için size tüm araçları sağlar. Öne çıkan yazılımlar arasında MPC Beats, AIR Hybrid, Mini Grand, Velvet ve çeşitli MPC genişletme paketleri bulunur.


  MPC BEATS YAZILIMI
  MPC Beats'e ulaşmak için yola çıktığınız her şey sizi başlatacaktır. Efsanevi MPC iş akışının en iyi parçalarını içerir. MPC Beats, pro prodüksiyon için gerekli tüm araçları içerir. Örnekleri düzenleyin, parçalarınızı birinci sınıf ses efektleriyle karıştırın, efsanevi MPC'lerimizde bulunan aynı sentezleme motorlarıyla herhangi bir sesi bulun, ses kaydedin ve çok daha fazlasını yapın.

  SESLER
  F9 Instruments, Decap, Sample Tools by Cr2, MSX Sound Design ve çok daha fazlası dahil olmak üzere müzik prodüksiyon oyunundaki en iyi ses tasarımcılarından bazılarının örnek koleksiyonuyla prodüksiyonlarınızda kendinize güvenin. İhtiyacınız olan her şey burada: Birinci sınıf ve çok yönlü kick davulları, trampetler, 808'ler, melodik döngüler ve akla gelebilecek her melodik hat için sahip olunması gereken anahtar grup enstrümanları.

  MPC AKADEMİSİNİ YENİYOR
  MPC Beats Academy, MPC iş akışını baştan sona öğrenmek için gideceğiniz yer. MPC Beats Academy, MPK mini'nizle MPC Beats'te müzik yapma yolculuğunuzda ilk vuruşunuzu yapmaktan miksaj ve sonlandırmaya, müziğinizi dışa aktarmaya ve paylaşmaya kadar size rehberlik edecek.
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.