x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
%0 İndirim
Alesis V49 Midi Klavye - 1
Alesis V49 Midi Klavye - 2
Alesis V49 Midi Klavye - 3
Alesis V49 Midi Klavye - 4
Alesis

Alesis V49 Midi Klavye

Ürün Kodu : 8038
3.209,49 TL
3.209,49 TL
Havale Fiyatı
3.145,30 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

Alesis V49 Midi Klavye
melodik teklif
Sınırlı bir süre için, Melodics ile becerilerini geliştiren 100.000'den fazla müzisyene katılın. Melodics, MIDI klavyeler, ped denetleyicileri ve davullarla çalmayı ve gerçekleştirmeyi öğreten bir masaüstü uygulamasıdır. İster yeni başlıyor olun, ister ileri teknikleri öğrenmek isteyen deneyimli bir profesyonel, Melodics sizinle birlikte büyür. Kontrol cihazınızı kaydettirdikten sonra indirmek ücretsizdir ve başlamanıza yardımcı olacak 60'ın üzerinde ücretsiz ders (Alesis'e Özel Beş Dahil) ile birlikte gelir!

Herhangi bir Müzik Yapımcısı için Yapı Taşları

Alesis V49, bir dizi ped, düğme ve düğme ile müzik yazılımınıza komut vermenizi sağlayan güçlü, sezgisel bir MIDI denetleyicisidir. 49 tam boyutlu hıza duyarlı tuş ve Oktav Yukarı/Aşağı düğmeleriyle klavyeyi tam melodi aralığına genişletebilir ve bas çizgilerini, akorları ve melodileri çalabilirsiniz. V49 ayrıca efekt eklentilerini ve sanal enstrümanları işlemek için atanabilir dört düğme ve düğme içerir: filtreleri açma ve kapatma, ses düzeylerini ayarlama, efektleri etkinleştirme, parametreleri ince ayar yapma ve daha fazlası. Sekiz hıza duyarlı arkadan aydınlatmalı ped, klipleri veya parmak tamburunu olağanüstü yanıtla başlatmanıza olanak tanır ve perde ve modülasyon tekerlekleri, performansınızın etkileyici yeteneklerini genişletir.


Tak ve Kullan Yazılım

V49, müzik yazılımınızla sorunsuz ve zahmetsizce entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Mac'inize veya PC'nize yapılan tek bir USB bağlantısı, hem güç hem de MIDI işlevi sağlayarak, bilgisayarınıza doğrudan takıp müzik yapmaya başlamanıza olanak tanır. Tüm düğmeler, düğmeler ve pedler, gerçek zamanlı görsel geri bildirim sağlamak için aydınlanır ve sezgisel bir iş akışı için düzenlenir. Ayrıca, V49'un ince tasarımı, bu güçlü MIDI denetleyicisini her büyüklükteki stüdyoya uygulamayı kolaylaştırır.


Ableton Live & XPAND!2

V49, bilgisayarınızla kaydetmenizi, üretmenizi ve performans göstermenizi sağlayan iki dinamik yazılım parçası olan AIR Music Tech tarafından Ableton Live Lite 9 ve Xpand!2 ile birlikte gelir. Ableton Live Lite 9, müzikal fikirleri anında kaydetmenize, yeniden düzenlemenize, doğaçlama yapmanıza ve düzenlemenize olanak tanıyan akıcı bir ses/MIDI ortamıdır. Xpand!2, akustik enstrümanlardan fütüristik sentezleyicilere kadar bir dizi birinci sınıf ses koleksiyonuyla birlikte gelen gelişmiş bir sanal enstrümandır. Bu güçlü müzik platformları birlikte, kutudan çıkar çıkmaz V49 ile müzik oluşturmanıza veya gerçekleştirmenize olanak tanır.VIP 3.0 YÜKSELTME HAZIR (İSTEĞE BAĞLI)

VX49 premium üretim kontrolörümüzde olduğu gibi VIP artık tüm popüler klavyelerimizde mevcuttur. VIP 3.0 (99,99$ Değeri) ile VST enstrümanınızın ve efekt koleksiyonunuzun genişletilmiş kontrolünü yalnızca 29.99$'a deneyimleyin. VIP3.0, donanım / yazılım deneyimini sorunsuz bir şekilde entegre ederek sanal enstrüman ve efekt koleksiyonunuza benzersiz erişim sağlar ve kullanıcı dostu, sezgisel bir formatta sınırsız yaratma özgürlüğü verir.

VIP ve Alesis Controller kombinasyonu, iş akışını en üst düzeye çıkarır ve doğal hissettiren ve yaratıcılığı artıran bir çalma deneyimi sağlar - sanal Enstrümanların rakipsiz işleme yeteneği ile kaynaşmış doğal, dokunsal donanım hissi. Tüm VST kitaplığınızdan enstrüman tipine, tınıya, stile veya artikülasyona dayalı sesleri hızla bulun; VIP örneği başına 8 adede kadar ayrı enstrüman ve yama katmanlayarak etkileyici, etkileyici sesler ve dokular oluşturun; mükemmel sesi şekillendirmek için enstrüman kanalı başına 4 adede kadar farklı VST efekti yükleyin; Pad Chord Progressions ve kullanıcı dostu Key Control işlemcileri ile performansınıza güç katın; ve daha fazlası.

Canlı performanstan stüdyo prodüksiyonuna kadar, VIP'nin kullanıcı dostu işlevselliği, çeşitli özelliklerle birleştiğinde, mevcut kurulumunuza basit ve sorunsuz entegrasyonu garanti eder ve sınırsız yaratıcı ifade için nihai platform sağlar.ÖZELLİKLERİ
49 tam boyutlu, kare ön tuş
Vuruş üretimi ve klip başlatma için 8 hıza ve basınca duyarlı arkadan aydınlatmalı ped
Müzik yazılımınızla 4 atanabilir düğme ve 4 atanabilir düğme arayüzü
Oktav Yukarı ve Aşağı düğmeleri, tüm klavye aralığına erişmenizi sağlar
Pitch ve modülasyon tekerlekleri etkileyici, yaratıcı kontrol sağlar
Işıklı düğmeler ve düğmeler aracılığıyla kesintisiz, görsel geri bildirim
Mac ve PC için USB gücü ve USB-MIDI bağlantısı
Dahil edilen prodüksiyon yazılımı: AIR Music Tech'ten Ableton Live Lite 9 ve Xpand!2 (indirmeler)
İÇİNDEKİLER
V49 USB-MIDI Denetleyici
USB kablosu
Ableton Live Lite (İndir)
AIR Music Tech tarafından Xpand!2 (İndir)
Kullanici rehberi
Güvenlik ve Garanti Kılavuzu

GEREKSİNİMLER
Kullanılabilir USB Bağlantı Noktası
Windows: 7 (32 veya 64 bit)
OS X: 10.11
Yazılım Gereksinimleri için: Alesis.com'u ziyaret edin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.