x
Alhambra

Alhambra 5FP OP PINANA Flamenko Gitar

Ürün Kodu :2163
29.123,52 TL
27.958,58 TL
Kazancınız
:
1.164,94 TL

HAVALE FİYATI:

27.399,41 TL
Planlanan Teslimat
:
02.10.2023
cargo_n.webp (2 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Alhambra 5FP OP PINANA Flamenko Gitar

  5 Fp OP Piñana modeli, flamenko gitaristi Carlos Piñana ve Alhambra Gitarları arasındaki işbirliğinin meyvesi olarak doğdu.
  Alhambra, günümüzün flamenko gitaristlerinin gerektirdiği niteliklere sahip, paranın karşılığını fazlasıyla veren çok yönlü bir gitarı oluşturan bazı teknik özellikler sunmuştur.

  Model 5 Fp OP Piñana, flamenko negra adı verilen bir flamenko gitarıdır. Arka ve yanlar için selvi yerine Hint gül ağacından yapılmıştır. Bu durumda, üst için sağlam Sedir seçimini vurgulamak önemlidir.

  Flamenko gitarlarında sedir üstünün kullanılması nadirdir, ancak Alhambra, flamenko kişiliğine sahip bir gitar elde etmek için yeni bir destek tasarımı oluşturmak için araştırma yapmaktadır. Sesi yuvarlaktır ve farklı tarzların yorumlanması için daha fazla çok yönlülük sağlar.

  5 Fp OP Piñana modeli, altın makine kafaları, eyer ve somun için abanoz ve melamin ile güçlendirilmiş rahat bir Maun boyun, sesi dengelemeye yardımcı olan oldukça iletici bir malzeme ile birlikte gelir.

  Bu model şık bir estetiğe, özel detaylarla dolu ve mükemmel kalitede bir sese sahiptir. 5 Fp OP Piñana, yenilikçi unsurlara sahip ancak yine de flamenko geleneğini sürdüren farklı bir flamenko gitarıdır.

  Açık Gözenekli kaplama
  Bu gitarın yapımında Alhambra açık gözenek sistemini kullanmıştır. Bu sonlandırma sistemi, ahşabın gözeneklerinin açık kaldığı enstrümanın estetiğinde doğal bir saten kaplama sunarak gitarın sesinin mükemmel bir rezonansa sahip olmasını sağlar.

  Bu yüzey daha az miktarda vernik gerektirir, ancak güçlü bir ses elde edilir.

  Teknik Özellikler

  ÜST: Musluk plakalı Katı Kırmızı Sedir

  YANLAR VE ARKA: Hint Gülağacı

  BOYUN: Maun. Abanoz ile güçlendirilmiş

  PARMAK TAHTASI: Abanoz

  MAKİNE KAFALARI: Altın Kaplama

  BITIŞ: Açık Gözenek

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  Sadece Türkiye içi gönderim
  * We only have domestic sales
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.