x

x
%12 Yeni
Alhambra

Alhambra 8FC PURE Flamenko Gitar

Ürün Kodu :2165
36.386,19 TL
32.019,85 TL
Kazancınız
:
4.366,34 TL
Planlanan Teslimat
:
01.06.2023
cargo_n.webp (2 KB)
time_n.webp (1 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Alhambra 8FC PURE Flamenko Gitar

  8 Fc modeli güzel ve özgün bir flamenko sesine sahip harika bir gitardır. Aynı zamanda tamamen dengelidir, klavye boyunca tutarlı bir ton ve bas ile tiz arasında iyi bir ilişki sağlar.Yüksek kaliteli sese sahip bir enstrüman; güçlü, parlak, harika bir karakter ve büyüleyici bir projeksiyonla.Model 8 Fc, konser serisinin bir enstrümanıdır, ancak ses çıkardığında, kamusal alanda çalma ve eğlenme kapasitesine sahip, profesyonel düzeyde bir enstrüman olduğunu hissediyorsunuz.

  Çok yüksek performansa sahip beyaz bir flamenko gitar ve elinize aldığınızda tek kelimeyle muhteşem.Seçilmiş ahşaplar ve yeni tasarım Yeni flamenko gitar 8 Fc, daha iyi ahşap seçimi, yeni rozet ve yeni kafa tasarımı ile 7 Fc modelinden bir adım öne çıkıyor.

  Yanlarda ve arkada masif selvi ve üst kısım için sağlam Alman ladin seçimine ek olarak, bu gitar abanoz klavye, lüks altın makine kafaları ve sedir boynundaki abanoz takviyeden yapılmıştır.Boynun içinde bulunan abanoz donatı, dışında görülemez.

  Abanoz takviyesi tam olarak klavyenin altındadır ve görülebilmesi için selenin çıkarılması gerekir.Ekstra bir eyerle birlikte gelir Enstrümanı her gitaristin zevkine uyarlamak için, 8 Fc modelinde, tellerin hareketini köprünün "kemiğini", eyeri değiştirerek değiştirebilirsiniz.8 Fc modeline, gitaristin tercihine göre düşük veya biraz daha yüksek bir pay alma niyetiyle, ancak her zaman gitarın özelliklerine tamamen uyarlanmış, farklı yükseklikte ekstra bir eyer eklenmiştir.

  Gerektiğinde sadece vızıltı üretmek ve yorumlamada daha fazla rahatlık sağlamak için tasarlanmış bir gitar.Hem eyer hem de somun, tarihsel olarak sesi en üste ve en doğal sese iletmek için kullanılan kemik malzemeleridir.

  Teknik Özellikler

  ÜST: Musluk plakalı masif Alman Ladini.

  TARAFLAR VE ARKA: Masif Selvi

  BOYUN : Sedir. Abanoz

  PARMAK TAHTASI ile güçlendirilmiş : Abanoz

  MAKİNE KAFALARI: Lüks Altın KaplamaE8 Fishman Flex M Karışımı

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.