Alhambra

Alhambra IBERIA ZIRICOTE CTW-E8 Elektro Cutaway Klasik Gitar

Ürün Kodu :2161
29.985,45 TL
22.489,09 TL

HAVALE FİYATI:

22.039,31 TL
Planlanan Teslimat
:
30.09.2022
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Alhambra IBERIA ZIRICOTE CTW-E8 Elektro Cutaway Klasik Gitar

  Dar gövdeli bir kesit gitarın faydalarıyla birleşen zirkoit ahşabın derin sesi.


  Iberia ziricote cutaway dar gövde modeli, çok tatmin edici bir şekilde sürpriz yapan bir dizi profesyonel özellik sunan orta sınıf bir gitardır.

  Her gitar her zaman benzersiz olsa da, zirkot ağacının etkisi her enstrümanın benzersizliğini büyük ölçüde artırır.

  Zirkot, derin ve sıcak bir ses sağlamanın yanı sıra, bu ahşap damarın zıtlıkları nedeniyle benzersiz enstrümanlar üretir.

  Iberia ziricote CTW modelinde güzellik, tekillik ve sonik özellikler daha dar gövdeli bir kesit gitarın özellikleriyle birleştirilmiştir.

  Çok özenle yapılmış yüzeyler ve özellikler


  Iberia ziricote CTW modeli, masif sedir üst ve yüksek sertliğe sahip değerli bir ahşap olan Hint gülağacı klavye ile tasarlanmıştır.

  Ayrıca, bu modele Alhambra Gitarların altın bir makine kafası takılıdır. Sele ve somun için melamin, yüksek ses iletim kapasitesine sahip sentetik bir malzeme ile birlikte gelir.

  50 yıldönümü olarak adlandırılan bu model için kullanılan destek, Alhambra Gitarlarının varlığının yarım yüzyılını anmak için 2015 yılında tasarlandı.

  Alhambra, üç Fishman amplifikasyon seçeneği sunar: EZ Fishman Classic II modeli, E1 Fishman Classic M veya E8 Fishman Flex M Blend. İkincisi, kurulduktan sonra tamamen yan tarafa entegre edilir ve olağanüstü niteliklere sahiptir.

  Daha dar gövdeli kesit


  Kesit konfigürasyonu, parmak stilinin yanı sıra bir kazma ile oynamaya uygun bazı özellikler sunar. Somun genişliği sadece 50 mm olduğu için teller arasındaki düşük hareketi ve kısa mesafeyi vurguluyoruz.

  Aynı şekilde, kesik, bu durumda Hint gül ağacından yapılmış klavyenin alt kısmına daha kolay erişim sağlar. Bu özellik, topuk bölgesinde sadece 8 cm derinliğinde dar gövdesi ile birlikte Iberia ziricote CTW'yi kayışla ayakta dururken çalmak için çok uygun bir gitar haline getiriyor.

  Kısacası, Iberia ziricote cutaway modeli, birçok müzik tarzına uygun, çok dengeli ve mükemmel bir kalite-fiyat oranına sahip çok yönlü bir gitardır.

  Teknik Özellikler

  ÜST: Masif Sedir

  YANLARI& ARKA: Ziricote

  BOYUN: Maun

  PARMAK TAHTASI: Hint Gülağacı

  MAKİNE KAFALARI: Altın Kaplama

  E8 Fishman Flex M KarışımıDokunun plakası

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.