x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
%5 İndirim
Alhambra Laqant College 2 Klasik Gitar - 1
Alhambra Laqant College 2 Klasik Gitar - 2
Alhambra Laqant College 2 Klasik Gitar - 3
Alhambra

Alhambra Laqant College 2 Klasik Gitar

Ürün Kodu : 8234
13.095,63 TL
12.440,85 TL
Havale Fiyatı
12.192,03 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

Alhambra Laqant College 2 Klasik Gitar
Alhambra'dan Laqant College 2, giriş seviyesi bir fiyat için çok yüksek kalite sunar
Ünlü İspanyol markası Alhambra, Laquant College 2 ile akıllı yapım süreci ve malzeme seçimi nedeniyle yüksek kaliteli, ancak yine de çok uygun fiyatlı bir gitarla geliyor. College 2, bu fiyat aralığında nadiren bulabileceğiniz gerçek bir sedir ağacına sahiptir ve gitar, diğer tüm Alhambra gitarları gibi, İspanya'da üretilmiştir. Bu klasik gitarın fiyat/kalite oranı gerçekten harika!Kolej 2, yeni başlayan gitarist için ideal bir gitardır.
Yeni başlayan bir gitarist olarak uygun fiyatlı bir enstrüman istiyorsunuz, ancak iyi çalmayan ve/veya iyi ses çıkaran bir gitarınız varsa gitar çalmayı öğrenmek çok zor olabilir. Sonuç olarak motivasyonun düşmesi utanç verici olur ve bu nedenle pratik yapmak için güzel bir enstrümanınız olması önemlidir.

Alhambra Laquant College 2 ile her türlü süslemeyi uygulamak yerine ses kalitesine ve çalma hissine tüm dikkatin verildiği bir enstrümana sahipsiniz. Bu nedenle gitar biraz sade bir görünüme sahip olabilir, ancak çok daha yüksek bir fiyat aralığındaki bir gitar gibi ses çıkarır ve çalar, böylece ciddi bir başlangıç ​​​​gitaristi olarak çok fazla memnuniyet duyabileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir enstrümana sahip olursunuz. yıllarca git.

Alhambra Laquant Koleji 2: İspanya'da Üretildi!
Bu College 2 klasik gitarın gerçekten İspanya'da üretilmiş olması yeterli diyor. Çok beğenilen İspanyol markası Alhambra, adını onurlandırmak zorundadır ve bu nedenle, yeni başlayan ciddi gitaristlerden oluşan hedef gruba, yan markası Laquant ile yüksek kaliteli, uygun fiyatlı bir gitar sunmak istemektedir.

Sonuç olarak, yapım süreci Asya'daki bir fabrikaya dışarıdan sağlanmıyor, ancak gitarlar tamamen kendi ülkesinde üretiliyor. Akıllı malzeme ve üretim seçimi, Laquant serisinin bu fiyat segmenti için inanılmaz derecede iyi gitarlardan oluşmasını sağlar.

Masif sedir tepeli klasik bir gitar
Sağlam bir üst, neredeyse tüm fiyat dostu klasik gitarlarda bulunmayan bir şeydir. Ve bu tam olarak gitarın sesi için inanılmaz derecede önemli olan şeydir. Alhambra halledecek ve gösteriyor!

Gitarın arkası ve yanları, ünlü Maun'un Afrika varyantı olan Sapali'den yapılmıştır. Sapali aynı özelliklere ve sese sahiptir, ancak çok daha yaygın olarak bulunur ve dolayısıyla daha ucuzdur. Aynı nedenle Guaiac (Palo Santo) klavye ve yine maun ailesinden bir Afrika ağacı türü olan Samanguila sap seçilmiştir.

Laquant College 2, bütçe dostu, en kaliteli bir klasik gitardır.
Alhambra Laquant College 2, aslında yüksek kaliteyi giriş seviyesi fiyatla birleştirmeyi başaran mükemmel bir başlangıç ​​gitarıdır. Elbette College 2'yi Noordwijk'teki geniş gitar showroomumuzda deneyebilir, böylece güzel sesi kendiniz duyabilir ve ne kadar yumuşak çaldığını deneyimleyebilirsiniz.

Laqunat College 2'nin sizin için mükemmel bir gitar olduğuna zaten ikna oldunuz mu? Şimdi doğrudan çevrimiçi sipariş edin. Bunu 17:00'den önce yaparsanız, ertesi iş gününde evde olursunuz!


Teknik Özellikler

Masif sedir üst
Sapali yan ve arka kapak
samanguila boyun
Palo Santo testi
Nikel Tunerler
naylon ipler
İspanya'da üretilmiştir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.