x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
%10 İndirim
Bose Home Speaker 300 - 1
Bose Home Speaker 300 - 2
Bose Home Speaker 300 - 3
Bose Home Speaker 300 - 4
Bose

Bose Home Speaker 300

Ürün Kodu : 5797
20.052,68 TL
18.047,41 TL
Havale Fiyatı
17.686,47 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

Bose Home Speaker 300

Öne çıkan ses. Uyum sağlayan boyut.

Bose Home Speaker 300 güçlü bas ve 360° gerçeğine yakın sesi yer kazandıran bir boyutta sunar. Aynı zamanda, Google Assistant ve Alexa gibi entegre sesli asistanlar sayesinde favori müzikleriniz dilinizin ucunda olacak. Sesi açın ve farkı yaşayın.

Entegre sesli asistan

Oynat. Duraklat. Veya favori müziğinize geçin - ellerinizi kullanmadan. Google Assistant ve Alexa gibi entegre sesli asistanlar sayesinde milyonlarca şarkı listesi, albüm ve daha fazlasına sadece sesinizi kullanarak ulaşın. Ama müzik sadece başlangıç. Hava durumu veya haber başlıklarına da erişiminiz olacak. Duymak istediğiniz bir şey varsa sadece sorun. *Kullanılabilirlik ve fonksiyonlar değişkenlik gösterebilir.

Müzik. İstediğiniz her şekilde.

Dinlemek istediklerinizi düşünürsek seçenekleriniz oldukça fazladır. Wi-Fi, Bluetooth ve Apple Airplay 2 uyumluluğuyla Spotify®, Amazon Music veya Apple Music gibi entegre müzik servislerini oynatın, veya mobil cihazınızdan istediğiniz parçayı çalın. Cihazınızda oynatabiliyorsanız Bose Home Speaker 300'den de dinleyebilirsiniz.

Dinleme deneyiminizin kontrolünü ele geçirin

Bose Music uygulamasıyla kolaylıkla bütün müzik kaynaklarınızı tek bir noktadan görebilir ve istasyonlar, çalma listeleri ve servisler arasında geçiş sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bose Home Speaker 300'ü kontrol etmenin başka bir kolay yoludur. Uygulamayla kanalları atamak kolaydır ki sevdiğiniz müzik sadece bir dokunuş kadar size uzak olsun. Birden fazla kullanıcı deneyimlerini ve içeriklerini kişiselleştirebilirler.

Akıllı Bose ailesiyle tanışın

Bose Home Speaker 300 yeni bir akıllı hoparlör ve soundbar ailesinin parçasıdır. Daha çok odada daha çok müziğin keyfini çıkarabilmeniz için hepsi beraber çalışabilir. Ve sesli asistanların entegre edilmiş olmasıyla müziklerinizin hepsine sadece sesinizi kullanarak erişebileceksiniz. Veya herşeyi Bose Music uygulamasından yönetebilirsiniz. Bütün eğlencenize - müzik, film ve TV - istediğiniz her odada hayat verin.

Boyutlar : Hoparlör: 16.1 cm Y x 14.2 cm G x 10.2 cm D (0.9 kg)
Kutuda neler var? : Bose Home Speaker 300
 Güç kablosu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.