Bose

Bose Noise Cancelling Headphones 700 (Soapstone)

Ürün Kodu :5758
13.120,27 TL

HAVALE FİYATI:

12.857,87 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bose Noise Cancelling Headphones 700

  Geliştirilmiş kulaklıklar. Artık gerçekler.
  Bose Gürültü Engellemeli 700 kulaklık karşılarınızı - ve tahmin edemediklerinizi sunar. Ulaşımı kolay bir insan olarak düşünmekten kafanızı düşünmeden düşünmenizi sağlamak için ulaşımı kolay bir insan olarak düşünmek. Veya basit mikrofon sistemiyle aramalarınızı yapabilirsiniz. Bose AR, yeni ses deneyimlerini doğuştan gelen ilk örnek olan gelişmiş gelişme, hayattan de mahrum kalmak zorundasın.


  Daha iyi duyulmanız için uyumlu sistem mikrofon
  Bose Kulaklıklar 700 kişilik atmosferik sistemlerden oluşan arızalı bir-mikrofonlu sistemi vardır. O kadar kadar hiç bitmeyecek kadar net duyup sevilecekler - mekanlarda bile.


  Cevaplara mı olacak var? Sorularınızı.
  Yeni kablosuz konuşmalarımız Google Assistant ve Amazon Alexa uygulamalarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Bose Music'in boyutu için doğru olan paketi. Sesli asistanınızı aktif etmek için sadece sağ kulaktaki butona basmanız yeterli olacaktır.


  Etrafının kontrolünü gönder.
  Bose Noise Cancelling Headphones 700 ile kendimizi kanıtlamamızı özelliklerimizi daha da geliştirmek. Artık çevrenizi 11 seviyeli gürültü ayarıyla daha da kişiselleştirebilirsiniz. kullanımın faydalarını arttırmak için kullanılan ürünleri en aza indirgemek. Belki de herhangi bir tasarım konsepti kullanmıyorsunuz. Kahve siparişinizi vereceğiniz veya işlerle sohbet etmek için kısa kısa süre içinde tek bir butonlar programınızı çevrenizin kulaklığın içinde kalacak konuşma moduna yapacağınız.


  Cebinizdeki telefondan en iyi şekilde yararlanın
  Bose AR*, dijital örnek olan çoğaltılabilir. Giyilebilir ürünler, mobil cihazlar ve entegre edilebilir ses öğelerini bir araya getirmek için geliştirilebilir içerikleriyle yeni aktiviteleri, egzersizleri, oyunlarınızı ve daha fazlasını yapabileceklerinizi geliştirme dünyanızı geliştirebilirsiniz. *Fonksiyonlar ve kullanılabilirlik ayarlanabilirlik gösterebilir.


  Peki Bose AR nasıl olur?
  Bose AR ürünlerinde onları giyerken veya vücut hareketlerini dengeleyen hareket sensörlerine sahipler. Bose AR'la uygulamalı uygulamalar bule planlanırzdaki lokasyon bilgisini kullanarak yer yaparızalrınıza göre sesli içerik üretir.


  müzik mi? Her ne kadar güzel.
  Müziğinizin zevkine varmaya başlamadan Bose Noise Cancelling Headphones 700 her zaman boyutuyla incelikle. Aktif EQ ve bas performansıyla her volümde yaşayacaksınız. İster düşük volümde dinlemek, ister istekli olacak kadar eğitim görecekseniz onun süresi yeterli gibi olacaktır.


  Bose Music uygulaması: Özelleştirilmiş kontrol
  Sesle müzik yönetimine, Bose Müzik uygulaması boyutu daha fazla kontrol verir ve daha iyi bir dinleme için akıllı Bose ürünlerinizin müfredatından oluşur.

  Teknik Özellikler

  Boyutlar :  Kulaklıklar: 20.3 cm Y x 16.5 cm G x 5.1 cm D (0.25 kg)
   Taşıma çantası: 21.8 cm Y x 17.9 cm G x 6.2 cm D (0.18 kg)
   Ses kablosu: 1.06 m
   USB kablosu: 0.5 m
  Ek Detaylar :  Bluetooth® versiyonu: Bluetooth 5.0
   Bluetooth menzili: 10 metreye kadar
   Pil şarj süresi: 2.5 saat
   Hızlı şarj süresi: 3.5 saat için 15 dakika
   Pil süresi: 20 saate kadar
   USB-C bağlantısı
  Kutuda neler var? :  Bose Noise Cancelling Headphones 700
   Ses kablosu
   USB şarj kablosu
   Taşıma çantası
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.