Bose

Bose SoundTouch SA-5 Amplifikatör

Ürün Kodu :5765
20.248,61 TL

HAVALE FİYATI:

19.843,64 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bose SoundTouch SA-5 Amplifikatör

  SoundTouch SA-5 amplifikatör ile hoparlörlerinizi eşleştirebilir ve kablosuz müzik deneyiminizi yaşayabilirsiniz. Her kanalı 100W olan amplifikatör evinizin Wi-Fi ağına bağlanır. Favori müziğinizi keşfetme, organize etme ve kolayca dinlemenizi sağlayan geniş bir Bose ürün ailesinin parçasıdır. Ücretsiz uygulama sayesinde müzik servislerine, internet radyosuna ve müzik arşivinize kolayca ulaşabilirsiniz.

  SoundTouch ile çalışmak
  SoundTouch ile yeni ve müzik gruplarını dövüşmek kadar hiç bitmeyecek kadar kolay keşfedebilir ve eğlenebilir. İnternet radyo istasyonları ve arşiviniz dahil olmak üzere, Spotify satın alınabilir ve Deezer satın alınabilir. SoundTouch uygulaması evinizin oluşturulması ile başlamanızı veya tableti kontrol etmenizi sağlar. Ve altı basit bir programla ön ayar ile favori olabilecek herhangi bir uygulama, yanına veya beraberinde gelen kumandadan ulaşım.


  Tek bir sistemle başlayın
  Bir tane SoundTouch sistemi ile başlangıçta ve ne zaman varsa daha fazla ekleyin. Her oda için farklı müzikler seçebileceğiniz tüm programlarınızı aynı şekilde yapabilirsiniz.


  Kablolu bağlantı seçeneği
  SA-5 amplifikatör üç adet AUX girişine sahiptir. Bu sayede CD çalarlar, kablosuz yayın yapmayan müzik kaynakları ile bağlantı kurabilirsiniz. İki çift hoparlör ile paralel çalıştırabilirsiniz. Aynalı dört hoparlör bağlayabilirsiniz.


  Entegre Bluetooth
  SoundTouch sistem Bluetooth bağlantı özelliği ile tüm etüdler için izin verir. Bu sayede YouTube gibi daha fazla kanaldan müzik dinleyebilirsiniz.

  Teknik Özellikler

  Boyutlar :  SoundTouch® SA-5 ampilifikatör
   Yükseklik: 7.70cm
   Genişlik: 18.40cm
   Derinlik: 30.00cm
   Ağırlık: 1.50kg
  Giriş / Çıkışlar :  AC elektrik girişi
   Ethernet girişi
   Kurulum için USB girişi
   Hoparlör çıkışları
   Üç adet AUX konektörü (2 çift RCA, 13.5 mm mini-stereo)
  Kutuda neler var? :  SoundTouch® SA-5 amplifikatör
   Askı aparatı
   Montaj donanımı
   Elektrik kablosu
   USB kablosu (Kurulum için yedekleme metodu olarak kullanılır.)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.