Amfi modelleme, kabin simülasyonu ve efekt zincirlerini tek bir ünitede toplayan HeadRush Pedalboard, profesyonel gitaristlerin sahnelerdeki en kapsamlı çözüm ortağıdır. Sürekli sahnede olan, footswitch'lerine basılan ve zorlu yol koşullarına maruz kalan bu devasa ünitenin geniş dokunmatik ekranı ve hassas kontrol düğmeleri; toz, sıvı dökülmesi ve darbeye karşı savunmasızdır. Decksaver, Pedalboard için özel olarak tasarladığı yüksek dayanımlı polikarbonat kapak ile cihazınızın teknik ve estetik ömrünü güvence altına alır.
İngiltere'de HeadRush Pedalboard'un geniş gövde yapısına ve 12 adet footswitch düzenine milimetrik uyum sağlayacak şekilde tasarlanan bu kapak; dokunmatik paneli, atanabilir OLED ekranları ve tüm potansiyometreleri fiziksel baskılardan izole eder. Şeffaf füme tasarımı, ünitenin profesyonel duruşunu sergilemeye devam ederken, stüdyo veya ev kullanımı sırasında tozun iç devrelere sızmasını engeller. Bu koruma, pedalboard'un en maliyetli parçası olan ana ekranın çizilmesini ve darbe kaynaklı piksel hatalarını önler.
Decksaver koruma kapağı, cihazın arka panelindeki kablo bağlantılarını sökmenize gerek kalmadan saniyeler içinde takılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede turne yollarında veya stüdyo seansları arasında kablo karmaşasıyla vakit kaybetmeden ünitenizi koruma altına alabilirsiniz. Düşük profilli ve ultra dayanıklı yapısı, HeadRush Pedalboard'u kapağı üzerindeyken doğrudan büyük ekipman çantalarına veya özel flight case'lere yerleştirmenize imkan tanıyarak yoldayken de maksimum güvenlik sağlar.
| Decksaver HeadRush Pedalboard Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Uyumlu Model | HeadRush Pedalboard |
| Malzeme | Füme Şeffaf Polikarbonat |
| Ağırlık | 0.995 kg |
| Uzunluk | 61.7 cm |
| Genişlik | 30.5 cm |
| Yükseklik | 8.3 cm |
| Menşei | Birleşik Krallık (İngiltere) |
| Üretici Model Kodu | DS-PC-HRPEDALBOARD |
| EAN Barkod | 5060348662969 |