Denox VXR-1200T 16 Kanal Kablosuz El ve Yaka Mikrofonu
Ürün Kodu : VXR-1200T
! Tanıtım/Proje Ürünüdür
WhatsApp ile Fiyat Al E-Posta ile Teklif Al
Kablosuz El ve Yaka Mikrofonu
Alıcı Özellikleri:
Çalışma Frekansı: 606 - 638Mhz
Hassasiyet: 12 dB SINAD için -105 dBm, tipik
Grup / Kanal Sayısı: 6 Grup, 16 Kanal
IR verici ile Oto Sync özelliği
Ses Çıkış Seviyesi: XLR konnektör (600 Ω yükte): -13 dBv
                                1/4 inç konnektör (3000 Ω yükte): -2 dBv
Çıkış Empedansı:  XLR 200 ohm, 1/4” TS 1 kOhm
Anten girişi: 2 x BNC
Güç Kaynağı: 150 mA, 12-18V DC
Malzeme: Galvanizli Çelik
Ölçüler (G/Y/D): 197 x 42 x 134 mm
Ağırlık: 816 gr
Bodypack Verici:
Ses Giriș Seviyesi: -10 dB +2dBV maks. , 0 dB -8dBV maks.
Kazanç Ayar Aralığı: 30 dB
Giriș Empedansı: 1 MΩ
RF Verici Çıkıșı: 10 mW maks.
Mini XLR konnektör
Ortalama Pil Ömrü: 8 saate kadar
Ölçüler (G/Y/D): 64 x 108 x 19 mm