x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
Enya Music

Enya NEXG 2 Basic WH Beyaz Renk Elektro Akustik Gitar

Ürün Kodu : NEXG 2 BASIC WH
37.600,00 TL
37.600,00 TL

Enya NEXG 2 Basic WH Beyaz Renk Elektro Akustik Gitar 38 inç tam boy ses gitarı

• Entegre Kablosuz hoparlör (80W Maks), dahili preamp ve ses kartı

• Kablosuz pedal ile dahili döngü fonksiyonu

• Entegre efektler ve davul ritimleri

• Sezgisel Arayüz ve Uygulama Entegrasyonu

• Kolay seyahat ve saklama için ayrılabilir tasarım

 

 

Hepsi Bir Arada Akıllı Ses Gitarı

NEXG 2, geleneksel bir akustik gitarın çok yönlülüğünü gelişmiş ses teknolojisiyle birleştirerek birçok özelliği tek bir şık enstrümana sığdırır.

 

Entegre Efektler ve Daha Fazlası

NEXG 2 ile yaratıcılığınızı ateşleyin. Entegre efektleri, davul ritmi, akort cihazı ve vokal sökücü özellikleri çalma deneyiminizi geliştirir. Sesinizi şekillendirin, ritim ekleyin, akortta kalın ve zahmetsizce çalın.

 

Sezgisel Arayüz ve Uygulama Entegrasyonu

NEXG 2'nin sezgisel arayüzü ile efektlerinizi, döngülerinizi ve ayarlarınızı kolaylıkla kontrol edin. Ek özellikler ve özelleştirme seçeneklerinin kilidini açan yardımcı uygulama ile entegre olarak deneyiminizi daha da geliştirin.

 

 

Dahili Looper

Yerleşik looper ve kablosuz pedal ile müzikal fikirlerinizi zahmetsizce yakalayın ve katmanlayın, zamanlama zorluklarına elveda deyin ve NEXG2 ile tüm müzikal potansiyelinizi ortaya çıkarın.

 

 

Kablosuz Hoparlör

NEXG 2'yi akıllı cihazlarınıza sorunsuz bir şekilde bağlayarak Kablosuz hoparlör olarak kullanın ve gittiğiniz her yerde müzik yayını yapmanıza, arka plan parçalarıyla birlikte çalmanıza veya yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyın.

 

Akustik Profil Oluşturma

NEXG 2'nin akustik profil oluşturma teknolojisi ile otantik akustik gitar tonlarını deneyimleyin, akustik gitarınızın benzersiz özelliklerini doğru bir şekilde yakalayın ve gerçekçi simülasyonlar sağlayın.

 

 

NEDEN NEXG® 2

Kolay Loop: NEXG2'nin yerleşik looper'ı ve kablosuz pedalı ile zamanlama zorluklarına veda edin, hassas zamanlama ve otomatik düzeltme ile loop'ları zahmetsizce oluşturun, değiştirin ve iyileştirin.

Çok Yönlülük: Farklı gitar stillerini deneyimleyin ve müzikal yolculuğunuz için olağanüstü değer sunan birden fazla cihazda tasarruf edin.

Çok İşlevlilik: NEXG2, geleneksel bir akustik gitarı gelişmiş ses teknolojisiyle birleştirerek çok çeşitli dahili efektler sunar ve yaratıcı potansiyelinizi genişletir.

Taşınabilirlik ve Rahatlık: Ayrılabilir tasarımıyla üstün taşınabilirlik ve rahatlık, kolay seyahat sağlar ve hareket halindeyken çok yönlü işlevlerini deneyimlemek için ekstra ekipman ihtiyacını ortadan kaldırır.

Uygulama Entegrasyonu: NEXG2 deneyiminizi, ek efektler ve ses özelleştirmesi sağlayan sezgisel yardımcı uygulama ile geliştirin. 

Akustik Profil Oluşturma: NEXG 2'nin gelişmiş profil oluşturma özelliğini kullanarak herhangi bir akustik gitarın benzersiz ton rengini hassas bir şekilde yakalayın.

 

 

NEXG® 2 Basic'e Dahil Olan Aksesuarlar
 


Aksesuarlar arasında kılıf, kayış ve kablosuz pedal bulunur.

Deluxe'de daha fazlası: Şarj standı, kablosuz el mikrofonu, kulak içi monitör

NEXG® 2 Sessiz: NEXG 2'nin bu modelinde hoparlör çıkarılmış ve diğer tüm özellikler korunmuştur. Aksesuarlar yalnızca bir kılıf, kayış ve kulak içi monitörden oluşur.

 


TEKNİK ÖZELLİKLER  
Model NEXG 2 NEXG 2 Boyut: 38 inç Tam Boyut
Renk Beyaz
Hoparlör 80W (maks.) - 12,5W woofer*2 ve 15W Twitter
Gövde Malzemesi Karbon Fiber
Fretboard Yarıçap (16") - Karbon Fiber
Somun Genişliği 1-11/16 İnç & Sıfır Perde Tasarımı
Saddle Kemik
Ölçek Uzunluğu 23,7 inç
Teller D'Addario® YP-XS
Perdeler 20 (Yuvarlak Uçlu Nikel Gümüş)
Bitiş Saten
Pil 43,68Wh / 2600mA
Sistem Enya ES3 Akıllı Ses
Ekran 2 inç renkli dokunmatik
Ağırlık 6,8 lbs. 
Garanti Bilgisi
2 Yıl Garanti
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.