x

x
Focusrite

Focusrite SCARLETT 2i2 GEN3 2 Mikrofon Preamfili Giriş - 2 Çıkış USB Ses Kartı

Ürün Kodu :5829
(1)
7.387,00 TL
5.687,99 TL
Kazancınız
:
1.699,01 TL
Kısa Ürün Açıklaması Şarkıcılar, Gitaristler, Podcaster Duos
USB Tip-C Bağlantısı
2 Mikrofon/Hat/Enstrüman Ön Amfisi
1 Kulaklık Çıkışı, Stereo Monitör Çıkışı
24-Bit / 192 kHz Dönüştürücüler
Veri Yolundan Güç Alan / Mac, Windows, iPad Pro
Fantom Gücü, Doğrudan İzleme
Mic Air Modu, Çok Renkli Kazanç Haloları
Kompakt, Sağlam Muhafaza
cargo_n.webp (2 KB)
time_n.webp (1 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Focusrite SCARLETT 2i2 GEN3 2 Mikrofon Preamfili Giriş - 2 Çıkış USB Ses Kartı

  Şarkıcı-söz yazarları, gitaristler ve podcaster ikilileri için kompakt, çanta dostu ve kullanımı kolay bir biçimde birinci sınıf ses sunmak için tasarlanan üçüncü nesil Focusrite Scarlett 2i2 2x2 USB ses arabirimi, sanatçıların ve içerik oluşturucuların puan kazanmasına olanak tanır Nereye giderlerse gitsinler, öğrenme eğrisi olmayan profesyonel seviyede ton.

  Vokalleri ve enstrümanları izlemek için eşit derecede yetenekli olan iki geliştirilmiş Scarlett mikrofon preamplifikatörü, kondenser mikrofonlar için değiştirilebilir fantom gücüne ve Focusrite'ın efsanevi ISA preamplifikatörüne dayalı olarak netliği artıran parlaklık ekleyen kanal başına seçilebilen bir Air devresine sahiptir. İki XLR-1/4" birleşik giriş, gitar ve bas gibi elektrikli enstrümanlardan veya stereo mikser çıkışları veya bir davul makinesinden sıcak besleme gibi hat seviyesi kaynaklardan doğrudan sinyal almalarına izin veren anahtarlarla donatılmıştır.

  Standart CD kalitesinde veya aslına uygun çözünürlüklerde kayıt yapma yeteneğinin kilidini açan 24 bit / 192 kHz AD/DA dönüştürücüler, sinyallerin ayrıntı ve doğrulukla yakalanmasını ve yeniden üretilmesini sağlar. Kulaklıkla dinleyin veya aktif hoparlörleri dengeli 1/4" monitör çıkışlarına bağlayın ve kulaklık ve hoparlör ses ayarlarını bağımsız olarak kontrol etmenin keyfini çıkarın. Canlı giriş sinyalinizi rahatsız edici bir yankı veya gecikme olmadan duymak için mono veya stereo olarak seçilebilir doğrudan izlemeyi kullanın.

  Sınırsız taşınabilirlik için veri yolu gücü, yerden tasarruf sağlayan USB Type-C bağlantısı ve sanal enstrümanlar, eklenti efektleri, döngüler ve daha fazlasını içeren kapsamlı yazılım paketi ile Scarlett 2i2, ilhamınızı harekete geçirmeniz için size birçok güçlü araç sunar. ; Scarlett 2i2'yi Mac/Windows bilgisayarınıza veya iPad Pro'nuza (USB Type-C ile) takın, tercih ettiğiniz ses kayıt yazılımını çalıştırın ve yaratıcılığın akmasına izin verin.

  Portatif ve Bus Powered
  Hem kompakt hem de hafif olan Scarlett 2i2 sağlamdır ve sizinle seyahat etmeye hazırdır. Veri yolundan USB Type-C bağlantısı ile güç aldığından, herhangi bir odada ve hatta uzak konumlarda, tercih ettiğiniz DAW ile bir Mac/Windows bilgisayarda veya USB Type-C ile donatılmış bir iPad Pro ve müzik yapma uygulaması kullanılarak kullanılabilir. Garageband, Cubasis 2, Auria Pro, Ampify Launchpad, Ampify Groovebox veya Ampify Blocs Wave olarak.


  Bozulmamış, Yüksek Çözünürlüklü Dönüşüm
  Yüksek performanslı 24 bit / 192 kHz AD/DA dönüştürücüleri sayesinde Scarlett 2i2, vokallerden akustik ve elektrikli enstrümanlara kadar her türlü kaynağı net ve doğru bir şekilde yakalayacak şekilde donatılmıştır, böylece arayüzün sesinizi bulandırması konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz.


  Özelleştirilebilir Tonlu Scarlett Mikrofon Preampları
  İki adet yükseltilmiş üçüncü nesil Scarlett mikrofon ön amfisi, favori kondansatör mikrofonunuzu barındırmak için değiştirilebilir 48V fantom güce ve vokalinizde gelişmiş parlaklık ve açıklık sağlamak için Focusrite'ın orijinal ISA mikrofon ön amfisinin Hava efektini yeniden üreten, kanal başına seçilebilen bir Hava ayarına sahiptir. kayıtlar.


  Enstrüman/Hat Giriş Anahtarları
  Scarlett 2i2'nin ön panelindeki XLR-1/4" birleşik girişler, elektro gitar ve bas, sentezleyiciler veya davul makineleri gibi enstrümanların bozulmadan kaydedilmesine olanak tanır ve bir DI kutusuna veya amplifikatörlere gerek yoktur. bir düğme, her 1/4" giriş, bir mikserin stereo çıkışı veya gitar ve bas amplifikatörlerinin hat çıkışları gibi hat seviyesi kaynaklar için kullanılabilir.


  Basit Kontroller ve Seviye Göstergesi
  Scarlett 2i2'nin Kolay Başlatma aracı ve çok renkli kazanç halo ölçerli bağımsız kazanç düğmeleriyle, kurulum yapmakta ve mükemmel seviyeleri aramakta hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca, sizi yavaşlatacak menüler veya karmaşık kontroller yoktur.


  Bağımsız Kulaklık ve Monitör Çıkışları
  Arka paneldeki dengeli 1/4" TRS monitör çıkışları, dengeli stüdyo monitörleriyle uğultusuz bağlantı sağlar. Kulaklıkla kritik dinleme için, kulaklığınızı ön paneldeki 1/4" kulaklık jakına takmanız yeterlidir. Monitör ve kulaklık seslerinin hızlı ve bağımsız olarak ayarlanması için ayrı düğmeler sağlanmıştır.


  Gecikmesiz İzleme
  Performanslarını net bir şekilde duyamayan hiçbir müzisyen kayıt yapmak istemez. Scarlett 2i2'nin doğrudan monitör anahtarını kullanarak giriş sinyallerinizi mono veya stereo olarak tam olması gerektiği gibi gecikme ve dikkat dağıtıcı yankı olmadan dinleyin.


  Kayda Başlamak İçin İhtiyacınız Olan Tüm Araçlar
  Scarlett arabirim serisi, sektördeki en sevilen yazılım araçlarından bazılarıyla birlikte gelir.
  Stüdyo kaydına adım atmanın daha iyi bir yolu yok - Scarlett arayüzünüz, sektördeki en sevilen araçlardan bazılarıyla birlikte geliyor:

  Yeni kaydolan her arayüz kullanıcısının kullanabileceği Hitmaker Expansion, hemen kayıt oluşturmanızı sağlamak için oluşturulmuştur. Bunlar, müziğinizi stüdyo kalitesinde yazmak, üretmek, karıştırmak ve ustalaşmak için ihtiyacınız olan tüm araçlardır.

  Antares®Auto-Tune®Access — En iyi vokal çekimlerini elde etmek için doğal ses, neredeyse gerçek zamanlı perde ayarından, parçalarınıza yepyeni bir ses eklemek için ışık hızında Hip-hop'tan ilham alan perdeye kadar her şeye izin verin

  Relab's LX480 Essentials — The Hit Factory NYC'nin yankı ünitesinde modellenen ve sayısız vuruşta kullanılan dört yankı sağlar

  Softube® Marshall® Silver Jubilee 2555 — Analog modelleme uzmanları Softube tarafından size sunulan, ikonik JCM800'ün modern evrimi olan Marshall's Silver Jubilee 2555'in hiper gerçekçi bir modeli

  XLN Audio® Addictive Keys — Steinway®, Yamaha® ve klasik Rhodes®'un profesyonel sese sahip dört modelinden birinin seçimi

  XLN Audio Addictive Drums 2: Studio Rockkit — Stockholm'deki DecibelStudios'ta kaydedilen üst düzey Tama® ve Pearl® davullardan ve Paiste® ve Sabian® zillerden ustalıkla alınmış sample'ları içerir

  Brainworx bx_console Focusrite SC — Focusrite'ı bugünkü haline getiren ön amfilerin gerçek sesini müziğinize getirir

  Focusrite Red Plug-in Suite — Focusrite adını dünyanın dört bir yanındaki birinci sınıf tesislerde temel bir ürün haline getiren, gerçekten ikonik EQ ve Kompresörlerin titizlikle yakalanmış dijital modelleri

  Landr ile en iyi çalışmanızı üretin — Landr Studio'ya iki aylık abonelik ve her zaman kullanabileceğiniz beş ücretsiz usta. LandrStudio, örnekler, eklentiler, ortak çalışma özellikleri, sınırsız MP3 mastering ve 150'den fazla akış platformunda sınırsız dağıtım içeren 30'dan fazla müzik oluşturma aracı içerir

  Focusrite Scarlett 2i2 USB Ses Arabirimi Özellikleri:
  Yüksek performanslı 24 bit/192 kHz dönüştürücüler
  2 yükseltilmiş 3. nesil Scarlett mikrofon ön amfisi
  Değiştirilebilir Air modu, kayıtlarınıza daha parlak, daha açık bir ses verir
  Bas, gitar veya synth'ler için 2 yüksek tavanlı enstrüman girişi
  Hat seviyesi kaynakları bağlamak için uygun 2 dengeli hat girişi
  Optimize edilmiş kazanç aşaması için benzersiz, sezgisel halo seviye göstergeleri
  Süper düşük gecikme, yerel eklenti efektleriyle gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar
  Garantili düşük gecikme ile girişinizi izlemek için Direct Monitor devresi
  Seviye kontrollü dengeli TRS L/R monitör çıkışları
  Bağımsız seviye kontrollü kulaklık çıkışı
  USB veri yolu destekli
  iPad Pro'yu destekler
  Hızlı Başlangıç aracı, hızla çalışmaya başlamanızı sağlar
  Ücretsiz 3 aylık Splice Sounds aboneliği
  Dahil edilen yazılım paketi


  Bilgisayar Bağlantısı: USB 2.0
  Form Faktörü: Masaüstü
  Eşzamanlı G/Ç:2 x 2
  Preamp Sayısı:2
  Fantom Gücü: Evet
  A/D Çözünürlüğü: 24-bit/192kHz'e kadar
  Analog Girişler: 2 x XLR-1/4" kombo (mikrofon/hat/Hi-Z)
  Analog Çıkışlar: 2 x 1/4" TRS
  Kulaklıklar: 1 x 1/4"
  USB:1 x Tip USB-C
  Yazılım: 3 aylık Avid Pro Tools Sanatçı Aboneliği, Ableton Live Lite, Hitmaker Genişletme Paketi
  Uyumluluk: USB-C iPad Pro
  İşletim Sistemi Gereksinimleri - Mac:macOS 10.12 veya üzeri
  İşletim Sistemi Gereksinimleri - PC:Windows 7 SP1 veya üzeri (Scarlett), Windows 10 v1809 veya üzeri (3 aylık Avid Pro Tools Aboneliği)
  Bus Gücü: Evet
  Güç Kaynağı: USB veri yolu destekli

  Kutuda Ve Var?
  Focusrite Scarlett 2i2 2x2 USB Ses Arabirimi (3. Nesil)
  USB Type-C - USB Type-A Kablosu
  Üretici Garantisi

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Türkiye içi aynı gün kargo
  * We only have domestic sales
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.