x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
%10 İndirim
KRK Rokit RP8G4WN 2 Yollu Aktif Monitörü (Beyaz) - 1
KRK Rokit RP8G4WN 2 Yollu Aktif Monitörü (Beyaz) - 2
KRK

KRK Rokit RP8G4WN 2 Yollu Aktif Monitörü (Beyaz)

Ürün Kodu : 110012200203
Stok Var
15.467,82 TL
13.921,02 TL
Havale Fiyatı
13.642,60 TL
Öne Çıkan Bilgiler
8" Kevlar Aramid Elyaf Woofer
1" Kevlar Aramid Elyaf Tweeter
D Sınıfı, 203 W Toplam Çıkış Gücü
Dengeli TRS / XLR Combo Jak Girişleri
Güç Açma/Kapatma için LED Göstergeler
EQ ve Kurulum Parametreleri için LCD Ekran
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

KRK Rokit RP8G4WN 2 Yollu Aktif Monitörü (Beyaz)Dinleme yorgunluğuyla mücadele etmek için sonik bütünlüğe sahip profesyonel bir yakın alan monitörü arayan müzisyenler, ses mühendisleri ve prodüktörler, bilimsel olarak tasarlanmış, alt uç uzatma sunan önden ateşleme bağlantı noktasına sahip tekli siyah KRK ROKIT 8 G4'ten etkilenecekler. profesyonel stüdyo, yayın TV ve miksaj uygulamaları için çok uygun zımba ve esnek oda konumlandırma.

ROKIT 8 G4, KRK'nın popüler monitör serisinin en yeni modelidir ve bir LCD'de 25 grafik EQ ayarıyla DSP güdümlü oda ayarı gibi güncellenmiş özellikler sunmak için sıfırdan yeniden tasarlandı ve birlikte verilen KRK uygulamasıyla birlikte en aza indirmeye yardımcı olur ve akustik ortamınızdaki sorunları düzeltin. Eşleşen Kevlar sürücüleri, dengeli ve net bir dinleme deneyimi sağlar. Diğer özellikler şunları içerir: D Sınıfı 203 W toplam çıkış gücü, hoparlörü yüzeyden ayıran ISO köpük pedler ve sistemi korumak ve daha geniş dinamikler sunmak için yerleşik bir brickwall sınırlayıcı. Bir güç kablosu dahildir.


İşte KRK'nın söyledikleri:
Sanat ve Bilim, yeni 8” KRK Rokit RP8 Generation 4 (“G4”) profesyonel monitörle şık bir şekilde birleşerek müzik ve ses yaratıcılığını yepyeni bir endüstri düzeyine taşıyor. 30 yılı aşkın monitör yeniliği ve başarılı, ödüllü müzik ve ses prodüksiyonlarıyla sayısız gelişimsel ortaklık üzerine inşa edilen yeni KRK Rokit G4 serisi, modern sanatçıların her türden ve ortamda çalışma şekli için sıfırdan bilimsel olarak yeniden tasarlandı. 

KRK Uygulaması, Oda Düzeltme ve Yerleşik LCD Görsel EQ
KRK Uygulaması, Oda Düzeltme Yardımı ve Yerleşik LCD Görsel EQ: 25 görsel Grafik EQ ayarıyla DSP güdümlü oda ayarı, akustik ortamınızdaki sorunları en aza indirmeye ve düzeltmeye yardımcı olur. Birlikte verilen KRK Uygulamasından gerçek zamanlı yararlı spektral analiz alırken, EQ ayarlarını bir LCD Grafik ile görselleştirin.

Android ve iPhone ile uyumlu olan KRK Uygulaması, en iyi sonuçlar için ses ortamınıza göre monitördeki EQ'nun manuel olarak en iyi şekilde nasıl ayarlanacağını öneren geri bildirim ve yardım sunar (Uygulama, monitörle kablosuz olarak eşleşmez veya monitörü kontrol etmez). Ayrıca monitör yerleşimi, seviye eşleştirme, subwoofer seviyesi ve geçiş ayarı yardımı, polarite, EQ ve hatta bir Sinyal Üreticisi ile yardımcı olur.


Kevlar ile yapılmış en yüksek dereceli Eşleşen Woofer ve Tweeter

Eşleşen sürücüler, inanılmaz derecede dengeli bir dinleme deneyimi sunarken, her bir frekansta aynı ses bütünlüğünü sağlar ve dinleme yorgunluğunu en aza indirir. Rakipsiz KRK Expose E8'in teknolojisini ve mirasını takip eden yeni Rokit G4 serisi tescilli sürücüler, üst düzey ses üretimi için bilinen süper sert ve yüksek çekme mukavemeti-ağırlık oranına sahip bir malzemeye sahiptir.

Bilimsel Olarak Tasarlanmış Yüksek Kaliteli Hoparlör Muhafazası
Yeni düşük rezonanslı hoparlör muhafazası, olağanüstü düşük uç uzatma, yumruk ve esnek oda konumlandırma sunan, yenilenmiş bir ön ateşleme bağlantı noktasına sahiptir. Yüksek yoğunluklu açık hücreli akustik Iso-köpük pedler, hoparlörü yüzeyden ayırarak daha iyi netlik için titreşim iletimini en aza indirir.

Akışkanlar mekaniği, tüm ses seviyesinde tutarlı hava basıncı davranışıyla sonuçlanan, tüm sisteme tamamen ayarlanmış, inanılmaz görüntüleme ve 3D ses sahnesi ile benzeri görülmemiş derecede geniş, derin ve dinamik bir dinleme "tatlı nokta" oluşturur.


Yerleşik Sınırlayıcıya Sahip Yeni Özel Tasarlanmış Verimli D Sınıfı Güç Amplifikatörü
Temelde, yeni tasarlanmış, güçlü ancak verimli bir özel D Sınıfı güç amplifikatörü, daha iyi ses bütünlüğünü korumak için hoparlörleri eşit ve daha verimli bir şekilde çalıştırır. Özel bir yerleşik Brickwall Sınırlayıcı, dengeli bir sesi korumak, sistemi korumak ve daha iyi ve daha geniş dinamikler sunmak için otomatik olarak maksimum amfi seviyesinde devreye girer.
Teknik Özellikler

Tipi: 2-Yollu
Sistem Tipi: Aktif Stüdyo Monitörü
Bas Hoparlör: 8" Near-Field Studio Monitor
Tweeter (Tiz): 1" Near-Field Studio Monitor
Frekans aralığı: 36Hz - 40KHz
Maks SPL: 111dB
Maks Güç: 203Watt
Giriş Empedansı: 5.12KΩ Balanslı
Giriş: Balanslı TRS/XLR Combo Jack

Fiziksel Özellikler

YÜkseklik: 15.75" / 400 mm
Genişlik: 10.47" / 266 mm
Derinlik: 12.17" / 309 mm
Genişlik: 22.6 lb / 10.25 kg

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.