x

x
Manuel Rodriguez

Manuel Rodriguez C1 CEDAR Klasik Gitar

Ürün Kodu :2174
4.688,34 TL
cargo_n.webp (2 KB)
time_n.webp (1 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Manuel Rodriguez C1 CEDAR Klasik Gitar

  Özenle seçilmiş, masif Kanada sedir ağacı ve lamine Hint gül ağacı arka ve yan kısımlarına sahip C1 Classical Guitar, görülmesi ve çalınması gereken bir güzelliktir. Başlık ve klavye, Hint gül ağacındandır. Nikel kaplama tunerler ve gümüş kaplama perdeler ömür boyu dayanacak şekilde monte edilmiştir. Gövde bağlaması ve ahşap rozeti enfes.

  Rodriguez Gitar, hassas dengeler oluşturmak için elle hazırlanmış ve yapıştırılmıştır. Tamamlanmış enstrümanın tonunun saflığını sağlayan gövde içinde bile görünmeyen dikkatli zımparalamadan, ses deliği etrafındaki ve ensenin arkasındaki güzel benzersiz rozet dolgulara kadar her klasik gitar, luthier için bir kredidir ve olmaya değerdir. bir nesilden diğerine aktarılır.

  Kaliteli gitarların tonu, rezonansı ve güzelliği, yapıldıkları ahşaba bağlıdır. Rodriguez gitarlarının yapımında kullanılan ahşap, en yüksek kaliteyi garanti etmek için özenle seçilmiş ve yaşlandırılmıştır. Ağaç kesilmeden odun satın alınmaz ve ağacın keresteye dönüşmesi için en az 2 yıl geçmesi gerekir. Ahşabın kütükten iyi kesilmesi gerekir. Tahıl yakın ve kesinlikle dikey olmalıdır. Dükkan nemden tamamen arındırılmıştır.

  Rodriguez klasik gitar, ondan çıkan sesler kadar zarif, çok renkli bir ahşap rozete sahiptir. Karmaşıklıkları ve güzelliği, her Rodriguez gitarını karakterize eden ayrıntılara gösterilen özeni gösterir.

  Arka ve yan taraflar için Rodriguez, Brezilya Gül Ağacı ve Hint Gül Ağacı (Jakaranda) kullanır. Brezilya Gülağacı güzel bir renk ve tasarıma sahiptir, bu da onu zarif bir konser klasik gitarı için ideal kılar.

  En üstte Rodriguez, Kuzey Amerika, Kanada, Alaska, Rusya ve İsveç dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinden gelen diğer Ladin ağaçlarıyla deneyler yaptı, ancak Orta Avrupa'dan gelen Ladin benzersizdir. Red Western Cedar, Kanada ve Kuzeybatı ABD'den elde edilir. Birçok farklı kalite ve renk vardır. Ladin'de olduğu gibi, sertlik, tane ve ağırlık önemlidir.

  Boyun için, Rodriguez ağır Maun yerine tercih edilen Honduras sedirini kullanır. Adı pek çok kıtada kullanıldığı için pek çok sedir türü vardır. Kullanılan Honduras Sediri çok sert ve sert ama aynı zamanda hafiftir. Saplar, gitarın eskimesi sonucu kasalı hareketi ortadan kaldırmak ve tam sertlik vermek için klavyenin alt tarafındaki 2 Abanoz şerit ile güçlendirilmiştir.

  Ürün Özellikleri

  Mesnetli Şekil: Manuel Rodriguez stili
  Mesnet yerleşimi: Hint Gülağacı
  Makine kafası: Gümüş kaplama, Manuel Stil
  Mesnetli Bağlama: Yok
  Dizeler: D'Addario J46 EXP Dizeleri
  Somun: Kemik
  Somun genişliği: 52mm
  Boyun Eklem Sistemleri: İspanyol Topuk
  Sap Malzemesi: Maun
  Ölçek: 650 mm (25,6 ')
  Klavye Malzemesi: Hint Gülağacı
  Klavye Yarıçapı: Düzlem
  Klavye Bağlama: Yok
  Perde Boyutu: Klasik orta
  Perde sayısı: 19 Gümüş kaplama
  Vücut Şekli: Klasik
  Gövde Malzemesi / üst: Solid Canadian Cedar
  Gövde Malzemesi / Arka ve Yanlar: Hint Gül Ağacı
  Gövde Bağlama: Maun + Renkler
  Gövde Derinliği: 90mm
  Soundhole Kakma: Ahşap Renkli Rozet
  Köprü: Hint Gülağacı
  Eyer: Kemik
  Pickguard: Yok
  Elektronik: Yok
  Pil: Yok
  Fener mili: Parlak kaplama
  Boyun Arkası: Parlak kaplama
  Gövde: Parlak kaplama

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.