popupyas.jpeg (32 KB)
Merida

Merida Trajan T35-CJCES Elektro Klasik Gitar

Ürün Kodu :2195
14.675,63 TL

HAVALE FİYATI:

14.382,12 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Merida Trajan T35-CJCES Elektro Klasik Gitar

  T35-CJCES, sağlam bir Kanada sitka ladin tepesine ve sağlam bir Maun arka ve yan taraflara sahiptir. Kolçak eğiminde inşa edilmiştir (ayrıca Maun'dan yapılmıştır) sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bu enstrümanı uzun süreler boyunca çalmak için inanılmaz derecede rahat hale getirir!

  Sağlam bir Kanada sitka ladin üst kısmı ve sağlam maun arka ve yanları ile Merida T-35CJCES, parçası olduğu serinin adının hakkını veriyor, Trajan. Tarihin en yüce Roma imparatorlarından birinin adını taşıyan gitarın amacı, yılmadan başardığı hem güçlü hem de baskın olmaktır.

  Merida Trajan T35CJCES'in gövdesi güzel bir şekilde şekillendirilmiştir ve en üst düzeyde oyun konforu için tasarlanmıştır. Bir kesit ayrıca üst perdelere kolay erişim sağlar. Yerleşik bir eğimli "kol dayanağı", kolunuzu gövdenin yanına yasladığınızda, gövdeyi tam doğru açıda ve doğru yerde keserek gitarı daha rahat çalmanızı sağlar. Sağlam ladin tepesi nedeniyle T35CJCES inanılmaz derecede iyi yansıtır. Parlak, net ve eşit! Arka ve yanlar için kullanılan sağlam maun, gitarın orta aralığına ekstra dikkat çekmenin yanı sıra daha da fazla projeksiyon ekler. Ahşabın mükemmel seçimlerini sürdüren gitar, maun bir sapla ve bir gül ağacı klavyeyle tamamlandı.

  Zarif ama güçlü Merida Trajan T-35CJCES, büyük, özür dilemeyen bir karaktere sahiptir. Fishman OEM ISY-201 elektroniği ile donatılan gitar, size yalnızca bir amfiye bağlama seçeneği sunmakla kalmaz, aynı zamanda bir dizi yerleşik kontrol sunar. Kontur ve faz anahtarları ve ses döner düğmesinin yanında LED ekranlı yerleşik bir tuner bulunur.

  Gitarın geri kalanının kaliteli malzemeleri ve yapısıyla eşleşen Merida Trajan T-35CJCES Gitar, Graphtech® Black Tusq XL somun ve eyer ve Der Jung® akortçularına sahiptir. Çalınan her notanın zenginlikle sızmasını sağlamak; Hassas mühendislik ürünü somun, tel titreşimini boyuna bağlayan yüksek rezonanslı bir malzemeden yapılmıştır. Ayar stabilitesini sağlamak için somun ayrıca PTFE yağlama ile emprenye edilmiştir.

  Ön Kapak: Masif Ladin

  Yan ve Sırt: Masif Maun

  Klavye: Gül

  Kasa Tipi: Kesik Kasa

  Equalizer: Fishman

  Teller: Savarez

  Burgu ve Eşik: Grover-Graphtech

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.