%11 Yeni
NATIVE INSTRUMENTS

NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE KONTROL S88 MK2 Midi Klavye

Ürün Kodu :7495
35.695,00 TL
31.768,55 TL
Kazancınız
:
3.926,45 TL

HAVALE FİYATI:

31.768,55 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE KONTROL S88 MK2 Midi Klavye  NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE KONTROL S88 MK2 Midi Klavye
  • Tüm sanal enstrümanlar için akıllı klavye denetleyicisi
  • Çekiçli ve rötuşlu, 88 anahtarlı tamamen ağırlıklı, pro dereceli Fatar anahtarlı
  • Ergonomik Pitch ve mod tekerleri, artı ifade kontrolü için dokunmatik şerit
  • KOMPLETE Instruments ve Effects'in ön haritalandırılmış kontrolü ve önde gelen üreticilerin yüzlerce Native Kontrol Standardı (NKS) eklentisi
  • Tam VSTi desteği
  • Etikete dayalı ön ayarlı tarama: Sesleri hızlıca bulun ve anında önizlemeleri dinleyin
  • Tarama, düzenleme, karıştırma ve daha fazlası için iki adet yüksek çözünürlüklü renkli ekran
  • Işık Kılavuzu: Her tuşun üstündeki RGB ışıkları, davul hücrelerinin, tuş anahtarlarının, akorların, gamların ve daha fazlasının vurgulanmasını sağlar.
  • Akıllı Oynatma: Işık Kılavuzu'ndaki gamları ve modları inceleyin, akor ilerlemelerini ve arpejleri tek tuşla izleyin ya da herhangi bir skalayı yalnızca beyaz tuşlarla eşleştirin
  • MASCHINE Essentials ve tam MASCHINE yazılımı ile derin entegrasyon
  • Mantıksal Pro X, Ableton Live, GarageBand, Cubase ve Nuendo üzerinden sezgisel kontrol
  • Tek elle ses taraması ve proje navigasyonu için 4 yönlü itmeli kodlayıcı
  • İki atanabilir pedal girişi
  • MIDI giriş / çıkış
  • MASSIVE, MONARK ve THE GENTLEMAN gibi KOMPLETE 12 SELECT - 14 premium enstrumanları ve efektlerini içerir.
  • USB bağlantısı gerektirir


  İÇİNİZDEKİ MÜZİK İÇİN
  Gerçek bir piyano hissi gibi, sevdiğiniz her şeyi duymak gibi. Yeni KOMPLETE KONTROL S88. 

  AKILLI KLAVYE KONTROLÖR 
  • 88 tuş hammer-action Fatar tuş yatağı ile gerçek piyano hissi. 
  • Tüm sanal enstrümanlarınız ve efektleriniz ile sezgisel entegrasyon
  • Bir bakışta görsel geribildirim için iki yüksek çözünürlüklü renkli ekran ve Işık Kılavuzu
  • KOMPLETE 12 SELECT ile birlikte gelir: GENTLEMAN, MASSIVE ve MONARK dahil 14 premium enstrüman ve efekt  GERÇEK PİYANO HİSSİ, TAM ENTEGRASYON
  KOMPLETE KONTROL S88, en iyi hissi veren hammer-action tuş yatağını, tüm iş akışınız için canlı görsel geri bildirimi ve sıkı bir entegrasyonla birleştirir: Tüm ön ayarlarınızı KOMPLETE ve yüzlerce NKS eklentisinden önizleyin, sesinizi şekillendirin ve en sevdiğiniz DAW'ınızı kontrol edin.

  DAHA GÖRSEL
  İki yüksek çözünürlüklü renkli ekran, direkt olarak donanımdan sesleri ve önizlemeyi taramanızı, kontrolleri yapmanızı, projelerinizi ve mixlerinizi düzenlemenizi kolaylaştırır. 

  DAHA SEZGİSEL
  Daha özel işlev düğmeleri ve yeni dört yönlü itmeli kodlayıcıyla geliştirilmiş bir düzen sayesinde üretim sürecinizi pratik hale getirin.

  DAHA ETKİLEYİCİ
  KOMPLETE KONTROL S88 şimdi ergonomik yapı ve mod tekerlekleri;  ayrıca daha geniş yaratıcı olanaklar için bir touch strip sunuyor. 

  DAHA ENTEGRE
  MASCHINE, Logic Pro X, Ableton Live, Cubase, Nuendo ve GarageBand'da mixleyin, düzenleyin ve daha fazlasını yapın.

  GERÇEK PİYANO HİSSİ
  Daha iyi hissettiren bir klavye daha iyi çalınır. Gerçekçi bir piyano hissi için, her biri gelişmiş birer hammer-action mekanizması, Smart Spring teknolojisi ve memory-foam yumuşatma özelliklerine sahip olan 88 tamamen hızlı Fatar tuşla kendinizi ifade edin. 

  NEREDE, NEYE İHTİYACINIZ OLURSA
  S88, bilmeniz gereken her şeyi sizin görüş alanınıza yerleştirir: İki yüksek çözünürlüklü renkli ekrandan sesler ve projeler hakkında gerekli bilgileri edinin; renk ve yoğunluğa göre değişen arkadan aydınlatmalı düğmelerle yaptığınızı tam olarak görün; ve Işık Kılavuzu ile seslerin, tuş alanlarının, siviçlerin, ölçeklerin ve daha fazlasının yerini


  SESLERİNİZİ DAHA HIZLI BULUN
  Genişleyen bir ses kütüphanesi içinden doğru sesi bulmak zor olabilir, kaybedilen zamandan bahsetmiyoruz bile. Artık, doğrudan KOMPLETE ve Native Kontrol Standardı (NKS) cihazlarında tam olarak ne aradığınızı, doğrudan basit, sezgisel bir etiketleme sistemi kullanarak bulabilirsiniz. Dahası, enstrümanı yüklemeden, her sesin önizlemesini dinleyebilirsiniz. Film müziğinizin epik dizelere mi ihtiyacı var? Bowed Strings > String Ensemble > Sample-based , seçin; hazır ayarlarda ilerleyin ve en uygun olanı seçin. Ve duyduklarınızı gerçekten sevdiyesniz, bir dahaki sefere anlık erişim için favori olarak etiketleyin.

  ÖNCEDEN AYARLI VE ÇALMAYA HAZIR
  Tüm KOMPLETE ve NKS cihaz ve efektleriniz, KOMPLETE KONTROL donanımına, onları en iyi bilen kişiler tarafından - enstrüman tasarımcıları tarafından önceden eşleştirilir. Envelope kontrolleri ve filtre cutoff’ları gibi temel parametreler anında yüklenir ve sezgisel olarak sayfalara bölünmüş iki renkli ekranda görüntülenir. Bu, gerçek zamanlı olarak ne ayarlayacağınızı tam olarak görebileceğiniz anlamına gelir - ister kHz, dB ister BPM olsun.
   
  AKILLI ÇALMA ÖZELLİKLERİ
  Işık Kılavuzunda seçilen ölçeğin veya modun aydınlatılmış notalarıyla tuşlayın. Tek tuşla çalarak bir ilerleme oluşturmak için akor modunu etkinleştirin, sonra arpejatörünü açın ve etkileyici bir müzik performansına dönüştürün. Ve klavye modları için, beyaz tuşlarla Kolay Mod, istediğiniz ölçekle eşleşir, böylece asla yanlış bir notaya vurmazsınız.
   

  PITCH, MOD VE DAHA FAZLASI
  İki ergonomik, kauçuk tekerlek aracılığıyla adım ve mod işlevlerinin hassas kontrolünü sağlayın. Ve ultra hassas dokunmatik şerit, özel ifade pedalına takılarak eğlenceli ve yanıt veren bir alternatif sunar. 
   

  İŞ AKIŞINIZI KOLAYLAŞTIRIN
  Tüm fikirlerinizi doğrudan klavyenin kendisinden alın: KOMPLETE KONTROL, Logic Pro X, Ableton Live, Cubase, Nuendo ve GarageBand'de klavyenin yerleşik ekranlarında görsel geri bildirim ve ses ölçümü ile taşıma, mixing ve düzenleme kontrollerine anında erişim sağlar. Ve MIDI in / out ile, dışarıdan takılan cihazı kurulumunuza dahil etmek de oldukça kolaydır. 

  TÜM ENSTRÜMAN VE EFEKTLERİNİZ İÇİN ENTEGRASYON 
  NKS, Heavyocity, Spitfire Audio ve Waves dahil, önde gelen üreticilerden yüzlerce enstrüman ve efekt üzerinde sezgisel kontrol anlamına gelir. Bu genişletilmiş eklenti formatı, tüm geliştiricilerin ürünlerinin NI donanımı ile nasıl entegre olduğunun tanımlanmasını sağlar, bu nedenle etiket tabanlı tarama, Işık Kılavuzu geri bildirimi ve önceden eşlenmiş kontroller gibi güçlü özellikler, artık KOMPLETE evrenini çok daha ilerilere taşır. Ve henüz NKS'ye güncellenmemiş eklentiler için, KOMPLETE KONTROL yazılımından kendi eşlemelerinizi oluşturmak çok kolaydır.

  14 ENSTRÜMAN VE EFEKT
  MASSIVE, MONARK ve THE GENTLEMAN dahil olmak üzere enstrüman ve efektlerin temel koleksiyonu KOMPLETE 12 SELECT'i ücretsiz olarak indirmek için KOMPLETE KONTROL donanımınızı kayıt edin. Paket, 7,000'den fazla ses ve 33 GB'ın üzerinde enstrümana ve efekte sahiptir ve size her tür için mükemmel bir ses paleti sunar.
  Koleksiyonunuzu genişletmeye hazır olduğunuzda, KOMPLETE 12 veya KOMPLETE 12 ULTIMATE için sürümünüzü indirimli olarak yükseltebilirsiniz.  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.