x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
Süper Fiyat, Süper Teklif
Kalan Süre
00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye
%22 İndirim
Native Instruments Traktor Kontrol F1 DJ Kontrol Cihazı - 1
Native Instruments Traktor Kontrol F1 DJ Kontrol Cihazı - 2
Native Instruments Traktor Kontrol F1 DJ Kontrol Cihazı - 3
Native Instruments Traktor Kontrol F1 DJ Kontrol Cihazı - 4
NATIVE INSTRUMENTS

Native Instruments Traktor Kontrol F1 DJ Kontrol Cihazı

Ürün Kodu : 22504
10.400,00 TL
8.112,00 TL
Havale Fiyatı
7.949,76 TL
Öne Çıkan Bilgiler
Gövdeler/Remix Desteleri için Özel Kontrol
Dört Katlı Denetleyici
Parçaları Anında Remiksleyin ve Yeniden Düzenleyin
Kişiselleştirilmiş Parçalar Oluşturun
Dört Fader ve Dört Filtre Düğmesi
16 Çok Renkli Performans Pedi
Dört Özel Sessiz Düğmesi
Senkronizasyon, Niceleme, Yakalama, Ters Çevirme
Hazır Remix Setleriyle Uyumlu
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade
Şununla Satın Alın

Native Instruments Traktor Kontrol F1 DJ Kontrol CihazıNATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL F1 DJ Kontrol Cihazı
Traktor Kontrol ailesinin yeni üyesi olan F1, Traktor Pro 3'ün yeni özellikleri içinde sunduğu Remix Decks yazılımını tam olarak kontrol eden yegane kontrollördür. F1 ile önceden kaydettiğiniz ya da remix yapmak üzere seçtiğiniz sesleri anında ve canlı olarak mix'inizin içine katabilir, bu ses dosyaları için F1 üze4rindeki ayarlar ile tuşların renklerini istediğiniz kategorilerde sınıflandırarak görsel olarak çok daha etkin bir çalışma ortamı yaratarak çok daha kolay bir kontrol ortamı ile performansınızı bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz.

Kontrol F1 beraberinde gelen 1.4 GB ses dosyası ile hazır olarak yüklenmiş Remix Set'ler ile gelir. İster kendi sample'larınız ile ister hazır sesler ile Dj setinizi, dinamik canlı performansa dönüştürebilirsiniz.
 CANLI REMIX VE DAHA FAZLASI
Dokunmatik cevaba sahip Remix Deck kontrolleri yaratıcılığa açılan kapıları açan kilitler gibidir. Sezgisel olarak seslerinizi 4+4 kanal Remix Deck Faderleri ile miksleye bilirsiniz. Ayrıca, canlı yakalama ve kendi örneklemelerinizi veya döngülerinizi tetiklemek 8 renk kodlu performans padleri ile çok kolay.

Veya miksi Stems* ile keşfedin – Çok yakında farklı müzik elementleri ile multi kanal miks yapabilmeniz için tasarlanan açık bir formattır. TRAKTOR KONTROL D2 DJ kontrolörleri arasında Stems kullanımına ve müziğin DNA’sındaki her olasılığı kullanmanıza hazır ilk kontrolördür. 
İKİ DÜNYANIN EN İYİSİ
TRAKTOR KONTROL F1’in çalışma prensibi Dj kültüründen gelmedir. Traktor PRO 3’de olduğu gibi F1’de de Remix Sets ile kendi bağımsız loplarınızı ve seslerinizi ayarlayabilirsiniz. Böylece davul loopları, bas, perküsyon ve vokaller peformansınızda kullanımınıza hazır olur. 
4 ses fader’i ve 4 filtre düğmesi ile Remix Decks yuvalarına doğrudan ulaşabilir, daha fazla renk katmak için bağımsız yuvaları TRAKTOR’un FX ünitelerine yönlendirebilirsiniz.
HIZLI REMIKS EĞLENCESİ 
1.4 GB’lik ücretsiz sample’ları yükledikten sonra saniyeler içerisinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bağımsız enstrüman setleri (davul lopları, bas lopları, perküsyonlar..vb) hızlı kullanım için optimize edilmişir. SÜPER SESLER
Remiks hazır demek, F1 paketinin içerisinde kullanıma hazır 1.4 GB birinci sınıf nokta atışı seslerin de olduğu anlamına gelir. Ses koleksiyonu 10’dan fazla stüdyo kalitesinde, ilham veren  komple Remiks Set’i içerir. 
House, Techno, Dubstep, Hip Hop, Tech House ve Drum'n'Bass  gibi 10 müzik türü içerisinden seçilen Sonic Spectrum beat, bas, lead ve çok daha fazlasını içerir.
1. MIKSER BÖLÜMÜ
4 yüksek çözünürlüklü potansiyometre ve 45mm fader’lar mikser bölümünü oluşturur. Bu bölüm son derece hassas sonik kontroller ve Remix Deck başına atanmış filtreler ile hassas ses kontrolünden oluşmaktadır.


2. GLOBAL BÖLÜM
Bu bölüm Remix Sets içeriğine donanım üzerinden zahmetsizce yüklemenize yarar. TRAKTOR’un arama bölümünden ses leri bulup kolayca kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Capture-"yakala” düğmesi ile canlı seslerden looplar yakalayın.


3. REMIX BÖLÜMÜ
16 multi kanallı renkli padler ile loop ve sample’ler tetikleyebilirsiniz. Shift düğmesi ile Punch mod ve FX atama gibi gelişmiş özelliklere geçiş sağlayabilirsiniz. En aşağıdaki daha küçük padler bölümleri susturmaya yarıyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
macOS 10.12, 10.13, 10.14 (en son güncelleme), Intel Core i5, 4 GB RAM
Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 sürüm 1803 veya üstü (64 Bit), Intel Core i5 veya eşdeğeri CPU, 4 GB RAM
DESTEKLİ SES FORMATI
MP3, WAV, AIFF, Ses CD'si, FLAC, Ogg Vorbis, non-DRM AACGENEL
1280 x 800 ekran çözünürlüğü, USB 2.0, 1 GB boş disk alanı ile izleyin. TRAKTOR yazılımını indirmek ve etkinleştirmek için internet bağlantısı ve OpenGL 2.1 veya daha üstü destekleyen bir grafik kartı gereklidir. Kurulduktan ve etkinleştirildikten sonra, tüm ürünler çevrimdışı olarak kullanılabilir.
USB 2.0 arabirimi üzerinden güç beslemesi, 5V 500mA veri yolu gücü. Ek güç kaynağı veya batarya gerekmez.
BOYUTLAR
4,7 "(120 mm) x 2" (52 mm) x 11,5 "(294 mm), 1,5 lb (730 gram)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.