NATIVE INTRUMENTS

NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL X1 MK2 DJ Kontrol Cihazı

Ürün Kodu :7483
3.594,28 TL
3.234,85 TL

HAVALE FİYATI:

3.234,85 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL X1 MK2 DJ Kontrol Cihazı

  Hali hazırda performans DJ’leri için standart haline gelen kontrollere göre, TRAKTOR KONTROL X1 taşınabilirliği ve bütün gücü ile TRAKTOR deck ve efektleri için birebirdir. İster bütün dijital fonksiyonları kullanın ya da timecode kontrollerini, yeni X1 iki track deck üzerindeki bütün DJ fonksiyonlarına kolayca ulaşmanızı ve kontrollerini TRAKTOR yazılımı ve dizaynı ile kolayca sağlar.

  • Dokunmatik şerit FX ve Loop fonksiyonlarını taşımak için atanabilir
  • Hassas dokunmatik kodlayıcılar
  • SHIFT+PLAY’ a basılı tutarken track loop kodlayıcılarını değiştirebilme imkanı
  • Parlaklığı ayarlanabilir LED ekran sayesinde günün her saati mükemmel görüş imkanı
  • Bütün tuşlarda birden fazla renk seçeneği ile ışıklandırma imkanı
  • NHL (Yerli Donanım Library kullanarak TRAKTOR ile iki yönlü iletişim sağlayabilme. Standart MIDI’ den neredeyse 4 kat daha iyi çözünürlük sağlayan NHL protokolleri.
  • Kalibrasyon sihirbazı tam olarak ve tek tek her düğmesinin orta noktasını tanımlar.
  • Kontrolör tek tek parçaları özelleştirmek amacı ile TRAKTOR yapımcıları tarafından önceden serbestçe eşleştirilir.
  • TRAKTOR çalışırken X1 takılır takılmaz PC’nizde devreye girer. USB bağlantınız kopsa bile TRAKTOR çalışmaya ve çalmaya devam eder. Tek yapmanız gereken X1 ‘i tekrar USB’ ye takmak ve çalmaya devam etmek.

  Yeni dokunmatik şeridi ile CDJ veya turntable’nize gitmeden hızlı ve kolayca şarkı araması yapın, looplar ve efektler üzerinde oynayın!
  POWER PLAYER
  TRAKTOR KONTROL X1’ in 8 adet düğme ve tuşu sayesinde, dört efekt ünitesi üzerindeki iki adedi, üç efekte kadar kontrol edebilirsiniz.

  Kolay ulaşılabilir düzeni sayesinde cue, senkron ve döngülere ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilir, dokunmatik tarama alanı ile de yazılım içerisinde kolayca navigasyonu sağlayabilirsiniz. Pro-sınıf, RGB arkadan aydınlatmalı düğmeler ve görüntüler belirlediğiniz anda görsel geri bildirim vererek TRAKTOR PRO veya TRAKTOR SCRATCH ile doğrudan ve akışkan iletişim sağlar. TRAKTOR’ ün Flux modu artık kolay ulaşılabilirliği ile cue ve loop anlarını kaçırmadan mixlemenize yardımcı olur.

  RAHAT KAYDIRMA
  Müziğinizin fiziksel kontrolünü ister turntable ve CDJ ile ister ikisini de devre dışı bırakarak kontrolünüz altına alabilirsiniz. TRAKTOR KONTROL X1 üzerindeki çok amaçlı dokunmatik şerit ile, track üzerinde pitch, bend, ve hatta FX ‘te bile son derece hassas kontrol sunar. Ekranı ve LED uyarıcıları ile kolayca müzik üzerinde nerede olduğunuzu anlayabilirsiniz.

  Decklerinizin birini yada ikisini birden aynı anda kontrol edin. Track aramadan, playback seçeneklerine, döngü uzunluğundan iğne kontrolüne her şey parmaklarınızı ucunda.  GÖSTERİŞLİ PERFORMANS
  Reaktif performans davranışlarına sahip TRAKTOR KONTROL X1, perde arkasında ayrıntılar ile ilgilenir.

  Gelişmiş gözat ve döngü kodlayıcılarla TRAKTOR’deki farklı işlevlere erişmek için dokunun ve komutunuza yanıt alın- tam boy tarayıcı listesini görmek için yanlızca Gözat kodlayıcıya dokunun.

  SHIFT+PLAY’ e basılı tutarken Loop Encoder’a dokunursanız size track’inizin key’ini gösterir. SYNC’ e basılı tutarken Loop Encoder’a dokunmanız size tempoyu gösterir.

  Dokunmatik şerit de deck durumuna göre işlevleri yorumlar - durduğu zaman, arama veya iğne bırakarak izleme görevi üstlenir. Çalarken, pitchbend devreye girer. Kendinize has ses için, herhangi bir parametreyi anında kontrol etmek adına dokunmatik şeridi kullanın.
  HERŞEY KONTROL ALTINDA
  Sizi performans odaklı tutmak adına, TRAKTOR KONTROL X1 pürüzsüz, ultra-hassas düğmeleri ve kolları üzerinde önceden atanmış özellikleri bulunmaktadır. Yoldayken iyi bir koruma sağlayan TRAKTOR KONTROL STANDI aynı zamanda X1’inizi standart mixer yüksekliğine çıkarır. Maksimum taşınabilirlik ve güç için veya yaratıcılığınıza şık, tek elden çözüm sunan bir araç arayışınıza, yeni nesil X1 tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.  KALİTE PARMAKLARINIZ UCUNDA
  DJ performansınızda maksimum hassasiyet ve esneklik için inşa edilen TRAKTOR KONTROL X1, hem profesyonel kalitede işçiliğe sahiptir hem de taşınabilirlik ve tanıdık bir düzen sunar. Yeniden tasarlanan KONTROL X1 DJ’lere çok amaçlı dokunmatik şerit ve her durum için güçlü, taşınabilir ve çözüm - uyum odaklı sezgisel dokunmatik encoder sunmaktadır. İsteğe bağlı iyi bir koruma sağlayan ve aynı zamanda X1’inizi standart mixer yüksekliğine çıkaran standı da mevcuttur.  BASİT, GÜÇLÜ, AKILLI
  TRAKTOR KONTROL X1 toplamda 31 tuş, 3 push encoder ve 8 düğmeden oluşur;  • EFEKT BÖLÜMÜ
  8 yüksek çözünürlüklü potansiyometre ve 8 düğmeden oluşan bu bölüm aynı anda 2 TRAKTOR üzerindeki birimlerin tüm parametrelerin kontrolünü sağlar. Gruplandırılmış FX modu; size aynı anda deck başına 3 efekti kontrol etme şansı verir. Yine bu bölümde butonları en sevdiğiniz 3 efekti kullanmak üzerine atayabilirsiniz.  • TARAMA BÖLÜMÜ
  Dokunmaya duyarlı bir düğme parçalar arasında tarama yapmanıza ve parça yüklemenize olanak sağlar. Ekranınızdaki seçenekleri kolayca otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Bir parça bulmak ve ilgili deck içine yüklemek için tarama kodlayıcıyı çevirin ve ardından load düğmelerden birine basın, hepsi bu! Parça yüklendikten sonra içerisinde tarama yapmak için loop kodlayıcıyı kullanın ve senkronize edilmiş ritim zamana atansın.
  • LOOP BÖLÜMÜ
  TRAKTOR’un Loop kodlayıcı özelliği loop fonksiyonlarının sezgisel kontrolünü sağlarken, LED ekranlar loop durumu hakkında net görsel geribildirim verir. Otomatik looplar, manuel looplar ve bu loopların boyutlarına ve konumlarına düzenleme işlevlerine kolayca erişebilmenizi sağlar.
  • DOKUNMATİK ŞERİT
  Yeni çok amaçlı dokunmatik şerit size parmağınızın tek hareketi ile track pozisyonuna, pitch, blend, FX ve looplara bir dokunuşla ulaşmanızı sağlar. Playback, parça arama veya iğne kontrolü gibi seçenekleri her iki deck üzerinden de, ister birini ister ikisini birden kontrol etmenizi, özelliklere ulaşmanızı sağlar. Görsel geribildirim, parça fazını, konumu ve loopları / FX değerlelerini mönitörlemeye yardımcı olur.
  • TAŞIMA BÖLÜMÜ
  Bu bölüm, her deck için hem temel playback komutlarına hem de 4 adet ikincil işlevlerine doğrudan erişim sağlar. Endüstri standardı iş akışları için tüm düğmeler (Play, Cue, Sync) burada bulunuyor ve 8 adete kadar genişletilebilir 4 adet hotcue/hotloop’lara da direkt ulaşım yine buradan sağlanıyor. Yeni Flux mode butonu mükemmel on-the-fly mixleme sağlar.
  SCRATCH SETUPLARI İÇİN MÜKEMMEL DECK KONTRÖLÜ
  X1, DVS kullanırken size eklenebilir deck ve efekt kontrolleri sağlar.
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.