x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
%6 İndirim
Nektar Impact GXP61 61-Tuş USB Midi Klavye - 1
Nektar Impact GXP61 61-Tuş USB Midi Klavye - 2
Nektar Impact GXP61 61-Tuş USB Midi Klavye - 3
Nektar Impact GXP61 61-Tuş USB Midi Klavye - 4
Nektar

Nektar Impact GXP61 61-Tuş USB Midi Klavye

Ürün Kodu : 103011930020
Stok Var
11.199,91 TL
10.527,90 TL
Havale Fiyatı
10.317,35 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade
Nektar Impact GXP61 61-Tuş USB Midi KlavyeİFADE EDİCİ PERFORMANS KONTROL CİHAZLARI

Nektar Impact GXP USB MIDI denetleyici klavyeleri oyuncular için tasarlanmıştır: 49, 61 veya 88 yarı ağırlıklı tuşları deneyimleyin ve gerçek zamanlı tekrarlama motoru, güçlü Nektarine eklenti yama yönetimi ve Nektar DAW Entegrasyonu dahil performans kontrollerine anında erişim. GXP size harika bir performansın anahtarlarını veriyor!TUŞLAR: SADECE DOĞRU DOKUNUŞ
Impact GXP'nin özünde, yeni tasarlanmış ve dikkatle dengelenmiş bir klavye eylemi vardır. Hız ve art dokunuşlu 49, 61 veya 88 yarı ağırlıklı tam boyutlu tuşları hoş, sıkı bir dokunuş ve harika bir oynanabilirlik sunar.

Impact GXP'nin klavye hassasiyetini kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için 5 farklı hız eğrisi arasından seçim yapın. Yumuşak dokunuştan sert dokunuşa kadar geniş bir dinamik aralığı kapsarlar. Varsayılan eğri "normal", kutudan çıktığı anda tüm hız aralığında iyi kontrol sağlamak için optimize edilmiştir. Ek olarak, 3 sabit seviye, gerekirse klavyenin tamamına sabit hız değerleri göndermenize izin verir.DOĞRUDAN ERİŞİM: İHTİYACINIZ OLAN KONTROLLER
Impact GXP'nin basitleştirilmiş sorunsuz kontrol paneli, Nektar'ın başarılı Impact GX serisine dayanmaktadır. Genişletilmiş taşıma kontrolü, parça seçimi ve ses kontrolü ile gelişmiş DAW entegrasyonunu sağlar. Hatta DAW pencerelerini açabilir/kapatabilir ve projelerde gezinebilirsiniz ve 14 atanabilir aydınlatmalı RGB düğmesi, doğrudan MIDI program ve banka seçimine izin verir.Impact GXP, bir MIDI denetleyicisinin yanı sıra bir DAW denetleyicisidir:
Nektar DAW Entegrasyonu tarafından desteklenmeyen MIDI yazılımı kullanıyorsanız, MIDI kontrolünü kendiniz de ayarlayabilirsiniz. Aktarım bölümündeki atanabilir düğmeler, Program mesajı veya MMC (MIDI Makine Kontrolü) aktarım kontrolü göndermek üzere yapılandırılabilir. Ek olarak, 28 atanabilir MIDI düğmesinden herhangi biri, modülasyon tekerleği, klavye aftertouch, ayak düğmeleri ve tabii ki büyük kontrol düğmesi, MIDI cc mesajlarını göndermek için atanabilir. Ayarlar, güç çevrimi sırasında saklanır.BÜYÜK BAĞLANTI:
MIDI, PEDALLAR, GÜÇ
Impact GXP, klavyecilere canlı ve stüdyo çalışmaları için gereken tüm doğru ifade seçeneklerini sunar. Geniş adım bükme ve modülasyon tekerlekleri ve 3 adede kadar isteğe bağlı harici pedal için bağlantılar sunar: Herhangi bir standart ifade pedalını birinciye ve herhangi bir standart ayak pedalını ikinci sokete bağlayın. İsteğe bağlı bir Y kablosu adaptörü kullanırsanız, ayak pedalı soketi iki bağımsız anahtarı bile destekler.

Impact GXP, harici MIDI donanımıyla bağımsız olarak da kullanılabilir: Arka panelde, USB ile bağlanmadığında üniteye güç sağlamak için 5 pinli bir MIDI çıkış jakı ve harici bir güç kaynağı soketi bulunur.TEKRAR: İLHAM ALIN
Tekrarlama Motoru, ilham verici ritmik öğeler yaratmak için harikadır: Sadece özel Tekrar düğmesine basın, oynayın ve ilham alın.

Özel RGB düğmeleri artık Tekrar Oranları, Vurgu, Aralık, Salınım ve dokunma sonrası yönlendirme veya modülasyonu hıza yönlendirmeye tek düğmeyle doğrudan erişim sağlar. Büyük Veri/Tempo Kodlayıcı, senkronizasyon harici MIDI saatine ayarlanmadıkça özel bir tempo kontrolüne dönüşür.

Tekrarlamanın davranışını, insan hissi veren ilginç arpej tarzı efektlerden kesin nicelleştirilmiş tekrarlayan ritimlere değiştirmek için 5 farklı temel tetik modundan birini seçin. Tekrarlama, beklenmedik yeni fikirler bulmanızı sağlayan o ünlü "mutlu tesadüfleri" denemenin ve yaratmanın eğlenceli bir yoludur.NEKTAR DAW ENTEGRASYONU:

Nektar DAW Entegrasyonunu kurun ve tekerleklerin hemen üzerindeki 8 düğme, DAW'ınızdaki temel görevlerin kontrolünü doğrudan Impact GXP'den almanızı sağlar. Özellikler, fareye hiç dokunmadan, git ve yer bulucuları, parça navigasyonunu, ses kontrolünü, pencereleri başlatmayı ve yama navigasyonunu içeren genişletilmiş taşıma kontrolünü kapsar.

Aşağıdaki fonksiyona genel bakış tablosuna göz atın ve Impact GX'in tüm doğru kutuları nasıl işaretlediğini görün.
NEKTARINE: SANAL KLAVYE İŞ İSTASYONUNUZ

Elbette Impact GXP'yi, beklediğiniz tüm özelliklerle diğer standart MIDI denetleyicileri gibi kullanabilirsiniz. Ancak, birlikte verilen Nektarine eklenti sunucusu ve kütüphaneci yazılımını kurarsanız, çok daha fazlasını yapabilirsiniz:

Nektarine, bölgeler, katmanlar ve daha fazlasını içeren canlı bir klavye iş istasyonunda olduğu gibi karmaşık kurulumlar arasında geçiş yapmanızı sağlar; birden fazla enstrüman ve efekt eklentisinden çoklu yamalar oluşturun ve bunları bir düğmeye basarak kullanılabilir hale getirin. Nektarine, VST, VST3 ve AU enstrüman eklentileriniz için Impact GXP'ye güçlü kontrol özellikleri ekler!

Nektarine'i DAW'ınızda başlatın ve Impact GXP'nizle hemen iletişim kurar: Artık her biri 4'e kadar insert FX eklentisi ve ek olarak 4 global send FX içeren 10'a kadar enstrüman eklentisi ile Multis oluşturmaya hazırsınız. Tüm bunlar tek bir Çoklu Yamada saklanır ve anında geri çağırma için GXP'nin on RGB aydınlatmalı ön panel düğmesinden birine atanabilir.

Sadece oynamak mı istiyorsun? Ayrıca dahil olan Nektarine bağımsız uygulamasını çalıştırın ve eklentilerinizi herhangi bir DAW çalıştırmadan oynatın. Nektarine uygulaması, Impact GXP'yi tüm sanal VST, VST3 ve AU ses kaynaklarınıza hizmet eden, sahneye hazır bir canlı klavyeye dönüştürür!KATMAN VE ANAHTAR
Impact GXP, yamaların ve eklenti yuvalarının doğrudan kontrolü için özel düğmelere sahiptir. Bu, ses seçimine gerçek donanım sentezleme hissini getirir: Nektarine'e 10 enstrüman eklentisi yükleyin ve bunları donanımdan anında seçilebilir hale getirin. Buna soloing, katmanlama ve gerçek zamanlı geçiş dahildir. Ve bir sahne piyanosunda olduğu gibi, herhangi bir kombinasyonda anında katmanlama için birden fazla yuva düğmesine aynı anda basabilirsiniz.

Her eklenti yuvasının kendine özgü tarayıcı ayarlarının yanı sıra atanan ses, kaydırma, sessize alma ve FX gönderme parametreleri vardır. Hacim, Veri Kodlayıcı kullanılarak seçilen her yuva için karıştırılabilir.

Yamalarınızı Nektarine'e aktardıktan veya kaydettikten sonra, işleri daha ileriye taşıyabilirsiniz: Her eklentinin ilk 10 yaması Impact GXP'nin düğmelerinde hemen bulunur. Diğer tüm yamalar Veri Kodlayıcı kullanılarak kullanılabilir.

“Doğrudan” mod, anında geri çağırma için 10 tam kurulumun saklanmasına izin verir: Bu, seçilen bir yama içeren bir eklenti veya birden fazla eklenti içeren eksiksiz bir çoklu yama olabilir – esnek canlı kurulumlar için harika bir özellik!SESLERİNİZE GÖZ ATIN
Nektarine'nin tarayıcısı, yamaların doğrudan Impact GXP'den taranmasını sağlar. Ve birçok popüler enstrüman eklentisi için fabrika yamaları, başlamanıza yardımcı olmak için Nektarine destek sayfasından indirilebilir. Kendi kullanıcı yamalarınız da içe aktarılabilir veya kaydedilebilir, bu nedenle zamanla Nektarine tarayıcısında seçebileceğiniz epeyce yama olacaktır. Neyse ki Nektarine, tam olarak aradığınız yamayı bulmanızı kolaylaştıran yama etiketleme, arama ve derecelendirme seçenekleri dahil binlerce yamayı yönetmenize yardımcı olacak tüm araçlara sahiptir.

Grup etiketleri, etiket ayarlarının bir kombinasyonunu saklar ve seçeneklerinizi tek bir düğmeye basarak daraltmayı mümkün kılar: Etki üzerinde "Grup" a basın ve 10 Grup etiketi doğrudan GXP'nin sayı düğmelerinden seçilebilir. Piyano, E.Piano veya Org gibi ortak grup etiket adlarını hemen aşağıya yazdırdık, böylece hatırlaması kolay olur, ancak elbette bunları istediğiniz herhangi bir grup için kullanabilir ve kendi etiketlerinizi oluşturup atayabilirsiniz. Grup etiketleri global olduğundan, bunları yalnızca bir kez tanımlamanız ve ardından tüm Nektarine oturumlarınızda kullanılabilir duruma getirmeniz gerekir.

En iyi yanı, Nektarine tarayıcısının DAW'lar arasında tam geçişe izin vermesidir: Nektarine'i tek bir DAW'da kullanın ve eklentileriniz diğer herhangi bir uyumlu DAW veya bağımsız Nektarine uygulamasında aynı şekilde taranabilir.
DAW'IN İÇERİĞİ:
STEINBERG KÜBA LE
Impact GXP, Steinberg'in beğenilen Cubase LE Müzik Prodüksiyon Yazılımı ve Retrologue 2 VST sentezleyici için lisanslar içerir. Böylece ilk günden itibaren bir profesyonel gibi müzik üretmeye başlayabilirsiniz. Ücretsiz DAW ve sanal synth'inizi talep etmek için Impact GXP'nizi Nektar kullanıcı hesabınıza kaydedin ve talimatları izleyin.

Cubase LE, 180 enstrüman ön ayarı ve Groove Agent SE davul prodüksiyon yazılımının yanı sıra bir dizi VST FX işlemci içeren Halion Sonic SE ile birlikte gelir. Cubase LE, 24 MIDI, 8 enstrüman ve 16 ses parçasına kadar kayıt yapmanızı sağlar. Sahip olabileceğiniz herhangi bir 3. taraf VST eklentisini de kullanabilirsiniz. 5 GB'den fazla ses ve döngü, başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlar.

Nektar DAW Entegrasyonu, Nektar Impact GXP ve Cubase LE'yi harika bir kombinasyon haline getirir ve doğrudan donanımdan uzaktan kumandayı deneyimlemenizi sağlar. Nektarine eklenti sunucusu ve kütüphaneci yazılımı da elbette uyumludur ve bu kuruluma ek güç katar.

Yeni başlıyorsanız, dijital müzik yaratma dünyasına ilk adımlarınızı atmak için mükemmel bir yol olduğunu göreceksiniz. Ve bilgisayar yazılımını kullanmaya zaten aşinaysanız, bu kombinasyonun neler sunduğuna şaşıracaksınız! Ücretsiz DAW ve sanal synth'inizi talep etmek için Impact GXP'nizi Nektar kullanıcı hesabınıza kaydettirin ve talimatları izleyin.
Öne Çıkanlar

• Ses/MIDI kayıt, düzenleme, puanlama ve karıştırma araçları
• 24 bit/192 kHz'e kadar 24 MIDI, 8 enstrüman ve 16 ses parçası
• GM uyumlu 180 enstrüman ön ayarı seti ile Halion Sonic SE'yi içerir
• Muhteşem ritimler için Groove Agent SE davul üretim aracını içerir
• Modülasyon, gecikme, dinamikler ve EQ dahil 23 ses VST FX işlemcisi
• 5 GB'ın üzerinde ses ve döngü
SANAL SENTEZİZATÖR İÇERİĞİ:
STEINBERG RETROLOG 2
Retrologue, klasik analog synthesizer'ların sıcaklığını ve dolgunluğunu taklit etmek için Steinberg'in esnek ve sezgisel sanal synthesizer eklentisidir. Üç sanal analog osilatör, mükemmel filtreler, uyarlanabilir bir arpejatör ve entegre FX rafı Retrologue'u her tür müzik için çok güçlü bir sentezleyiciye dönüştürüyor.Öne Çıkanlar

• 700'den fazla ön ayar dahildir
• 8 adede kadar ayarlanabilen sese sahip 3 Osilatör
• 24 birinci sınıf filtre tipi ve yerleşik FX rafı
ÖZELLİKLER VE ÖZELLİKLER
ETKİ GXP 49, 61 ve 88

Hız ve aftertouch özellikli 49, 61 veya 88 nota tam boyutlu tuş yatağı

MIDI, nota tekrarı ve Nektarine özellikleri için 14 RGB LED düğmesi

Pitch Bend ve Modülasyon Tekerlekleri

Nota tekrar tempo kontrolü ve Nektarine özellikleri için 1 basmalı kodlayıcı

LED göstergeli oktav yukarı/aşağı düğmeleri

LED göstergeli yukarı/aşağı düğmeleri transpoze edin. Diğer işlevlere atanabilir.

Güç açma/kapama anahtarı

9v DC güç kaynağı soketi
(9V, 600 mA, merkez pozitif, 2,1 mm kovanlı konektör, isteğe bağlı PSU)
USB bağlantı noktası ve USB veri yolu destekli


DAW entegrasyonu veya MIDI atanabilir için 7 taşıma düğmesi

Shift düğmesi, toplam 14 erişilebilir düğme için ikincil seviyeyi etkinleştirir
1 MIDI atanabilir potansiyometre
Not LED tempo göstergeli Tekrar düğmesi
Not İşlevi Tekrarla düğmesi
1/4“ TRS jak ifade pedalı soketi (pedal dahil değildir)
1/4” TRS jakı 2 standart ayak pedalına kadar bağlantı için Ayak Anahtarı soketi (dahil değildir, ikili mod isteğe bağlı Y-kablo adaptörü gerektirir)
MIDI Çıkış jakı
Nektar DAW entegrasyon desteği*
Nektarine eklenti kontrolü ve yama kütüphanesi yazılımı desteği*
Impact GXP88 için Nektar DAW Entegrasyonu şu anda şunları desteklemektedir: Bitwig, Cubase, Digital Performer, Garageband, Logic, Nuendo, Reaper, Reason, Sonar, Studio One
NEKTARİN YAZILIMI
OSX ve Windows için AAX, AU, VST veya VST3 eklenti sürümü ve bağımsız uygulama
Herhangi bir VST, VST3 ve AU enstrüman eklentisini yükleyin
16'ya kadar alet yuvası
GXP'den doğrudan 10 enstrüman yuvası seçimiyle katmanlar, bölmeler ve bölgeler oluşturun
Hacim, pan, mute/solo, FX ile her enstrüman yuvası 1-4 kontrol gönderir
Enstrüman başına 4 efekt ekleme eklenti yuvası (AU / VST / VST3 FX)
4 gönderme efekti eklenti yuvası (AU / VST / VST3 FX)
Enstrüman ve FX eklenti yamalarını + Nektarine Çoklu Yamalarını saklayın
Tarayıcı Ayarları, eklenti yuvası başına hatırlanır
GXP'den kontrol ile yama yönetimi
Tam parametre geri bildirimi: gerçek zamanlı olarak güncellenen düğme renkleri
Ayarların "Varsayılan" olarak kaydedildiği Çoklu Yama, varsayılan olarak yüklenir - tüm tarayıcı ayarları, yuva etiketleri için etiketlerle kaydedilebilir.
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
USB sınıfı uyumlu (sürücü gerekmez)

GXP: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 veya üstü.
Mac OS X 10.5 veya üstü, Linux (Ubuntu).
Nektarine ve Nektar DAW Entegrasyonu: Windows 7/8/10 veya üstü. Mac OS 10.7 veya üstü.
AĞIRLIK VE BOYUTLARGXP61:
96,5 cm (U) x 23 cm (D) x 7,2 cm (Y), 5 kg

KUTU İÇERİĞİ

Impact GXP USB MIDI Denetleyici klavyesi

Kullanici rehberi

Standart USB kablosu

Steinberg Cubase LE DAW lisansı*

Steinberg Retrologue VST-Synthesizer Plugin lisansı*

(*= Nektarine, DAW entegrasyon yazılımı ve Steinberg paket yazılımı indirme ve kayıt sırasında lisans)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.