x
Novation

Novation 61SL MKIII 61 Tuşlu Midi Klavye

Ürün Kodu :103011600012
33.716,97 TL
25.962,07 TL
Kazancınız
:
7.754,90 TL

HAVALE FİYATI:

25.442,83 TL
Kısa Ürün Açıklaması 61 Hıza Duyarlı Yarı Ağırlık Tuşları
Dahili 8 İzli Model Tabanlı Sıralayıcı
8 Parça Başına Arpejleyici
İki Set CV, Gate ve Mod Çıkışı
16 RGB Arkadan Aydınlatmalı Hıza Duyarlı Pedler
İki Sayfa ve İki Sahne Başlatma Düğmesi
8 Sürekli Döner Düğme + 8 Kaydırıcı
5 RGB TFT LCD Ekran
RGB Arkadan Aydınlatmalı Pitch Bend ve Mod Tekerlekleri
Yazılım içerir
cargo_n.webp (2 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Novation 61SL MKIII 61 Tuşlu Midi Klavye

  Bağlanalım
  SL MkIII, tipik klavye denetleyicinizden çok uzaktır. Tüm müzik yapım araçlarınız için her şeyi sıralayan, tümüyle dans eden bir merkezdir. Tüm kurulumunuzla bağlantı kurmak, kontrol etmek ve oluşturmak için bir merkez parçası. Bilgisayar ya da değil.  Donanımınızla hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun. İzlerinizi sekiz kanallı polifonik sıralayıcıda oluşturun: her şey zamanında; anahtardaki her şey; her kontrol parmaklarınızın ucunda.


  Toplam kontrol
  DAW'nin tüm avantajları parmaklarınızın ucunda olacak şekilde en sevdiğiniz donanımla çalışmaya başlayın; bilgisayar ekranına bakmaya gerek yok. DAW'ınızı kutusundan çıkarın ve donanım synth'lerinizle birleştirin - her şeyi SL MkIII aracılığıyla bağlayın. Ardından, donanımınız ve yazılımınız için son derece özelleştirilebilir eşlemelerle her şeyi kolayca kontrol edin. Veya yazılım düzenleyicide kendinizinkini oluşturun. Nasıl olduğunu öğrenin:


  Dahili sekiz izli model tabanlı sıralayıcı
  Notları adım adım girin veya ilerledikçe kaydedin; dizilerinizi doğrudan klavyeden çalabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ardından parametre otomasyonunu doğrudan sıralayıcıya kaydederek üretimlerinizi hayata geçirin. Bir arp türü seçebilir, bir senkronizasyon hızı ayarlayabilir, nota ve desen uzunluklarını ince ayarlayabilir ve ritimlerinizi gerçek zamanlı olarak tasarlamak için pedleri kullanabilirsiniz.


  SL MkIII, deneyimli oyuncunun ihtiyaçlarına göre ayarlanmış yaylı bir aksiyon ile en iyi ve en oynanabilir synth tarzı yarı ağırlıklı tuş yatağımıza sahiptir. Her şeye atanabilir, art rötuş da var. 10 kHz'lik olağanüstü yüksek tarama hızı, tuşlara etkileyici performanslar için süper dinamik bir his verir. Canlı, tuş üzerinde RGB LED geri bildirimi ile ölçekleri, modları ve bölgeleri anında görebilirsiniz.  SL MkIII'ün hıza duyarlı RGB pedleri de birden fazla işleve sahiptir: klipleri başlatmak için, sıralayıcıdaki adımlar olarak, parmakla davul çalmak için kullanılabilirler ve polifonik art dokunuşa sahiptirler.


  Canlı Tuşlar
  Live™ ile benzeri görülmemiş bir entegrasyon oluşturmak için Ableton® ile çalıştık. SL MkIII, oturumlarınızı gerçekten kutudan çıkarır. Tam renkli LCD ekranlar parametrelerinizi tam olarak görmenizi sağlarken pedler, düğmeler, sekiz fader ve sekiz düğme sizi uygulamalı hale getirir

  DAW'ların Anahtarları
  Logic® ve Reason ile derin entegrasyonlar – artı Cubase, Pro Tools®, Studio One ve Reaper ile HUI uyumluluğu – SL MkIII'in her türlü DAW'ı açabileceği anlamına gelir.

  Ana Özellikler

  Dahili sekiz izli model tabanlı sıralayıcı

  Notaları çalarken kolayca kaydetmek veya adım adım giriş yapmak için sıralayıcıyı kullanın. Dizilerinizi doğrudan klavyeden oynatın ve düzenleyin. Hareketlerinizi sıralayıcıya otomasyon olarak kaydedin, üretiminize hayat verin.

  Kapsamlı bağlantı
  USB BAĞLANTI; MIDI Giriş, Çıkış, Çıkış 2/Üst; sürdürme, ifade ve ayak pedalı girişleri; Analog Saat Çıkışı; ve her şeyi herhangi bir yere yönlendirmek için iki set CV Pitch, Gate ve Mod çıkışı kullanılabilir.

  arpejatör
  Bir arp türü seçin, bir senkronizasyon hızı ayarlayın, uzunluğu ayarlayın ve ardından ritimlerinizi gerçek zamanlı olarak tasarlamak için pedleri kullanın.

  Ölçekler, modlar ve bölgeler
  Ölçekler ve tuşlarla çalışın ve klavyede birden çok bölge ve katman oluşturun.

  Oyuncu için tuşlar
  SL MkIII, tümü deneyimli oyuncunun ihtiyaçlarına göre ayarlanmış, yaylı bir harekete ve en yüksek tarama hızımıza sahip en iyi, en oynanabilir ve etkileyici synth tarzı yarı ağırlıklı klavyemize sahiptir. Her şeye atanabilir, art rötuş da var.

  Özelleştirilebilir şablonlar
  Donanım ve yazılım için son derece özelleştirilebilir eşlemeler, her şeyi kolayca kontrol eder. Veya yazılım düzenleyicide kendi şablonlarınızı oluşturun ve bunları klavyeye kaydedin.

  Live™ için mükemmel kontrolör
  Live™ müzik yapma yazılımları için kesinlikle çarpıcı bir klavye denetleyicisi oluşturmak üzere Ableton® ile birlikte çalıştık. Beş renkli LCD ekran size tam parametre geri bildirimi vererek kontrol ettiğiniz her şeyi görmenizi sağlar.

  Tüm büyük müzik yazılımlarını kontrol edin
  Müzik yazılımı seçiminiz yaratıcılığınız için çok önemlidir. SL MkIII'ün padleri, düğmeleri, sekiz fader'ı ve sekiz düğmesi, InControl veya herhangi bir HUI uyumlu DAW kullanarak tüm önemli müzik yazılımlarının kontrolünü ele alır.

  Bileşenler
  Components, şablonlarınızı ve oturumlarınızı bulutta yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlayarak dünyanın her yerinden erişim sağlar. Tüm içerik yerel olarak da kaydedilebilir.

  Arkadan Aydınlatmalı Pitch ve Modülasyon tekerlekleri
  Pitch ve Modülasyon tekerlekleri, üzerinde çalıştığınız parçayı göstermek için rengi değiştiren RGB LED'lere sahiptir.

  Tüm sistem için bir yönlendirilebilir saat
  İster kutunun içinde ister kutunun dışında olun, MIDI ve analog saat ve aktarım kontrolleri her şeyin zamanında çalışmasını sağlar.

  Seçilebilir Hız Eğrileri
  Kapsamlı Hız Eğrileri arasından oyun tarzınıza uygun olanı seçin.

  Teknik Özellikler

  Tipi: Midi Klavye
  Tuş Sayısı: 61
  Tuş Tipi: Semi-weighted
  Hassasiyet Hızı: Var
  Aftertouch: Var
  Padler: 16 x RGB Backlit Pad
  Diğer Kontroller: Pitchbend, Mod Wheel
  Encoders/Pots: 8 x Continuous Rotary Knobs
  Fader Sayısı: 8
  Dedicated Transport Control: Var
  Sequencer: 64 Session, 8 Tracks, 8 Patterns per Track, Anlık Kayıt
  Pedal Girişleri: 1 x 1/4" (expression), 1 x 1/4" (sustain), 1 x 1/4" (footswitch)
  MIDI I/O: Giriş, Çıkış, Out2/Thru, USB
  USB: 1 x Type B
  Diğer I/O: 1 x Clock out, 2 x CV out, 2 x Mod out, 2 x Gate out
  Pc Bağlantısı: USB
  Yazılım: Ableton Live Lite, 4GB Loopmaster Sounds and Samples
  Güç Desteği: 12V DC power supply (Kutu İçeriğine Dahildir.)

  Fiziksel Özellikler

  Yükseklik: 10 mm
  Genişlik: 98 cm
  Derinlik: 30 cm

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Sadece Türkiye içi gönderim
  * We only have domestic sales
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.