Novation

Novation FLkey 37 Midi Klavye

Ürün Kodu :8338
5.809,40 TL
4.531,33 TL
Kazancınız
:
1.278,07 TL

HAVALE FİYATI:

4.531,33 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Novation FLkey 37 Midi Klavye  Müziğinizle bağlantı kurun
  FLkey, FL Studio'da müzik yapmak için mükemmel bir MIDI klavyedir. FL Studio'nun Step Sequencer, Channel Rack ve Mikser kontrolleri ve yaratıcı Scale ve Chord modları ile FLkey, müziğinizden daha fazlasını yapabilmeniz için özgürce çalmanıza izin verir.


  Olukta kal
  Sıralayıcı Modu, vuruşları hızlı bir şekilde çizmek için FLkey'in pedlerini FL Studio'nun adım sıralayıcısına eşler. İki Pad modu, ritimlerinize gerçek bir insan hissi verir ve sizi ızgaradan çıkarır: doğrudan Channel Rack veya FPC'de oynayın ve SliceX'te dilimleri tetikleyin. Biraz gevrek hi-hat rulolarına mı ihtiyacınız var? Not Tekrarlama, her seferinde kolaylaştırır.

  Karıştırın, oluşturun ve otomatikleştirin
  FL Studio'nun ses ve pan kontrollerini ekrandan alıp elinize alın - miksinizi değiştirmek ve anında otomasyonu kaydetmek için sekiz potu kullanın. Temel taşıma düğmeleri, DAW işlevlerine anında erişmenizi sağlar. Fare gerekmeden enstrümanları ve sesleri hızlı bir şekilde değiştirmek için Image Line eklentilerinizdeki ön ayarlara göz atın.


  Müziğinizden daha fazlasını yapın
  Ölçek modunda, müziğin akmasını sağlamak için her zaman doğru notaya basarsınız. FLkey 37'deki kullanımı kolay Akor modları, yaratıcı potansiyelinizi genişletir. Yeni yaratıcı sınırların hemen kilidini açmak ve sahip olduğunuzu asla bilmediğiniz fikirleri bulmak için müzik araçlarını birleştirin.


  Dahil Yazılım
  FLkey, AAS, Spitfire Audio, XLN Audio ve Klevgrand'daki arkadaşlarımızdan bir dizi enstrüman ve efekt ve ayrıca Novation'ın Sound Collective üyeliği ile birlikte gelir. Tüm bu içeriği mevcut FL Studio projelerinize ekleyin veya FL Studio Producer Edition'ın 6 aylık ücretsiz deneme sürümüne katılın.  FL Studio Producer Edition (6 Aylık Deneme) – FL Studio, en iyi müziğinizi bestelemek, düzenlemek, kaydetmek, düzenlemek, karıştırmak ve ustalaşmak için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir pakette içeren eksiksiz bir yazılım müzik prodüksiyon ortamıdır.

  XLN Ses Bağımlılık Yapıcı Tuşlar – Modern Upright, Studio Grand, Electric Grand veya Rhodes sanal enstrüman seçenekleriyle eserlerinize otantik piyano sesleri getirin. Parçanız için mükemmel klavye sesini elde etmek için gerçek miks kontrollerini değiştirin ve mikrofonları karıştırın.

  AAS Session Bundle – Parçalarınız için temel sesler: Lounge Lizard'ın otantik klasik elektrikli piyano tonları; Strum Session'ın akustik ve elektro gitar sesleri; Ultra Analog Session'ın kullanımı kolay, devasa synth sesleri.

  Spitfire Audio LABS Etkileyici Dizeler – Anında etkileyici ve gerçekçi dize sesleri alın. İzlerinize ve notalarınıza renk katmak için deneysel çarpık katmanlarda serbest bırakma, gecikme ve yankı veya solmayı kontrol edin.

  Klevgrand R0Verb – Kullanımı kolay bir eklentide basit bir yankı ile çok karmaşık bir gecikme arasında bir melez. Kendi yankılarınızı tasarlayın ve seslerinizi kendi benzersiz alanlarına yerleştirin.

  Klevgrand DAW Kaset – Doygunluğun, bozulmanın, gürültünün ve yalpalamanın doğru bir şekilde yeniden yaratılmasıyla sesinizi kaset kasetlerinin altın çağına geri getirin.


  uyumluluk
  Windows - 11, 10, 8.1
  MacOS - 12, 11, 10.15

  Güç Gereksinimleri
  USB veri yolu destekli
  Güç kaynağı dahil değildir  FLkey 37 Teknik Özellikler
  FLkey 37 Boyut: 258 mm Y, 555 mm G, 77 mm D
  37 hıza duyarlı tuş
  16 x 2 karakter ekran
  Pitch bend ve modülasyon tekerlekleri
  8 kap
  16 RGB Arkadan Aydınlatmalı, Hıza Duyarlı Ped
  Oktav yukarı/aşağı düğmeleri
  Kanal Raf yukarı/aşağı düğmeleri
  Önceden ayarlanmış yukarı/aşağı düğmeleri
  Karıştırıcı sol/sağ düğmeleri
  Oynat/duraklat düğmesi
  Durdurma düğmesi
  Kaydet düğmesi
  miktar düğmesi
  metronom düğmesi
  Geri al/yinele düğmeleri
  Puan Günlüğü düğmesi
  Ölçek düğmesi
  Not Tekrar düğmesi
  Sabit akor düğmesi
  Gezinme düğmesi
  Shift düğmesi
  Ayarlar düğmesi
  5 pinli MIDI çıkış soketi
  Sürdürme pedalı 1/4” jak girişi
  USB B Soketi
  Kensington güvenlik yuvası

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.