x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
Süper Fiyat, Süper Teklif
Kalan Süre
00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye
Pioneer DJ

Pioneer DJ OPUS-QUAD 4 Kanal All-In-One Dj Sistemi

Ürün Kodu : PIO-DJE-ALL-005-B
Stok Var
136.036,12 TL
Havale Fiyatı
133.315,40 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade
Şununla Satın Alın

Pioneer DJ OPUS-QUAD 4 Kanal All-In-One Dj Sistemi

Bağımsız 4 kanal çalabilme özelliği ve yepyeni bağlantı şeçenekleri ile yeni opus-quad profesyonel all-in-one beklentilerinizin ötesini tek bir tasarımda sizlere sunuyor. Birden fazla medya kaynağı desteği ile farklı tarzlardaki milyonlarca parça anında elinizin altında. Usb stick, SSD disk, kablosuz ağ ve bluetooth bağlantı opsiyonları hem fiziksel sürücüler hemde rekordbox ile cloud sürücülere erişimi basite indirgeyen Pioneer dj opus-quad ile güvenli ve zengin arşiv kullanımı artık çok kolay. Elektrostatik dokunmatik modüle sahip yeni tasarlanmış kullanıcı arayüzü ile parçalarınızı her zamankinden daha hızlı ve daha doğru bir şekilde bulabilirsiniz. Müzik kitaplığınız ne kadar büyük olursa olsun, 10,1 inçlik dokunmatik ekranı aracılığıyla hızlı bir şekilde şarkı aramak için kullanabilir veya çalma listeleri arasında hızlı dolaşmak için Playlist Bank’ı kullanabilirsiniz. Dokunmatik Önizleme ile, tarama yaparken bile parçaları önizleyebilirsiniz. Yeni Akıllı Döner Seçme butonu, sol/sağ, yukarı/aşağı, döndürme ve itme kontrolü ile joystick benzeri bir deneyim sunar. Ve diğer göz atma kontrolleri, seçicinin etrafında düzgün bir şekilde düzenlenmiştir, böylece elinizi hareket ettirmeden müzik koleksiyonunuzu tarayabilir ve parçaları önizleyebilir ve yükleyebilirsiniz. Kısacası yeni Opus-quad hız ve kullanım kolaylığını en üst seviyede sizlere sunar.

Optimize edilmiş deck konfigürasyonu ve yeni Smart Cue

Büyük ekran ve tam boyutlu joglar üzerinde 8 Hot Cue düğmesi içeren kaygan tasarımlı bir deck düzeni ile müziğin kontrolünü elinize alın. Bu düzenlemeyle, parçaları manipüle ederken veya parça bilgisi, parametre ve her bir işlevin durumu gibi şeyleri kontrol ederken bakışınızı değiştirmeniz gerekmez. Ve yeni Smart Cue özelliği* ile, otomatik olarak mevcut geçiş konumunun üzerine geri çağrılan Hot Cue’leri yazabilirsiniz. Bu, Hot Cue’leri tek dokunuşla kullanmayı her zamankinden çok daha hızlı ve daha sezgisel hale getiriyor.

ESS Technology ürünü yüksek kaliteli 32 bit D/A dönüştürücüler ile donatılmış cihaz, nerede çalarsanız çalın, tüm mekanlarda ve ses sistemlerinde gücünü size hissettirir.

Farklı alanlarda farklı müzik çalmak için bölgesel çıkış özelliği (Master’dan ayrı ses çıkışı verebilen bölge çıkışı) sayesinde, sadece 1 OPUS-QUAD ile farklı odalarda farklı müzikler çalabilirsiniz. Örneğin, Bluetooth ile kanala bir telefon bağlayabilir ve siz ana odadaki bir USB cihazından parçaları mixlerken bar alanına veya insanların sosyalleştiği ikinci bir odaya sessizce çalması için bir arka plan müziği gönderebilirsiniz.

OPUS-QUAD, rekordbox Performans modu ve Serato DJ Pro (2023 yazında geliyor) için tak ve çalıştır uyumluluğu içerir. Başlamak için herhangi bir uygulamayı çalıştıran PC/Mac’inizi takmanız yeterlidir; bir lisansa veya aboneliğe gerek yoktur. Rekordbox kullanıyorsanız iOS/Android mobil uygulaması için rekordbox’a da bağlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.