x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
Saramonic

Saramonic WiTalk-WT6D 6 Kişilik Tam Çift Yönlü Kablosuz İnterkom Sistemi, Çift Kulaklı Uzak Kulaklıklarla (1,9 GHz)

Ürün Kodu : 12282
62.097,92 TL
53.404,23 TL
Öne Çıkan Bilgiler
Yapım Ekibi İletişimi (6 Kişi)
Kablolu Kulaklıklı Hub içerir
5 Gerçek Kablosuz Uzak Kulaklık
Ayarlanabilir Bom, Yukarı Kalktığında Otomatik Susturma
1312'ye kadar Tam Çift Yönlü İletişim
Nefes Alabilen Yalıtımlı Deri Kulak Yastıkları
Piller ve 10 Bağlantı Noktalı Şarj Cihazı içerir
Genişletilebilir Sistem
Sert Kılıf içerir

Saramonic WiTalk-WT6D 6 Kişilik Tam Çift Yönlü Kablosuz İnterkom Sistemi, Çift Kulaklı Uzak Kulaklıklarla (1,9 GHz)Saramonic WiTalk-WT6D, vücut paketi gerektirmeden gerçek kablosuz bir tasarımda net ses ve gün boyu kullanım konforu sağlamak üzere tasarlanmış tam çift yönlü bir kablosuz interkom sistemidir. Bu konfigürasyonda 6 adet kulaklık, hub'a bağlanan 1 adet kablolu tek kulaklı kulaklık ve 5 adet çift kulaklı uzaktan kumandalı kulaklık ile birlikte şarj edilebilir piller, 10 bağlantı noktalı pil şarj cihazı ve su geçirmez bir taşıma çantası bulunur. Sistem, 1312 inç'e kadar görüş hattı aralığında tüm kablosuz kulaklıklara güvenilir iletim sağlar; bu da onu halka açık etkinlikler ve spor etkinlikleri, film ve video prodüksiyonu, proje koordinasyonu ve daha pek çok uygulama dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için çok uygun hale getirir. Daha.6 Kişilik Eşzamanlı İletişim ile Gerçek Tam Çift Yönlü Çalışma

Tam çift yönlü olduğunu söyleyen bazı interkom sistemlerinden farklı olarak WiTalk-WT6D, gerçek bir tam çift yönlü interkom sistemidir ve 6 kişiye kadar olan ekibinizin herhangi bir zamanda aynı anda iletişim kurmasına olanak tanır.
Aynı anda kaç kişinin konuşabileceği konusunda herhangi bir sınırlama yoktur; bu, ekibinizin başka bir kullanıcının konuşmayı bırakmasını beklemek zorunda kalmadan verimli bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanır.
WiTalk interkom, iletişiminizi aynı anda 1 ila 2 kullanıcıyla sınırlayan telsizlerden, diğer iki yönlü sistemlerden ve diğer tam çift yönlü interkomlardan çok daha güçlü ve etkilidir.Ayarlanabilir Boom Mikrofonlu ve Döndürülebilir Kulaklıklı Çift Kulaklı Uzaktan Kumandalı Kulaklıklar

WiTalk ayarlanabilir çift kulaklı uzaktan kumandalı kulaklıklar ve WiTalk-LBH kablolu tek kulaklı kulaklığın tamamı inanılmaz derecede rahat ve son derece hafif olacak şekilde tasarlanmıştır.
Kullanıcıların uzun bir prodüksiyon sırasında kulaklıkları rahatça takabilmesini sağlayan yumuşak, nefes alabilen deri kulak yastıklarına sahiptir.
Daha fazla esneklik için mikrofon kolu 270° dönebilme özelliği sunarak kullanıcıların kulaklıkları mikrofon sol veya sağ tarafta olacak şekilde yapılandırmasına olanak tanır.
Ayarlanabilir kafa bandı ve dönebilen kulaklık başlığı, gün boyu kullanım rahatlığı sağlamaya yardımcı olur.Gerektiğinde Erişilmesi Kolay Kontrollerle Eller Serbest Kullanım

WiTalk-WT6D gerçekten eller serbesttir ve kullanıcıların her konuşmaları gerektiğinde bas-konuşa ihtiyaç duymadan kolaylıkla çalışmasına ve iletişim kurmasına olanak tanır.
İster çekimleri yöneten bir yönetmenin bulunduğu bir film ekibi, ister prodüksiyonun sorunsuz ilerlemesini sağlayan bir sahne ekibi, ister kenarda duran bir koçluk ekibi olun, WiTalk gereksiz kontroller konusunda endişelenmenize gerek kalmadan net bir şekilde iletişim kurmanıza olanak tanır.
Mikrofonunuzun sesini kapatmanız gerektiğinde, boynu mikrofonu yukarı çevirmek veya uzaktan kumandanın kulaklık kumandasındaki sessize alma tuşuna basmak kadar kolaydır.
Kulaklık denetleyicisi ve hub üzerinde bulunması kolay yukarı ve aşağı düğmeler sayesinde ses düzeyi ayarları da bir o kadar basittir.Odaklanmış Yüksek Kaliteli Ses için Akıllı Tasarım

Özellikle konser veya spor etkinliği gibi gürültülü bir ortamda çalışırken, interkom sistemlerinde yüksek kaliteli ses, menzil ve konfor kadar önemlidir.
WiTalk-WT6D, en yüksek önceliğe sahip ses kalitesi ön planda tutularak tasarlanmıştır ve 65 dB sinyal-gürültü oranıyla yüksek çözünürlüklü ses ve insan sesine uygun frekans tepkisi sunar.
Mikrofon, yabancı sesleri filtreleyecek şekilde tasarlanmıştır; böylece ekibinizin iletişiminden başka hiçbir şeyi iletmiyorsunuz.
Konforlu kulak üstü kulaklık yastıkları ekibinize odaklanmanızı daha da kolaylaştırır.

İçeride ve Dışarıda Güvenebileceğiniz Genişletilmiş Menzil ve Güç
Daha az sıkışık olan 1,9 GHz spektrumunda çalışan WiTalk, parazit olmadan yüksek kaliteli sinyal ve genişletilmiş menzil sunar.
1312 ft görüş hattına kadar çalışma aralığına sahiptir ve ekibinize iletişim halindeyken geniş mekanlarda veya konumlarda çalışma özgürlüğü verir.
Tam sistem şarjı, uzaktan kumandalı kulaklıklarda 18 saate kadar ve 8 uzaktan kumanda kullanıldığında hub'da 2,5 saate kadar inanılmaz bir çalışma süresi sağlar.
Sisteminiz için pilleri hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak tanıyan 10 bölmeli bir şarj cihazı dahildir ve ihtiyaç duyduğunuzda daha fazla gücü elinizin altında bulundurmanıza olanak tanıyan ilave ucuz WiTalk-BP pilleri de mevcuttur (ayrıca satılır).
Tüm uzak kulaklıklarda ve hub'da, USB pil paketleri veya güç kaynakları ile kullanım sırasında sisteme güç sağlamak ve sistemi şarj etmek için bir USB-C bağlantı noktası bulunur.17 Kişiye Kadar Genişletilebilir Sistem

WiTalk-WT6D sistemi sizi yalnızca 6 kişiyle sınırlamaz, 17 kullanıcıya kadar interkom sistemi oluşturmanıza olanak tanıyan genişletilebilir bir sistemdir.
Tek bir hub 9 kullanıcıya kadar destekler, ancak ikinci bir WiTalk-Hub ve WiTalk-Link Kablosunun eklenmesi 8 adede kadar ek kablosuz uzak kulaklığa olanak tanır.
WiTalk, ihtiyaçlarınız büyüse bile tüm ekibinizi donatmaya hazırdır. Hatta ekibinizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde tek ve çift kulaklı kulaklıkları karıştırıp eşleştirebilirsiniz.
Key Specs

Users per System
6
Wireless Technology
Digital 1.9 GHz
Operating Range
1312.3' / 400 m
Inputs/Outputs
1x 1/8" / 3.5 mm (Audio) Output
1x 1/8" / 3.5 mm (Audio) Input
Earpiece Design
Over-Ear (Circumaural)
Number of Earpieces
Dual Earpiece (Left or Right Side)

System

Number of Included Headsets
1x Single-Sided Headset
5x Dual-Sided Headset
Users per System
6

Wireless Connectivity

Wireless Technology
Digital 1.9 GHz
Operating Range
1312.3' / 400 m
Max Transceivers per Band
17
Wireless Modulation
GFSK
Duplex Mode
Full-Duplex (FDX)
Frequency
1920 to 1930 MHz
Mobile App Compatible
No
Base Station
Inputs/Outputs
1x 1/8" / 3.5 mm (Audio) Output
1x 1/8" / 3.5 mm (Audio) Input
AC/DC Power Adapter
5 VDC (Included)

Headphone

Earpiece Design
Over-Ear (Circumaural)
Earpiece Connection / Wearing Style
Headband
Number of Earpieces
Dual Earpiece (Left or Right Side)
Sound Field
Mono
Controls/Microphone Location
Controls: Adjustable Boom, Earpiece (Side Unspecified)
Frequency Response
300 Hz to 5 kHz
Total Harmonic Distortion (THD)
1%
SNR
Headphones:
>65 dB

Microphone

Microphone Type
Electret Condenser
Mic Boom Location
Interchangeable (Left or Right Side)
Maximum SPL
115 dB
Distortion
<1%
Wired Connectivity
Audio Connector
Not Specified by Manufacturer

Battery

Battery Type
Headset:
1 x Rechargeable Battery
Battery Chemistry
Headset:
Lithium-Ion
Capacity (mAh)
1200 mAh
Runtime
Headset:
18 Hours

Environmental

Operating Temperature
14 to 122°F / -10 to 50°C
Storage Temperature
-4 to 131°F / -20 to 55°C

Physical

Dimensions
Base Station:
5 x 4.7 x 1.8" / 127.6 x 119.4 x 46.5 mm
Headset:
8 x 6.9 x 3.5" / 203 x 175 x 89 mm
Headset:
7 x 7 x 3.3" / 177.8 x 177.8 x 85 mm
Weight
Base Station:
6.3 oz / 180 g
Headset:
10.6 oz / 300 g (with Batteries)
Headset:
5.8 oz / 165 g

Packaging Info

Package Weight
17.095 lb
Box Dimensions (LxWxH)
19.9 x 16.5 x 13.4"
Garanti Bilgisi
2 Yıl Garanti
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.