%35 Yeni
Sennheiser

Sennheiser XSW-D PEDALBOARD RX

Ürün Kodu :3561
9.449,73 TL
6.142,33 TL
Kazancınız
:
3.307,41 TL

HAVALE FİYATI:

6.019,48 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sennheiser XSW-D PEDALBOARD RX

  Sennheiser XSW-D dijital kablosuz sisteminin bir parçası olan XSW-D PEDALBOARD RX pedalboard alıcısı, ek veya yedek alıcı veya yedek ünite olarak kullanılmak üzere ayrı bir bileşen olarak mevcuttur. Amplifikatörünüze veya pedalınıza bağlanmak için 1/4" enstrüman çıkışının yanı sıra dengeli bir XLR bağlantısında bir DI çıkışına sahiptir. Ayrıca görsel onay için LED ekranlı yerleşik bir tuner ve enstrümanınızın sesini kapatmak için bir ayak pedalı vardır. ayar yaparken.

  XSW-D, dünyaca ünlü Sennheiser kablosuz ses kalitesini, herkesin kullanabileceği minyatür, düşük gecikmeli, 1 düğmeli bir dijital sistemde sunar. Takın, açın ve hemen çalışmaya başlayın, kurulumunuzu basitleştirin, böylece güvenle performansa konsantre olabilirsiniz.

  Takın, Açın: Çalışıyor

  Tek düğmeli arayüze ve durum göstergesine sahip 1 düğmeli, 1 LED'li konsept, herhangi bir ek düğmeye basmaya gerek kalmadan güç ve bağlantı görevlerini sizin için zahmetsizce halleder.
  (En iyi sonuçlar için, sınırlı Wi-Fi / 2,4 GHz trafiği olan ortamlarda XSW-D kullanılması önerilir.)


  Sennheiser Ses Kalitesine Yükselin

  Sennheiser kablosuz sistemleri, profesyoneller tarafından netliği ve güvenilirliği nedeniyle ödüllendirilen bir endüstri standardıdır. XSW-D sistemi, ilk kez ve bütçe bilincine sahip kullanıcıların, bankayı bozmadan gerçek Sennheiser ses kalitesine sahip olmalarını sağlar.
  Analog kablosuz sistemlerin, FM bandında çalışması için sinyalinizi ezmesi gerekir, bu da yüksek gürültülü bir zemine sahip ince bir sese neden olur. XSW-D, sinyalinizin dinamik aralığını korumak ve performansınızın tüm nüanslarıyla birlikte net, temiz bir gitar sesi sunmak için dijital teknolojiyi kullanır.


  Sahnede, zamanlama kritik öneme sahiptir ve XSW-D, 3,9 ms'lik etkileyici derecede düşük bir gecikme süresi sağlamak için aptX Live codec bileşenini kullanır, böylece oynarken herhangi bir gecikme yaşamazsınız—sizi hazır ve hazır tutar.


  Kolay 2.4 GHz Dijital Kablosuz

  Hiçbir şey, amfinizden gelen hava durumunu duymak gibi bir çekimi bozamaz. Geleneksel analog kablosuz sistemlerin aksine, XSW-D dijital sistemi 2,4 GHz ISM bandında çalışarak sinyalinizin bütünlüğünü TV kanalları, radyolar veya diğer kaynaklardan kaynaklanan kesintilerden ve kesintilerden korur.
  Sennheiser'ın kanal tahsisi ve parazit yönetimi teknolojisi sayesinde sistem, en iyi çalışma frekansını seçer ve 250' görüş alanına kadar bir mesafede güvenilir iletim sağlamak için otomatik olarak temiz bir kanala geçer.


  Dünya Çapında Lisanssız Çalışma

  XSW-D sistemi lisanssız 2,4 GHz bandında çalıştığı için yerel lisans yasaları, frekans koordinasyonu ve diğer teknik sorunlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur.
  İster evde ister dünyanın herhangi bir yerinde performans sergiliyor olun, sistemin sizin için bir kanal seçmesine izin verin ve oynamaya başlayın.

  Ana Özellikler

  1/4" Gitar ve XLR DI Çıkış Konnektörleri
  Elektrik, Akustik, Bas Gitarlar İçin
  Kullanımı Kolay, Tak ve Çalıştır İşlemi
  Hafif Minyatür Muhafaza
  Daha Sıkı Performans için Düşük Gecikme
  Ekranlı Dahili Tuner
  Güç Adaptörü Dahil
  Aynı Anda Maksimum 5 Sistem, 250' Aralığa Kadar

  Teknik Özellikler

  sistem

  Frekans Aralığı 2.400 - 2.483 GHz
  aptX Live Codec ile gecikme <4 ms
  İletim Menzili 250' / 76,2 m (Görüş Hattı)
  Aynı Anda 5 Sisteme Kadar Ünitelerin Eşzamanlı Çalışması
  Frekans Tepkisi 10 Hz - 18 kHz
  Sinyal-Gürültü Oranı ≥106 dB
  THD <0.1 %
  TDMA ile modülasyon GFSK
  Çalışma Sıcaklığı -10 ila 55°C / 14 ila 131°F
  Bağıl Nem %95 (Yoğuşmasız)

  Alıcı

  Tip Pedallı Alıcı
  Çıkış Konektörü Enstrüman: 1/4" / 6.3 mm TS, Erkek
  DI: XLR-Erkek
  Ses Çıkışı Enstrümanı: Tüketici Hattı Seviyesi Çıkışı, -12 dBu (Maksimum)
  DI: Mikrofon Seviyesi Çıkışı
  Güç Güç Adaptörü
  Boyutlar 5,1 x 3,2 x 2,0" / 130 x 82 x 51 mm
  Ağırlık Üretici Tarafından Belirtilmemiş

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.