Shure SLXD2/B58 Dijital Kablosuz Vokal Mikrofonu
Ürün Kodu : SLXD2/B58
42.515,81 TL
28.910,75 TL
Havale Fiyatı
Öne Çıkan Bilgiler
Shure SLXD2/B58, şeffaf 24 bit dijital ses kalitesi ve 118 dB dinamik aralığı ile üstün performans sunar. 100 metreye kadar çalışma mesafesi ve dijital öngörülü anahtarlama çeşitliliği sayesinde kesintisiz ses iletimi sağlar. 44 MHz bant genişliği ve frekans bandı başına 32 kanal kapasitesi ile geniş frekans desteği sunar. Vericilerin ve alıcıların IR tarama ile kolayca eşleştirilmesini sağlar. Sağlam metal gövdesi ve isteğe bağlı SB903 Lityum-iyon pil ile uzun pil ömrü sunarak her ortamda güvenilir bir kullanım sağlar.
Siparişiniz en geç tarihine kadar kargoya teslim edilir.
%100 Orijinal, Sıfır ve Kapalı Kutu Ürün
2 Yıl Resmi Distribütör / Üretici Garantisi
1.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
! Bu Ürün Şu An Stokta Yok
Stoklara girdiğinde ilk siz haberdar olun.
Gelince Haber Ver
Beta®58A değiştirilebilir mikrofon kapsülüne sahip SLXD2/B58, amfilerden canlı eğlencelere kadar kendinden emin konuşma sunumu ve vokal performansı için bir seçimdir.
KABLOSUZ MÜKEMMELLIK, GEREKEN HER YERDE
  • Şeffaf 24 bit dijital ses
  • Genişletilmiş 20 Hz - 20 kHz frekans aralığı (mikrofona bağlı)
  • 118 dB dinamik aralık
  • Dijital öngörülü anahtarlama çeşitliliği
  • 100 m (300 ft.) çalışma aralığı
  • 44 MHz ayar bant genişliği (bölgeye bağlı)
  • Frekans bandı başına 32 kullanılabilir kanal (bölgeye bağlı)
  • 6MHz TV bandı başına 10 adede kadar uyumlu sistem; 8 MHz bandı başına 12 sistem