x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
SOUNDBOKS

SOUNDBOKS Gen.3 Bluetooth Hoparlör

Ürün Kodu : 8602
Stok Var
48.028,22 TL
47.067,65 TL
Havale Fiyatı
46.126,30 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

SOUNDBOKS Gen.3 Bluetooth Hoparlör
Bu, SOUNDBOKS'tan en yeni Bluetooth Performans Hoparlörüdür. Bir odayı veya dış mekanı tek bir pille ~40 saat boyunca muazzam bas, keskin tiz ve etkileyici sesle dolduracak kadar yüksek. Etkinlikler ve partiler için TeamUp modunda 4 adede kadar SOUNDBOKS hoparlörünü kablosuz olarak barındırın.

Dayanıklılık, taşınabilirlik ve bağlanabilirlik için tasarlanan SOUNDBOKS, piyasadaki herhangi bir hoparlörden daha uzun süre dayanabilir, onları geride bırakabilir ve onlardan daha iyi performans gösterebilir.

Bir özellikler dünyasına erişmek için SOUNDBOKS Uygulamasına bağlanın; ayrıca yeni sesler, kontroller, güvenlik ve daha fazlası için performans yükseltmeleri.


VOLUME + SOUND

Kadranda 1-11 arasında inanılmaz ses kalitesi ile konser seviyesinde ses seviyesi. Tam aralıklı bir frekans deneyimi için Bass+, Güç, İç Mekan modlarını veya özelleştirilebilir EQ'yu kullanın.

APP + YÜKSELTEBİLİRLİK

TeamUP modunda stereo roller atamak için uygulamayı kullanın, sesleri ve daha fazlasını çevirin. Ayrıca, SOUNDBOKS'unuzu baştan sona yepyeni bir SOUNDBOKS haline getiren performans üretici yazılımı yükseltmelerine sahip olun.


DAYANIKLILIK + TAŞINABİLİRLİK

Sorunsuz çalışma için kırılmaz çelik ızgara, su sıçramasına dayanıklı elektronik aksam ve darbe emici silikon bilye köşeleri. Her yere götürün ve saniyeler içinde kurun.

KABLOSUZ + BAĞLANTI

Beş hoparlöre kadar kablosuz, atanabilir bir hoparlör sistemi oluşturmak için SKAA ile TeamUp. Mikrofonlar, mikserler, enstrümanlar ve daha fazlası için ProPanel'i kullanın.


PİL ÖMRÜ + DEĞİŞTİRİLEBİLİRLİK

Orta ses seviyesinde 40 saatlik oynatma. Tam ses seviyesinde (126 dB) 5 saat. Siz şarj olurken müziğin devam etmesini sağlamak için iki pili bir çırpıda değiştirin.


TEKNİK ÖZELLİKLER

SES
AMPLİFİKATÖR
Merus Audio eximo® amfi değiştirme
3 × 72W RMS D sınıfı amplifikatörler
Gelişmiş Bas DSP

AKUSTİK
Etkili frekans aralığı: 40Hz - 20kHz
Bas geliştiricili özel ses profili
SÜRÜCÜ BİRİMLERİ
2 × 10” 96dB woofer
1 × 1” 104dB sıkıştırma sürücüsü tweeter

BAĞLANTI
Bluetooth 5.0
TeamUP bağlantısı
▪ Yakınlardaki 5 (toplam) adede kadar Yeni SOUNDBOKS(2019) hoparlörü kablosuz olarak bağlayın (SKAA ağı)
Profesyonel Panel
▪ 2 × Birleşik mikrofon/enstrüman (XLR, 1/4”) girişi
▪ 1 × 3.5mm Stereo Giriş
▪ 1 × 3.5mm Stereo Çıkış
▪ Gelişmiş JOIN ayarları için Bond Düğmesi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.