Alhambra

Alhambra 10 FC Pure + Case Flamenko Gitar

Ürün Kodu :6158
57.829,09 TL
43.950,11 TL

HAVALE FİYATI:

43.071,10 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Alhambra 10 FC Pure + Case Flamenko Gitar

  Alhambra 10 Fc üst düzey bir gitardır, çok flamenko, rahat ve güçlü kaliteli bir sese sahiptir.


  Birinci kalite malzemelerle ve tamamen el işçiliği ile üretilmiş bir gitar. Güçlü bir sese sahip ama aynı zamanda son derece rahat bir enstrüman.
  Alhambra 10 Fc üst düzey bir gitardır, çok flamenkodur, konforludur ve güçlü kaliteli bir sese sahiptir.

  Birinci kalite malzemelerle ve tamamen el işçiliği ile üretilmiş bir gitar. Güçlü bir sese sahip ama aynı zamanda son derece rahat bir enstrüman.

  Elinizde Alhambra Gitarlarının 10 Fc modelini tutmak, gitariste çok fazla güvenlik ve herhangi bir kompozisyonu yorumlama yeteneği veren bir gitar çalmak anlamına gelir.

  Bu gitarlardan birini deneyen gitarist, ne kadar iyi yapılmış enstrümanlar olduğunu hemen anlayabilir. Geleneksel zanaatkarların işçiliği, Alhambra Guitars'ın yıllar boyunca edindiği araştırma ve yenilik deneyimiyle birlikte, en talepkar gitaristleri bile memnun edecek bu muhteşem enstrümanlara yansıyor.

  Model 10 Fc bir örnektir, yüksek performanslı, tam dengeli, klavye boyunca sabit bir ton elde eden ve bas ve tiz arasında iyi bir ilişki sağlayan beyaz bir flamenko gitarıdır.  Yüksek kaliteli yüzeyler


  Flamenko gitar 10 Fc'nin yapımı için katı bir ahşap seçimi yapılır. Yanlar ve sırt için sağlam İspanyol selvi ve üst kısım için sağlam Alman Ladin. Bu gitar, klavyede abanoz, altın lüks akort aletleri ve sedir boynunda abanoz takviye ile yapılmıştır.

  Abanoz takviyesi tam olarak klavyenin altında, boynun içinde. Bunu görmek için somunu çıkarmanız gerekir.

  Ayrıca enstrümanın rahatlığına katkıda bulunmak için Alhambra Guitars tarafından geliştirilen Ergoneck adlı sap kullanılmıştır. Tutuşu ve klavyeye erişimi kolaylaştıran ergonomik bir boyun.

  Kaplama ile ilgili olarak, model 10 Fc parlak kaplamaya sahiptir. Özellikle üst kısım için nitroselüloz vernik kullanılmaktadır. Daha fazla esneklik ve dolayısıyla zirveye daha fazla titreşim kapasitesi sunan bir kaplama.

  Farklı yükseklik ve musluk plakasına sahip iki eyer

  10 Fc modeli iki kemik sele ile birlikte gelir, ancak farklı yüksekliklere sahiptir. Bu şekilde, her gitarist seleyi değiştirerek tellerin hareketini değiştirebilir. Amaç, düşük bir hareket veya daha yüksek bir şey elde etmektir, ancak her zaman gitarın özelliklerine tam olarak uyarlanır.

  Ek olarak, bu gitar, üst kısmı korumak için bir musluk plakası ile donatılmıştır. Spesifik olarak, standart bir tek parça musluk plakası ile birlikte gelir.

  Kullanılan tellerin cinsine göre Royal Classics marka JG Flamenco Titanium güçlü tansiyon telleri takılır.

  Teknik Özellikler

  ÜST: Musluk plakalı masif Alman Ladin
  YANLAR VE ARKA: Katı Selvi
  BOYUN: Abanoz ile Güçlendirilmiş İspanyol Sediri
  KLAVYE: Abanoz
  MAKİNE KAFALARI: Lüks Altın Kaplama

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.