x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
Allen Heath

Allen Heath XONE:43C 4 Kanal Dj Mikseri

Ürün Kodu : 3653
35.950,01 TL
35.950,01 TL
Havale Fiyatı
35.231,01 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

Xone: 43C, dijital DJ'liğin tam spektrumuna mükemmel bir geçittir. Mikser, önde gelen DJ Yazılımı Serato DJ tarafından desteklenmektedir ve Serato DJ Club Kitinin eklenmesiyle DVS yükseltmesine hazırdır - herhangi bir harici arayüz ihtiyacını ortadan kaldırır. İş akışınız ne olursa olsun, Xone: 43C benzersiz bir akışkan karıştırma deneyimi sunar.

Xone: 43C, üstün analog ses kalitesiyle basit ve sezgisel bir düzen sunan 4 + 1 kanallı bir mikserdir. Mikser, efsanevi Xone filtresi, 3 bant EQ, artı X: FX ile donatılmıştır ve harici FX birimleriyle çalışmak için gönderme / geri dönüş üzerinde kanal başına tek bir kontrol sağlar. Daha fazla uygulamalı yaratıcılık için X: FX, FX katmanları ve filtreleme eklemek için Xone filtresine de yönlendirilebilir. Xone: 43C ayrıca dijital DJ iş akışlarına entegrasyon için üstün kaliteli dahili 16 Kanallı USB Ses Kartı ve genişletilmiş MIDI kontrolü için X: LINK to Xone: K serisi denetleyiciler aracılığıyla tak ve çalıştır bağlantısı içerir.

Crossfader, harmanlama veya çizme stilleri için üç değiştirilebilir eğri ayarına sahiptir ve nihai crossfader performansı için kolayca değiştirilebilir veya özel bir Innofader'a yükseltilebilir.

Dengeli XLR ana çıkışları, bağımsız kabin ve kayıt çıkışları ile Xone: 43C, kulüp standının veya audiophile kişisel DJ kurulumunun en önemli parçası olacak kaliteye ve çok yönlülüğe sahiptir.SERATO DVS HAZIR

Xone: 43C, Serato DJ yazılımı üzerinde uygulamalı kontrol için Serato NoiseMap ™ Control Vinyl veya CD'leri kullanmak için uygun fiyatlı, zarif bir çözümdür. Yeni kullanıcılar için, Serato DJ içinde uygulama içi veya Serato Online Mağazası aracılığıyla mevcut olan Serato DJ Club Kitini satın almanız yeterlidir.Xone: 43C, uygun bir tak ve çalıştır rotası sunar.
DVS DJing, harici bir arabirim kullanmanın masrafını ve karmaşasını ortadan kaldırır. (Mikser, Serato Video'nun tam kontrolünü desteklemez).


YÜKSEK KALİTELİ DAHİLİ SES KARTI

Xone: 43C, yüksek özellikli 16 Kanallı 96kHz, 24bit USB Ses Kartı içerir ve dijital DJ iş akışlarına sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini sağlar.


XONE FİLTRE SİSTEMİ

Orijinal ve en iyisi. Xone filtresi, DJ kabininde bir efsanedir - taklitçilerinin hiçbiri yaklaşmaz. Xone: 43C’nin filtresi, HPF, BPF, LPF, rezonans kontrolü ve frekans taramasının yanı sıra X: FX'i filtreye yönlendirme seçeneği içerir.


X: FX

Harici FX - X ile çalışmanın sezgisel ve basit yeni bir yolu: FX, harici FX birimleriyle çalışmak için gönderme / geri dönüş üzerinde kanal başına tek bir kontrol sağlar. Daha fazla uygulamalı yaratıcılık için X: FX, FX katmanları ve filtreleme eklemek için Xone filtresine de yönlendirilebilir.


X: BAĞLANTI

Nihai dijital DJ kurulumu için, yazılımınız üzerinde uygulamalı kontrol için Xone: K serisi kontrol cihazlarını Xone: 43C over X: Link'e bağlayın. Serato DJ ile kullanıldığında, Xone: K1, 1'den 4'e kadar kontrol deckleri için ipuçları, döngüler ve Serato DJ FX'i kontrol etmek için önceden eşleştirilir.


4 + 1 KANALLAR

Dört tam özellikli fono / USB / hat kanalının yanı sıra Xone: 43C, XLR ve fono konektörlü esnek bir mikrofon / aux girişine sahiptir. Mikrofonla çalmazsanız, fono girişleri bu kanalın ekstra stereo müzik kaynağı olarak kullanılmasına izin verir.


INNOFADER UYUMLU

Üstün performans için özel bir Innofader crossfader'a (ayrıca satılır) yükseltin. Scratch DJ'leri için her zaman popüler bir seçim.


ÖZEL STANT VE KAYIT ÇIKIŞLARI

Tam teşekküllü yerel monitör (kabin) çıkışı ve miksi yakalamak için ayrı Kayıt çıkışı, bu fiyat noktasında nadirdir, bu da Xone: 43C'yi kompakt bir miksaj aracı gerektiren DJ için mükemmel kılar.

Teknik Özellikler

16 kanallı 96kHz 24bit dahili ses kartı
Serato DJ ve DVS Yükseltmeye Hazır
X: Xone: K serisi denetleyicilere tak ve çalıştır bağlantısı için LINK
Fono / USB / hat girişli 4 kanal
VCF Filtre sistemi - alçak geçiren, yüksek geçiren ve bant geçiren filtrelerin yanı sıra frekans ve rezonans kontrolleri
3 bantlı EQ
Kanal başına kuru / ıslak kontrollü harici FX döngü (Gönderme / Geri Dönüş) sistemi
Dengeli XLR'de mikrofon girişi, 2 bantlı EQ ile
XLR'de dengeli ana karışım
Bağımsız stand çıkışı
Kaydet
3,5 mm ve 1/4 inç kulaklık çıkışı
Touring sınıfı yapı kalitesi
Süper pürüzsüz VCA kanal fader'leri
Kullanıcı tarafından değiştirilebilir crossfader
Innofader uyumlu
Crossfader eğri anahtarı
20dB pro standart tavan boşluğu
9 segmentli sinyal seviyesi izleme

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.