x
Sırala
Toplam 373 ürün görüntüleniyor.


Behringer Ses Sistemleri

Behringer, İsviçreli mühendis Uli Behringer tarafından 25 Ocak 1989'da Willich, Almanya'da kurulmuş bir ses ekipmanı şirketidir.Behringer Mikserler


1.Dijital Ses Mikserleri

Dijital ses mikseri, ayrı kaynaklardan gelen çoklu ses sinyallerini birleştirmek için kullanılan elektronik bir cihazdır. Bu tip ses karıştırıcısı, işlevselliğin üç aşamasını kapsar. İlki, bilgiyi atanmış bir toplama amplifikatörüyle işlemek için temel bir algoritma kullanan karıştırmadır. İkincisi, kaynak sesin dahili veriyollarına veya harici efekt işlemlerine kanalize edilmesini sağlayan yönlendirme olacaktır. Son olarak, dijital bir ses karıştırıcısı, dahili dengeleme ve sıkıştırma modülleri aracılığıyla bazı işlemleri gerçekleştirecektir.


2.Analog Ses Mikserleri

Dijital teknoloji dünyasının gelişimine rağmen, analog mikser konsolları hala ciddi bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Yeni başlayanlar dijital konsollardan ziyade daha ucuz cihazlar kullanma eğilimindedirler. Özellikle başlangıç seviyesinde makul rakamlara temin edilebilecek mikserler, geniş yelpazeli ses uygulamalarını güvenilir bir şekilde halledebilir. Tam ölçekli analog mikserlerde sinyal akışı, ilgili kanal şeritlerine sabitlenmiş girişler ile oldukça basittir. Giriş ve çıkış kontrolü ve tüm kanal işlemlerine ulaşmak ve kontrol altında tutmak kolaydır. Analog mikser yapısını ve felsefesini kavradıktan sonra, cihaz kullanımını kapsamlı öğrenmeniz şart değildir. Analog ses mikserleri, gösterişsiz ve büyük çaplı ses takviye uygulamaları adına mükemmel performans standartları sunuyor. Ancak turneler ve zorlu canlı performanslar söz konusu olduğunda sınırlamalar ortaya çıkıyor. Bunun nedeni analog sistemlerin opsiyonu sınırlı doğasının altında yatarDoğru Mikseri Nasıl Seçebilirim ?

Müzik tarzlarında haftalık radikal değişimlere giden gece kulüpleri için analog cihazlar daha kullanışlıdır. Kendi müziğinizi sergileyeceğiniz bir turne veya konser gibi durumlarda dijital mikserler işinizi görecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.