x
Allen Heath

Allen Heath XONE:96 4 Kanal Analog Dj Mikseri

Ürün Kodu :3656
61.404,42 TL

HAVALE FİYATI:

60.176,33 TL
cargo_n.webp (2 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Xone: 96. Gerçek bir kulüp klasiğinin uzun zamandır beklenen devamı.  Yaratıcılığınızın kalbi olmaya mahkum olan yeni, tavizsiz bir analog DJ mikser olan Xone: 96, beğenilen Xone: 92'nin efsanevi ruhunu alır ve onu gelişmiş ve son teknoloji dijital bağlantı ile yeniden sunar.

  Hepsi burada. Yalnızca Xone'un sunduğu devasa, ayrıntılı, alanı sarsan analog ses. Geliştirilmiş, hassas 4 bantlı bir EQ. Rakipsiz çift Xone: CRUNCH harmonik distorsiyonlu VCF filtreleri. Ve kutudan çıktığı anda Traktor Scratch sertifikasına sahip çift 32-bit USB ses kartı (96kHz'de 24 Kanal).

  Xone: 96, dizüstü bilgisayarlar ve döner tablalardan pedallara, synth'lere ve davul makinelerine kadar tüm teçhizatınızı bağlamanızı sağlar.

  İki adanmış FX gönderimi, dört stereo giriş kanalı (4-Bant EQ ile), tüm yeni 3-Bantlı Parametrik EQ + iki yardımcı stereo dönüş kanalı ile iki stereo giriş kanalı. Ve dıştan takma donanımınız için ayrı bir ana uç.

  Güzel dokunsal kontrollerin tanıdık düzeniyle yeni olasılıkları keşfedin. Ve her gece arka arkaya aralıksız performansların taleplerini aşan endüstriyel yapı kalitesine güvenin.

  Xone96: Karışıksın. Biz dinledik.


  ANALOG. YENİDEN DÜZENLENDİ.

  Xone: 96, efsanevi Xone analog sesini en esnek, güçlü formatta sunmak için sıfırdan tasarlanan en gelişmiş analog mikserimizi yaratmak için zengin mirasımızdan yararlanır.

  Xone: 92 kullanıcıları, Xone: 96’nın düzeniyle anında kendilerini evlerinde hissedecekler. Dört ana stereo giriş kanalının tümü, sayısız uluslararası DJ sanatçısının seçimi olan endüstri standardı Xone 4-bant EQ'nun en son enkarnasyonunu içerir.

  Stereo Dönüş kanalları A ve B tam özelliklidir ve tamamen yeni bir 3 bantlı parametrik EQ tasarımına sahiptir, bu da size sesinizin stilini daha da fazla kontrol etmenizi sağlar.


  ÇİFT 32-BIT 24 KANALLI SES KARTI

  Yaratıcı olanaklar dünyasının kilidini açın. Xone: 96, her biri 6 stereo giriş ve çıkışa sahip iki bağımsız USB bağlantısına sahiptir ve size sayısız yönlendirme seçeneği sunar.

  Son teknoloji ürünü 96kHz / 32-bit işleme, dizüstü bilgisayarlarınız ve analog motor arasında en yüksek ses kalitesinin geçmesini sağlar.

  Ek olarak, Xone: 96 ses kartı, kutudan çıktığı anda Native Instruments'ın TRAKTOR SCRATCH PRO 2 DJ yazılımının DVS kontrolünü destekler.


  ÇİFT XONE VCF FİLTRELERİ

  Xone VCF filtresinin sesine ve gücüne hiçbir şey yaklaşmıyor. Xone: 96'da performansını bir sonraki seviyeye taşırken, benzersiz ses imzasını koruyarak bu klasik tasarımı iyileştirdik.

  Klasik HPF, BPF, LPF, rezonans kontrolü ve frekans süpürme düzeninin yanı sıra, size güçlü bir yeni efekt sağlamak için devrede ön filtreye oturan kontrollü bir harmonik bozulma olan CRUNCH vardır.

  Xone: 96, altı ana kanalı her iki filtreye de yönlendirmenizi sağlar.


  KULÜP İÇİN AYARLANDI

  Xone: 96'nın profesyonel kulüp kimliğinin altını çizen iki bağımsız kulaklık CUE sistemi bulunur. İkili ses kartı ile birleştirildiğinde, bunlar arka arkaya performanslara ve pürüzsüz set geçişlerine izin verir.

  3 bantlı kabin EQ'lu özel kabin çıkışları, monitör sistemini mükemmel şekilde ayarlamanıza izin verir.

  Karmaşık, karma, çok kanallı yazılım kullanan sanatçılar, bilgisayarlarını Xone: 96'ya bağlamak için tek bir USB kullanmanın basitliğinden yararlanacaklar.


  TOPLAM BAĞLANTI

  Xone: 96’nın arka paneli tamamen G / Ç ile yüklüdür.

  Bulmayı umduğunuz tüm analog bağlantıların yanı sıra, DJ'ler 2 stereo sinyal, 4 stereo dönüş ve özel bir ana girişin eklenmesini memnuniyetle karşılayacaktır.

  Gönder 1, Line'dan Hi-Z seviyesine değiştirilebilir, bu da onu klasik gitar pedalları gibi enstrüman seviyesi efektlerini dahil etmek için ideal hale getirir.

  X-Link, yazılımınız üzerinde uygulamalı kontrol için Xone: K serisi kontrol cihazlarını Xone: 96'ya bağlamanıza olanak tanır ve USB bağlantı noktalarını dizüstü bilgisayarınızda kaydeder.

  MIDI I / O, arka paneldeki 5 pinli bağlantı ve her iki USB üzerinden sağlanır.


  PREMIUM FADERLER

  Dayanıklılık için tasarlanan Xone: 96, özel olarak tasarlanmış 60 mm doğrusal VCA kanal fader'ları içerir. Mükemmel şekilde dengelenmişlerdir, akıcı performans ve hassas kontrol sunarlar.

  Crossfader konumunda, Xone: 96, şimdiye kadarki en keskin kesimimiz için fader kesim ayarı ile tamamlanmış, sektörün favorisi Innofader Mini ile donatılmış olarak gelir.


  Teknik Özellikler


  Tipi Analog
  Kanallar 6 + 2
  EQ
  Kanal 1-4, 4-Band EQ
  Kanal A-B, 3-Bant Parametrik EQ
  USB Ses Kartı Çift 24 Kanal (12 giriş / 12 çıkış)
  Yüksek Hızlı USB2.0 / Mac Sınıfı Uyumlu
  32 bit / 96 kHz
  USB üzerinden MIDI
  Hat Girişleri 4 x RCA (CH 1-4)
  4 x 1/4 ″ TRS (CH A-D) Mono / Stereo
  Fono Girişleri 4 x RCA (CH 1-4)
  DVS için LN / PH Anahtarı
  USB Girişleri 6 x USB (CH 1-4 + CH A - CH B)
  Mikrofon Girişi 2 x XLR
  Ana Çıkış 1 x XLR (Dengeli)
  Master 2 Çıkış 1 x 1/4 ″ TRS (Dengeli)
  Stand Çıkışı 1 x 1/4 ″ TRS (Dengeli)
  Kayıt Çıkışı 1 x RCA (Dengesiz)
  Ana Uç 1 x 1/4 ″ TRS
  MIDI Çıkışı 1 x 5-Pin DIN
  G / Ç Gönder / İade
  2 x 1/4 ″ TRS Gönder
  4 x 1/4 ″ TRS Dönüş
  1 x LN / Hi-Z Anahtarı (SND1 / RTNA)
  Filtrele
  2 x VCF Filtresi
  HPF / BPF / LPF
  Ayarlanabilir Frekans ve Rezonans
  Atanabilir CH 1-4 + CH A-B
  CRUNCH (Kontrollü Harmonik Sinyal Bozulması)
  X-Link 1 x RJ45
  Kulaklıklar
  2 x 1/4
  2 x 3,5 m

  Teslimat Bilgisi
  :
  Sadece Türkiye içi gönderim
  * We only have domestic sales
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.