Aston

Aston Element Bundle Condenser Mikrofon

Ürün Kodu :6278
6.654,88 TL
3.327,44 TL

HAVALE FİYATI:

3.294,16 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Aston Element Bundle Condenser Mikrofon
  Aston Element, özellikle vokal ve akustik enstrümanlarda benzersiz bir performans sunmak için tasarlanmış geniş diyaframlı, aktif hareketli bobin stüdyo mikrofonudur. Eşsiz Ridyon™ kapsülü, dinamik, yoğunlaştırıcı ve şerit mikrofon teknolojisinin en iyi özelliklerini, her birinin maruz kaldığı dezavantajlar olmadan alır ve hepsini şık, hafif ama sağlam bir güzelliğe dönüştürür.

  Gerçek Aston geleneğinde, tamamen yeni kapsülden sinyal yumuşatıcı, dalga formu konturlu şasiye ve 48v fantom gücünün varlığını göstermek için güven verici bir şekilde parlayan o havalı mor rozete kadar Element ile ilgili hemen hemen her şey tescillidir. Dahil edilen pop kalkanı ve şok montajı, Element'e göz açıp kapayıncaya kadar takılan, ısmarlama, son derece etkili ve dahiyanedir. Ve tüm paket, bazı markaların tek başına şok montajı için aldığı ücretten daha ucuza mal oluyor!

  Element'in geliştirilme şekli bile dünyada bir ilkti; nihai seslendirmeye halk oylamasıyla karar verildi ve 4000'den fazla erken benimseyen, Element prototiplerinin diğer markaların önde gelen modellerine karşı bir dizi kör dinleme testine katıldı.

  Ortaya çıkan mikrofon tasarımı şaheseri, şimdiye kadar yapılmış herhangi bir elektromanyetik (şerit veya hareketli bobin) mikrofonun en geniş frekans tepkisine sahiptir. Element aynı zamanda gezegendeki en sessiz (iyi anlamda) stüdyo mikrofonudur!

  En önemlisi kulağa… inanılmaz.
  Dünyanın ilk müşteri tasarımı mikrofonu

  Özellikle yazılım sektöründeki diğer şirketler, müşterilerini beta testçileri olmaya davet ederken, bu her zaman hemen hemen bitmiş bir ürünü kontrol etmek içindir. Sadece hataları kontrol ediyor. Ses endüstrisinde daha önce hiçbir zaman bir ürünün gerçek SESİNE, geliştirmenin ilk aşamalarından itibaren nihai kullanıcılar tarafından karar verilmemişti.

  Aston Element'i prototip aşamasına götürdük, bu yüzden elektronik aksamın şasisini ve "cıvatalarını" yerinde tuttuk, ancak hepsinden daha önemli olan, her mikrofona kendi karakterini veren ve onu diğerlerinden ayıran seslendirme aşamasıdır. diğerlerinden – size kaldı.

  Dünyanın her yerinden binlerce müzisyen, mühendis ve yapımcı Project Element'e katılarak bu eşsiz ve güzel mikrofonun son kalbi ve ruhunda söz sahibi oldular.


  Element – ​​Bir oyun değiştirici geliştirmek

  Aston Element paketinin geliştirilmesi 18 aydan fazla sürdü (bu sınıftaki bir ürün için 6-9 ay daha olağan olurdu). Bu karmaşık bir paket!

  İlk 15 ay tamamen mikrofonun temelleri ile ilgiliydi; tamamen yeni kapsül teknolojisi, akustik muhafaza (birçok test dahil), şasi, ızgara difüzörü ve birlikte verilen, özel pop filtresi ve şok montajının geliştirilmesi.

  Sonra halka geçti; sonuçta Element'i işlerinde kullanacak olan müzisyenler, mühendisler ve yapımcılar. Yeni mikrofonun sesinin tam olarak istedikleri gibi olduğundan nasıl emin olabilirim? Geri bildirim arayan veya beta test uzmanlarına dahil olan markalar, genellikle bunu yalnızca bir ürün neredeyse bittiğinde yapar. Çok, çok daha ileri gittik ve dünyada bir ilk olan profesyonel seste, müşterileri nihai ürünün seslendirilmesine oy vermeye davet ettik.

  Bunun nasıl çalıştığını görmek için okumaya devam edin…

  Aston Ailesi Geliştirici Paneli

  4000'den fazla kişi Aston Ailesi Geliştirici Panelinin bir parçası olmak için kaydoldu. En iyiden en kötüye, önde gelen rakiplerin mikrofonlarına (bazı çok daha pahalı modeller dahil) karşı Element prototiplerinin indirilen ses dosyalarını, ancak hangi mikrofonun hangisi olduğunu bilmeden, kör dinleme testlerine katıldılar.

  Oylama verileri analiz edildi ve prototipler buna göre değiştirildi. Süreç, Unsur sürekli olarak çoğunluk oyu alana kadar gerektiği kadar oturum sürecekti. Üçüncü seansta Element, panelin hem erkek hem de kadın vokaller için açık bir favorisi oldu ve aynı zamanda akustik gitarlar için de yüksek puan aldı.

  Aston'un boffinlerine yeni mikrofonun sesini oluşturmaya yardımcı olmak için 50.000'den fazla veri noktası sağlayan oylama verileri, dünyanın en etkili ve saygın bağımsız pro-audio yayınlarından ikisi olan Music Tech Magazine ve Sound on Sound dergisi tarafından akran incelemesinden geçti. .

  Ortaya çıkan mikrofon, fiyat aralığındaki her şeyi ve bazı çok daha pahalı mikrofonları geride bırakıyor. Ton olarak pürüzsüz, sıcak bir şerit gibi çalışan, ancak bir yoğunlaştırıcının genişletilmiş yüksek frekans yanıtı ve profesyonel "stüdyo sesi" ile performans gösteren sağlam bir dinamik mikrofon. 3 dünyanın en iyileri tek bir güzel pakette toplandı.

  Aston Element - dünyanın ilk "Halkın Mikrofonu".

  Teknik Özellikler

  Dönüştürücü Tipi Hareketli Bobin
  Kutup Deseni Kardioid
  Frekans Tepkisi 20Hz – 20kHz
  Eşdeğer Gürültü Seviyesi 3,8 dBA (A ağırlıklı)
  Hassasiyet 1 kHz'de 1 kohm  ave. 12mV/Pa 
  Maksimum SPL THD 0.5% 132dB
  Uzunluk 163 mm / 6,4 inç
  Genişlik 58 mm / 2.28 inç
  Ağırlık 275g / 0,6 lb


  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.