sE Electronics X1 S Geniş Diyaframlı Condenser Mikrofon

Ürün Kodu :5973
1.721,79 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • sE Electronics X1 S Geniş Diyaframlı Condenser Mikrofon

  Uygun fiyatlı kondenserlerde yeni altın standart olan X1 S ile tanışın.
  X1 S, sE'nin en çok satan X1 modelinin, akla gelebilecek her şekilde gelişmiş performans için ayarlanmış, rafine edilmiş bir versiyonudur.
  SE, 2010 yılında X1'i piyasaya sunduğunda, uygun fiyatlı, el yapımı bir kondenser mikrofonun potansiyelini yeniden tanımladı.

  Sınıfındaki en yüksek dinamik aralık ve SPL işleme yetenekleri ile esnekliğini önemli ölçüde artıran genişletilmiş özelliklerle X1 S her yönden geliştirildi - ancak orijinalinden bile daha uygun fiyatlı.

  ÖZEL TASARIM, EL YAPIMI KAPSÜL
  Tıpkı selefi gibi, X1 S de onlarca yıllık deneyime sahip teknisyenler tarafından sE'nin kapsül odasında titizlikle oluşturulmuş ve ayarlanmış el yapımı bir kondenser kapsül kullanır.

  Bu, dünyanın en iyi müzik enstrümanları gibi yapılmış bir kapsül ve gerçekten onları kaydetme zorluğuna sahip bir kapsül ile sonuçlanır.

  YÜKSEK PERFORMANSLI ELEKTRONİK
  Orijinal X1'in güçlü olduğu yerde, X1 S'nin yeniden tasarlanan elektronikleri, performansını tamamen yeni bir düzeye taşıyarak, sınıfındaki en yüksek dinamik aralığı sağlıyor.

  Dahili yeniden tasarımı ayrıca gelişmiş hassasiyet, önemli ölçüde artırılmış SPL kullanımı (160dB'ye kadar!) ve kendi kendine gürültüde büyük bir azalma sağlar.


  İKİ DEĞİŞTİRİLEBİLİR ZAYIFLAMA SEVİYESİ
  -10 dB ve -20 dB pad anahtarları, en gürültülü enstrümanlar için bile geniş bir uygulama yelpazesi ve yakın mikrofon teknikleri sağlayan genişletilmiş dinamik aralık sağlar... davul.  İKİ DEĞİŞTİRİLEBİLİR DÜŞÜK FİLTRE
  80Hz veya 160Hz'de seçilebilen bu iki filtre, düşük frekanslı uğultu veya ayak sesi gürültüsünü ortadan kaldırmaya yardımcı olmanın yanı sıra yakın mikrofon teknikleriyle aşırı bas (yakınlık etkisi) telafi etmeye yardımcı olur.  ALL-METAL MUHAFAZA VE PREMIUM BİTİRME
  Diğer bazı "giriş seviyesi" mikrofonların ucuza inşa edilmiş gövdelerinin aksine, X1 S'nin tamamen metal kasası, herhangi bir elektrik parazitini ve gürültüyü etkili bir şekilde reddetmeyi sağlar - ve yüksek kaliteli kaplama, yıllar boyunca harika bir görünüm sağlar.

  ALTIN ​​KAPLAMALI XLR KONEKTÖR
  Yıllar ve yıllar boyunca kayıpsız, güvenilir sinyal bağlantısı sağlar ve...

  X1 S ayrıca standart olarak, onu herhangi bir mikrofon standına güvenli bir şekilde takacak bir mikrofon klipsi ile birlikte gelir, ancak ek montaj ve aksesuar seçenekleriyle ilgileniyorsanız, aşağıdaki X1 S paketleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  Teknik Özellikler


  Kapsül Tipi: El Yapımı 1" Gerçek Kondenser

  Kutup Deseni: Kardioid

  Frekans aralığı: 20 Hz - 20 kHz

  Hassasiyet: 30 mV/Pa (-30,5 dBV)

  Maks. SPL: 140 / 150 / 160 dB (0/10/20 dB ped) (%0,5 THD @ 1kHz)

  Eşdeğer gürültü seviyesi: 9 dB(A)

  Dinamik aralık: 131 / 141 / 151 dB (0/10/20 dB Zayıflama pedi)

  Sinyal Gürültü Oranı: 85 dB

  Düşük kesim filtresi: 80 / 160 Hz, 6 dB/Oct, değiştirilebilir

  Zayıflatma Pedi: 10 / 20dB, değiştirilebilir

  Güç: IEC 61938'e göre 48 Volt

  Elektriksel Empedans: 125 Ohm

  Önerilen yük empedansı: >1k Ohm

  Akım tüketimi: 6 mA

  Bağlantı: 3 pimli erkek XLR konektörü

  Boyutlar: Çap: 58 mm (2,28 inç), Uzunluk 169 mm (6,65 inç)

  Ağırlık: 445 g (15,70 oz.)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.