Behringer

Behringer TD3-AM Analog Bass Line Synthesizer

3.039,80 TL

HAVALE FİYATI:

3.009,40 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Behringer TD3-AM Analog Bass Line Synthesizer  TD-3-AM

  Sadece 1981'den 1984'e kadar üretilen Roland TB-303, bas gitarın yerini alan muazzam bir ticari floptu, ancak kısa süre sonra Elektronik Dans Müziği (EDM) olarak bilinen şeyin en sevilen sentezleyicilerinden biri olarak yerini buldu. . Ev müziği yaratan ikonik synthesizer'a ultra uygun fiyatlı ve sadık bir saygı ile yepyeni bir Distortion devresi olan TD-3-AM, neredeyse her sesi inanılmaz incelik ve kolaylıkla yaratmanıza olanak tanır. Saf analog sinyal yolu, 16 adımlı Sıralayıcı ve otantik VCO, VCF ve VCA filtreleri ile TD-3-AM, en sevdiğiniz sentezleyicilerden biri olacağından emin olabilirsiniz.


  Saf Analog Sinyal Yolu
  Orijinal VCO, VCF ve VCA tasarımları ve uyumlu transistörlerle saf analog devre dahil olmak üzere TD-3-AM'nin mühendisliğinde büyük özen gösterilmiştir. Ayrıntılara gösterilen bu son derece odaklanmış dikkat, TD-3-AM'ye süper kalın bas ve kurşun tonlardan çarpıcı efektlere kadar her şeyi kapsayan ultra esnek ses şekillendirme kabiliyetini veren şeydir - hayal gücünüzün diğer dünyevi seslerine kadar.


  Kutudan Çıkarır Çıkmaz Rock!
  TD-3-AM'niz, anında harika sesler oluşturmak için tek bir bağlantı kablosunun kaldırılmasını gerektirmeyen varsayılan sinyal yönlendirmesi sayesinde sallanmaya hazır hale gelir. Son derece sezgisel düzen, rock and roll tarihini oluşturan 1980'lerin ve 90'ların progresif rock, wave, EDM ve synth-pop müzik parçalarının ilham verici seslerinden kolayca yararlanmanıza veya sizi bir müzik haline getirecek inanılmaz derecede dolgun ve orijinal sesler tasarlamanıza olanak tanır. kendi başına bir efsane!


  Çok yönlü VCF
  TD-3-AM’nin sesinin kalbi, mükemmel sesi aramak için düşük geçişli Kesme frekansı ve Rezonans ayarlarını özgürce denemenizi sağlayan çok yönlü 24 dB / oktav filtresidir.


  Vintage Osilatör
  TD-3-AM’nin transistör dalga şekillendirme devresine sahip otantik Voltaj Kontrollü Osilatörünün (VCO) kullanımı son derece kolaydır ve ses yaratmada en üst düzey için ters testere dişi veya darbe dalga formları seçiminizi sağlar.


  Yerleşik Sıralayıcı
  7 kanallı yerleşik sıralayıcı, 16 adıma kadar nota ve dinlenme programlamanıza ve bunları bir Kalıp olarak kaydetmenize olanak tanır. 250'ye kadar desen kaydedebilir, kaydedebilir ve geri çağırabilirsiniz, bunların tümü 4 Grupta saklanabilir. Dizileriniz, kalıbı oluşturduğunuz ve sakladığınız Klavye modunda veya bir kalıp oluştururken etkileşimde bulunmanıza izin veren Adım modunda çalınabilir.


  Distorsiyona Atın!
  Tüm analog sinyal yolunun son aşaması için en heyecan verici özelliklerden birini kurtardık - Distorsiyon! Performansınıza daha da fazla güç eklemek istediğinizde, Distortion On / Off anahtarını çevirin ve "zarfı" maksimuma çıkarmak için mükemmel miktarda Drive'ı çevirin. Kalabalık onlara neyin çarptığını anlamayacak!


  16-Note Poly Chain Hazır
  Tek sesli bir enstrüman olmasına rağmen (her seferinde bir nota), TD-3-AM'nin 16 notalı Poly Chain işlevi, 16 sese kadar polifoni için birden fazla synthesizerı birleştirmenize olanak tanır - ayrıca 1970'lerde büyük ölçüde geliştirilmiş güvenilirlik ve kararlılık sağlar ve ' 80'lerin öncülleri.


  Kontroller ve Bağlantı
  Kendimize yardım edemeyiz - sizin gibi biz de dişli kafalıyız. Rakamları isteyenler için, TD-3-AM, tüm önemli parametrelere doğrudan ve gerçek zamanlı erişim sağlamak için 11 kontrol ve 28 anahtara sahiptir, hepsi de son derece sezgisel bir formatta düzenlenmiştir ve bu da neşeyi müzik oluşturmanıza geri getirir . Ve harici cihazları bağlamak için çoklu I / O yama yuvasını kullanarak TD-3-AM’nin ton şekillendirme yeteneklerini en çılgın hayallerinizin ötesine genişletebilirsiniz!


  Hayal Gücünüzü Serbest Bırakın
  Sadece zarfları itmek değil, onları yaratmak söz konusu olduğunda, TD-3-AM hayal gücünüze sesini verir - ve çok ekonomiktir. Modern performans klasik analog sesi gerektirdiğinde - Behringer TD-3-AM'yi gerektirir!

  Çarpıcı TD-3-AM deneyimini yaşamak veya sizinkini bugün çevrimiçi yapmak için bayinizi ziyaret edin. Müzik hiç bu kadar iyi hissetmemişti!  Özellikleri

  Acid Smiley Sürümü
  VCO, VCF ve VCA'dan tamamen analog sinyal yolu
  Testere dişi ve dikdörtgen dalga formu arasında VCO değiştirilebilir
  Rezonanslı 4 Kutuplu alçak geçiren filtre
  Ayarlanabilir VCF zarf yoğunluğu ve zarf bozunması
  Ayarlanabilir vurgu
  Ton kontrolü ile entegre distorsiyon
  250 model hafızalı 16 adımlı sıralayıcı
  16 cihaza kadar çoklu zincir
  Ses işleme harici kaynaklar için ses girişi: 3,5 mm jak
  Sync In ve CV / Gate Çıkışları: 3,5 mm jak
  Stereo kulaklık çıkışı: 3,5 mm jak
  Hat çıkışı: 6,3 mm jak
  USB-MIDI ve MIDI Giriş / Çıkış
  Boyutlar (Y x G x D): 56 x 305 x 165 mm
  Ağırlık: 0.8 kg
  Renk: Sarı
  Güç adaptörü dahildir (9 V DC)
  Uygun kapak: Art. 490239 veya çanta: Art. 493544 (dahil değildir)

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garantili
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.