Bose

Bose SoundSport Free Wireless Kulakiçi Kulaklık (Citron)

Ürün Kodu :5736
6.765,57 TL
6.089,01 TL
Kazancınız
:
676,56 TL

HAVALE FİYATI:

5.967,23 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Bose SoundSport Free Wireless Kulakiçi Kulaklık

  Tam anlamıyla kablosuz olan ilk kulak-içi kulaklıklarımızdan temiz ve güçlü ses alın. Konfordan vazgeçmeden, kulağınıza tam oturacak şekilde tasarlandılar. Antrenmanlarınızı bir üst seviyeye taşımanız için gereken tüm teknolojilerle donatıldılar.

  Tasarımla mükemmelleştirilmiş konuşmalar
  Bu konuşmaların teknoloji söz konusu kapsamındaki en son detaya kadar - gelişmiş ses için devrelerin özeninden maksimum Bluetooth® sinyalleri için anten pozisyonundaki en küçük detay kadar. Sonuç? ister cebinizde, ister kolunuzda takılı olsun, ister misiniz de koşunun ister misiniz?


  Her koşulda sabit
  Bu arızalar arızalı bir konfor ve stabil oturuş uyumuna sahiptirler. Bunun hakkında kanatçık kulağınızın kepçesine doğal olarak geçen ve kulağınızın kadar iyi aktarılır StayHear+ Sport'tan bahseder. Düşmezler, ama bir oturuşa sahiptirler. Ve siz de antrenmanınızı bir üst sınıfa taşımaya odaklanabilirsiniz.

  Üstün performans için üstün güç
  Daha iyi birletik performansa sahip olmak için emek sarfedelim. Kulaklıklarımızı mükemmelleştirmek için de aynı eşyayı. Biz de bunun üzerinde yıllardır senedir yapılmaktadır. Hacim optimize edilmiş EQ'nun dijital dijital pazarlaması ve Bose'un volümde dolgun ve mantıklı geliştirebilir. Spor salonu ne kadar kalabalık olsun müzik dinleyin sizi enerjik tutacaktır.


  Ter. Ter dökmeden terleyin.
  Su ve konuşmalar genel olarak pekzalar. Ancak suyanızın dayanması için bir yol bulmak. Açık portlarda su-itici ağ kullanarak iç kesimdeki komponentleri kuru ve tamamıyla "tutabiliyoruz. Bu kulaklar ter ve sudan korkmaz. Artık hava egzersizinizi ertelemek için bir sebep değil.


  Bir taşımadan daha fazlası.
  Tek bir voltajdan sonra kullanım süresine sahiptir. Neredeyse her türlü antrenmanda size güç yapılacak kadar. İşinize, yeniden takmasa için onlar için kasana koyun. Çocukların korunmasını sağlarken iki tam koruma süresi kadar (veya 10 ömür süresine kadar) boyut kısıtlaması. Ayrıca, 15 hızlı bir askeri harp boyu 45 pil ömrü.


  Bir uygulama. Tam kontrol.
  Bose Connect uygulaması ürününüzün size sunduğu şeye ulaşmanızı sağlar. Kurmakla koleksiyonunuzun içeriğinden daha fazla ürün için satın alın, ürün gösteriminden ve ayarlarınızı kişiselleştirmek için kullanın. Kulaklıklarınızdan birini kaybetmekten mi korkuyorsunuz? Ya da iki de? Korkmayın, Bose Connect uygulaması boyut için var. Benim Buds'ım için ilk görüşler için en son yerinizi görebilirsiniz. Haritayı takip edin ve kulaklıklarınızı bulun!

  Teknik Özellikler

  Ek Detaylar :  Şarj edilebilir lityum-iyon pil
   Şarj süresi: 2 saat
   Pil ömrü: 5 saat (Her şarjda)
   Bose Connect uygulamasıyla MusicShare özelliği desteklenmemektedir.
   Yapılan telefon konuşmalarında tek kulaklıktan ses gelmektedir.
  Kablosuz Boyutlar / Ağırlık :  Kulaklıklar: 3.12 cm Y x 2.5 cm G x 3 cm D (15 g herbiri)
   Kutu: 3.75 cm Y x 10 cm G x 4.75 cm D (80 g)
  KUTUDA NELER VAR? :  SoundSport Free kablosuz kulaklık
   Taşınabilir şarj kutusuPortable charging case
   3 farklı boyutta StayHear+ Sport uçları
   USB kablosu
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.