x
Boss

BOSS CE-2W Waza Craft Chorus Pedal

Ürün Kodu :CE-2W
9.100,00 TL
8.372,00 TL
Kazancınız
:
728,00 TL

HAVALE FİYATI:

8.204,56 TL
cargo_n.webp (2 KB)
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • DÜNYANIN İLK CHORUS SESLERİ WAZA CRAFT İLE YENİDEN DOĞUYOR

  1976 yılında üretilmeye başlanan CE-1 Chorus Ensembe, dünyanın ilk chorus efekt pedalı olmasının yanında BOSS’un ürettiği ilk pedaldır. Bundan üç yıl sonra, bu yaratıcı ton mavi CE-2 Chorus’a sıkıştırılarak kompakt pedal lineup’ları arasında yerini hızla aldı ve 40 yılı aşkın süredir BOSS imzalı bu efekt dünyanın her yerinde müzisyenler tarafından hala tercih edilmektedir. 2016 yılında BOSS’un yenilikçiliğinin 40. yılını kutlamak adına orijinal analog chorus tonları Waza Craft CE-2W ile yeniden doğuyor. Klasik CE-2 chorus tonuna yeniden hayat veren CE-2W Standard modu, stereo çıkışı ile mono çıkışlı CE-2’de bulunmayan geniş bir yeni ses alanı oluşturuyor. CE-1 modu, efsanevi CE-1’in stereo chorus ve vibrato tonlarını birebir kopyaladığı gibi orijinal pedalda bulunmayan çeşitli chorus derinlikleri sunuyor. BOSS efektlerinin doğuşunu kutlamak adına, CE-2W orijinal CE-1 ve CE-2’nin de olduğu gibi yalnızca Japonya’da üretilmektedir.

  • Özel üretim Waza Craft pedalları BOSS ton tecrübesini en iyi şekilde sunabilmek için üretilmiştir
  • Standart mod, efsanevi CE-2 tonunun kusursuz kopyasını sunar
  • CE-1 modu, dünyanın ilk chorus pedalına özgün chorus ve vibrato tonlarını yeniden üretir
  • Orijinal pedalda bulunmayan CE-2 stereo output ve CE-1 chorus tonları için değişken derinlikler gibi yeni tonlara sahiptir
  • Rate ve Depth düğmeleri sayesinde her iki pedal modunda ince ses ayarı yapabilirsiniz
  • Yüksek kaliteli bucket-brigade'li tamamen analog devre

  The CE-1 Chorus Ensemble 1976 Yılında Üretildi

  Roland, ilk olarak 1975’te JC-120 Jazz Chorus amfisi ile tanınan “Dimensional Space Chorus” efektini üretti. Bir sene sonra, yeni oluşturulan BOSS birimi, CE-1 Chorus Ensemble’ı üreterek gitaristlerin Jazz Chorus’un kendine özgü chorus ve vibrato tonlarına herhangi bir amfi setup’ı ile ulaşmalarına olanak verdi.

  Eklenebilen bir AC kablosu ile sağlam metal kasa içinde yer alan CE-1 orijinal Jazz Chorus amfi ile aynı analog chorus ve vibrato devresi içeriyordu. Bu her iki efekt mükemmel mono ses veririken, CE-1 iki ayrı amfi kullandığınızda gerçek bir sihiri kullanıcılara sundu. Bu inanılmaz zengin ve sürükleyici ses deneyimiyle gelmesiyle çalması gerçekten çok keyif veriyordu. CE-1'in analog seslerinin otantik şekilde yeniden üreten CE-2W ilave chorus ayarlamalarıyla çok çeşitli derinlik kontrollerini şimdi sunabiliyor.

  CE-2 Chorus, 1979 Yılında Üretilmeye Başlandı

  İkonik BOSS kompakt pedal serisi 1977'de üretilmeye başlandıktan sonra, gitaristler CE-1 Chorus sesini bu küçük ve fille çalışan formatta talep etmeye başladılar. 1979 yılında bu istekler CE-2 Chorus pedalı ile cevaplandırılmış oldu.

  Özel olarak gitaristler için dizayn CE-2, CE-1 modeliyle karşılaştırıldığında gitar soundunun keskinliği ve netliğini daima koruyarak çok daha yumuşak bir modülasyon sunuyordu. Bu saf chorus tonu hızlıca başarıya ulaştı, 1980'ler ve sonrasındaki hit gitar kayıtlarında daima kullanılan bir sound haline geldi. CE-2'nin sadece mono soundunun otantik üretimine ek olarak CE-2W, klasik pedallarıın yumuşak modülasyonlarında ilk kez stereo olarak sunulmasını sağladı.

  Japonya Üretiminin Gururuyla

  CE-1 ve CE-2; kırk yılı aşan ve daha da güçlenen BOSS'un uzun yıllardır ilk günlerindeki gibi yenilikçilik ve kaliteye adanmışlığının yeniden sunumudur. Zamanının en son teknolojisini, usta işçiliğini ve mükemmel müzik yaratmakta müzisyenlere yardım özverisini bu ikon pedallarda gövdelendiren her BOSS ürünü manevi göreve sahiptir. Bu unutulmaz 40. yıldönümü için Waza Craft CE-2W Chorus, BOSS efektlerinin uzun ve zengin mirasını onurlandırarak sadece orijinal pedallarda olduğu gibi Japonya'da üretilmektedir.

  Waza Craft: Üstün Ton Sanatı

  Kuruluşundan beri BOSS mühendisleri en iyi gitar tonlarına, eski tarzda analog devrelerden yüksek teknoloji DSP devrelerine kadar teknolojinin tüm gerekliliklerini kullanarak ulaşmışlardır. Bu coşkulu ruh, size olağanüstü sesi ve tuşe tepkilerini özenle seçilmiş analog bileşenler, rafine edilmiş devreler aracılığıyla ve ayrıntılara gösterilen özenle birlikte Waza Craft serisi ile devam ediyor. Japonya'da "Waza" sanat ve tekniği için bir terimdir. İşte bu özel sürüm pedallarımız Boss dizaynı ile işçiliğinin doruk noktasını temsil ederek gururla Waza sembolünü taşımaktadır.

  BOSS CE-2W Waza Craft Chorus Pedal Tablo.webp (45 KB)

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Sadece Türkiye içi gönderim
  * We only have domestic sales
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.