BOSS GX-1B Bas Gitar Efekt Prosesörü
BOSS GX-1B ile, her beceri seviyesindeki oyuncular için ideal, ultra taşınabilir ve profesyonel bir efekt platformuyla yaratıcılığınızı besleyin. 16 AIRD destekli amfi modeli ve 130'dan fazla BOSS efekti içeren bu çoklu efektli bas pedalı, gelişmiş 32 bit float DSP ve aynı anda sekiz efekt bloğunu üst üste yığma özelliğiyle yaratıcı keşifler ve etkileyici performanslar için güçlü bir sıçrama tahtası sunar.
GX-1B, 99 farklı fabrika ön ayarı ve kullanıcı yaratımları için 99 yuva sunar. Renkli grafik LCD ve altıgen arayüz, sesleri gezinmeyi ve özelleştirmeyi kolaylaştırır. Gear Suite ile, her amfi ve efekt için birden fazla özel ayar sayesinde amfi ve efektleri ayarlamak daha da hızlıdır; bu ayarlar bir düğmeyi çevirerek geri çağrılabilir. Bellek başına sekiz atama yuvası, aynı anda birden fazla parametreyi ayarlamanıza olanak tanır. Pedalda, etkileyici performanslar için üç ayak pedalı ve ayak ucu desteğine sahip bir ifade pedalı bulunur ve GX-1B ayrıca harici kontrol anahtarları ve ifade pedallarını da kabul edebilir. Entegre Bluetooth veya USB-C üzerinden erişilebilen BOSS Tone Studio uygulamasıyla yamaları özelleştirebilir, çalma listeleri oluşturabilir, Liveset'leri düzenleyebilir, genel ayarları yapabilir ve kendi IR'lerinizi yükleyebilirsiniz. Güç seçenekleri çok yönlüdür; AC adaptör girişi, USB veri yolu gücü veya dört adet AA pil (tümü ayrı satılır) ile güç desteği sunar.
Her Oyuncu İçin Profesyonel Tonlar
GX-1B, BOSS'un on yıllarca süren bas odaklı ses geliştirme çalışmalarını tek bir çok yönlü işlemcide bir araya getiriyor. Geniş BOSS kütüphanesinden 130'dan fazla efektle tamamlanan 16 son derece etkileyici AIRD amfisini keşfedin. Ayarlanabilir efekt sırası ve sekiz eş zamanlı blok, ayrıca bir ses pedalı ve gürültü önleyici ile farklı müzik stilleri çalmak ve sahnede belirli şarkıları seslendirmek için kolayca özel kurulumlar oluşturabilirsiniz.
Sorunsuz Çalışma
İster ön ayarları düzenleyin ister sıfırdan sesler oluşturun, GX-1B sorunsuz bir yaratım için tasarlanmıştır. GX-100 ve GX-10 arayüzlerinden ilham alan altıgen şeklindeki efekt düğmeleri, ses kategorilerinin görsel bir temsilini sağlar ve bunları bir dokunuşla efektleri açıp kapatmak veya uzun basarak ayrıntılı parametrelere erişmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, kullanıma hazır ön ayarlar yüklü 99 ön ayar hafızası ve özel ses yaratımlarınızı saklamak için 99 kullanıcı ön ayar hafızası elde edersiniz.
Gear Suite ile Sesleri Hızlıca Oluşturun
GX-1B, amfi ve efekt seslerini hızlı bir şekilde ayarlamak için güçlü yeni bir özellik olan Gear Suite'i sunar. Her amfi/efekt türü, birden fazla fabrika Gear Suite ayarı içerir ve bir düğmeyi çevirerek profesyonelce ayarlanmış parametrelerin eksiksiz bir setini geri çağırmanıza olanak tanır. Ayrıca efekt parametrelerini zevkinize göre düzenleyebilir ve kişiselleştirilmiş ayarlara anında erişim için favorilerinizi kullanıcı Gear Suite konumlarına kaydedebilirsiniz.
Performans Özgürlüğü
Tonlarınızı oluşturduktan sonra, gelişmiş gerçek zamanlı kontrol ile sahnede ifade aralığınızı genişletin. Dahili ayak pedallarını ve ifade pedalını, temel efektleri açıp kapatmaktan bir veya daha fazla parametre hedefini aynı anda ayarlamaya kadar hayal edebileceğiniz her şeyi kontrol etmek için atayın ve harici kontrol için kablolu ve kablosuz seçeneklerle daha da ileri gidin. GX-1B ayrıca üç çok yönlü güç seçeneği (piller, AC adaptör veya USB veri yolu gücü) sunarak her yerde pratik yapmanıza ve performans sergilemenize olanak tanır.
Günlük Yaratıcı Ortağınız
GX-1B, yaratıcılığınız sizi nereye götürürse götürsün size eşlik eder. Şarkılarla birlikte çalmak ve DAW'da parçalar kaydetmek için Bluetooth veya USB aracılığıyla bir mobil cihaz veya bilgisayarla arayüz oluşturun. Daha derine inmeye hazır olduğunuzda, BOSS Tone Studio ideal ortağınızdır.
AB tekrarı ve hız ayarlamasıyla birlikte YouTube şarkıları ve dersleriyle birlikte çalmak için Oturum özelliğini kullanın. Metronom ve ritimlerle becerilerinizi geliştirin. Ve profesyonel seslerle ilham almak için uygulama içindeki BOSS Tone Exchange'e erişin. Ayrıca, efektleri ince ayarlamak ve sesleri daha sonra tekrar kullanmak üzere düzenlemek için düzenleme araçları da mevcuttur.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ekran | Renkli Grafik LCD (320 x 240 nokta) |
| Örnekleme Frekansı | 48 kHz |
| AD Dönüşüm | 24 bit + AF Yöntemi |
| DA Dönüşüm | 32 bit |
| İşleme | 32-bit Floating Point |
| Efektler | 135 Tür |
| Hafızalar | 99 Kullanıcı + 99 Preset |
| Phrase Loop | 38 sn. (Mono), 19 sn. (Stereo) |
| Dahili Akort Algılama | +/-0.1 cent |
| Nominal Giriş Seviyesi | -10 dBu |
| Maksimum Giriş Seviyesi | +7 dBu |
| Giriş Empedansı | 1 M ohm |
| Nominal Çıkış Seviyesi | Output (L/Mono, R): -10 dBu, Phones: -10 dBu |
| Çıkış Empedansı | Output (L/Mono, R): 1 k ohm, Phones: 44 ohm |
| Önerilen Yük Empedansı | Output (L/Mono, R): 10 k ohm veya üzeri, Phones: 44 ohm veya üzeri |
| Bağlantılar | Input & Output (L/Mono, R): 1/4" Phone Tipi Phones: Mini Phone Tipi CTL2,3/EXP2: 1/4" TRS Phone Tipi USB Computer Port: USB Type-C DC In |
| Güç Kaynağı | 4 x AA Alkalin Pil (LR6) USB Bus Power AC Adaptör (PSA-S Serisi, ayrı satılır) |
| Pil Ömrü | Yaklaşık 5 saat (Alkalin pil) |
| Akım Tüketimi | 250 mA (Adaptör/Pil), 400 mA (USB) |
| Boyutlar (G x D x Y) | 307 x 149 x 56 mm |
| Ağırlık | 1.2 kg |
| Aksesuarlar | Başlangıç Kılavuzu 4 x AA Alkalin Pil (LR6) "Read Me First" Broşürü |