FBT

FBT Q 118 SA Aktif 1x18" 1200W Sub Bass Hoparlör

Ürün Kodu :6527
120.412,65 TL

HAVALE FİYATI:

120.412,65 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • FBT Q 118 SA  Aktif 1x18" 1200W Sub Bass Hoparlör

  Ürün Özellikleri

  Q118SA, yeni tasarlanmış, son derece güçlü bir subwoofer'dır, son derece yüksek SPL sunabilir ve önemli ölçüde düşük frekans genişletmesini garanti edebilir. BEM sonlu eleman simülasyonu ile woofer yük hacminin ve port tüpünün optimizasyonu ve akustik empedansı en aza indirmek için ızgara ve koruyucu kumaşın dikkatli bir şekilde geliştirilmesi, önceki modellere kıyasla performanslarda net bir iyileşmeye yol açmıştır. 100 mm havalandırmalı bobinli yüksek gezinimli seramik B&C woofer ile donatılmış, ihmal edilebilir güç sıkıştırmasına sahiptir ve saatlerce sürekli kullanımdan sonra bile maksimum akustik basınç sağlar.

  Anahtarlama gücüne sahip verilen 1200 Wrms D sınıfı amplifikatör, tamamen yeni algoritmalara sahip bir dijital sinyal işlemcisi ile donatılmıştır.
  Subwoofer tepkisini çeşitli kullanım koşullarına uyarlamak için her biri yalnızca farklı bir eşitleme ile ilişkili olmayan 6 ön ayar ile donatılmış olup, aynı zamanda maksimum akustik basıncı çok yüksek seviyelere çıkarmak için farklı dinamik işlemci kalibrasyonu ile donatılmıştır. orijinal sinyal. Bu, elde edilen sesin mutlak yapılandırılabilirliğini, büyük kullanım esnekliğini ve hepsinden önemlisi etkileyici bir SPL/boyut oranını sağlar.
  18 mm huş ağacı kontrplak dolap, kısa veya uzun kenarda kullanıma uygun 4 alüminyum tutamak ve iki M20 ayak desteği ile donatılmıştır. Yerde istiflenmiş konfigürasyonda MITUS 206 ve MUSE 210 sistemleri ile uyumludur ve 4 adet isteğe bağlı 100 mm tekerleğin takılmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli FBT hoparlörlerle birleştirilebilen olağanüstü güçlü ve çok yönlü bir subwoofer.


  ORİJİNAL: genel ön ayar, çoğu kullanım için uygundur. Alçak geçiren filtre 95Hz'e ayarlanmıştır, tepe sınırlayıcı, yüksek SPL ve düşük bozulma arasında mükemmel dengeyi elde etmek için ayarlanmıştır
  DERİN: bu ön ayar, subwoofer düşük aralığını yakl. 40Hz. Alçak geçiren filtre 95Hz'e ayarlanmıştır, tepe sınırlayıcı son derece hızlıdır ve amplifikatör kırpılmasından kaynaklanan bozulmayı neredeyse tamamen ortadan kaldırmayı garanti eder. Bu mutlaka maksimum SPL'de çok az azalmaya neden olur. Genellikle son derece saf ses ve maksimum düşük frekans uzantısı gerektiren uygulamalar için önerilir.
  PUNCH: 60 – 95Hz frekans aralığında maksimum güç konsantrasyonu sağlayan ön ayar. Rock müzik ve yüksek güçlü uygulamalar için mükemmeldir. Ses basıncı seviyesi artarken, tepe sınırlayıcı tarafından daha az sınırlandırıldığından bozulma biraz daha yüksektir. Alçak geçiren filtre 95Hz olarak ayarlanmıştır.
  INFRA: Distorsiyonun uzaması ve yokluğu açısından DEEP'e benzer. 75Hz'de alçak geçiren filtre ayarı için farklıdır. Bu, aynı zamanda uçan bir subwoofer içeren uygulamalarda subwoofer'ın yere istiflenmiş kullanımına izin verir. Faz hizalaması için tam geçiş filtresi sayesinde, iki subwoofer için 50Hz – 75Hz aralığındaki frekans çakışması mükemmel bir şekilde fazdadır.

  CARDIOID ARKA ORİJİNAL 1 ÖN: iki subwoofer'lı sistemlerde kullanılmak üzere önceden ayarlanmış; dinleyiciye yönelik olarak hoparlörde ORİJİNAL ön ayarını seçin.
  CARDIOID ARKA ORİJİNAL 2 ÖN: üç subwoofer'lı sistemlerde kullanılmak üzere önceden ayarlanmış; dinleyicilere yönelik iki hoparlörde ORİJİNAL ön ayarını seçin.

  Teknik Özellikleri

  4" ses bobinli 18" woofer
  Anahtarlamalı güç kaynağına sahip 1200W RMS D Sınıfı güç amplifikatörü
  6 ön ayarlı DSP, dijital 6 adımlı Gecikme
  Kontrol paneli: 3 durum led göstergesi, Faz, Seviye, Ön Ayar, Gecikme, stereo XLR girişi/bağlantısı, giriş ve çıkışlı powerCON TRUE1 kablolu çift yönlü güç kaynağı
  0.70" Baltık huş ağacı kontrplak dolap, çizilmeye ve çizilmeye karşı dayanıklı boya kaplamalı
  2 M20 üstten montajlı hoparlör standı soketi, 4 alüminyum taşıma kolu, isteğe bağlı tekerlekler

  Yapılandırma: 1 Yollu, Bas Refleks Subwoofer
  Frekans yanıtı: 30Hz - 100Hz -6dB
  Düşük frekanslı woofer: 1x 18
  Dağılım: Çok Yönlü
  Giriş empedansı: 22 kOhm
  Geçiş frekansı: Ön Ayara Bağlı
  Net Boyut (GxYxD): 550 x 700 x 720 mm
  Net Ağırlık: 58.5kg
  Taşıma Boyutları (GxYxD): 610 x 857 x 780mm
  Taşıma Ağırlığı: 69,5 kg
  Güç kablosu: 5m PowerCon True1
  Amplifikatör Gücü: 1200w RMS
  Amplifikatör Tepe Gücü: 2400w
  Maksimum SPL: 135/139 Yarım Alan dB
  Sinyal Giriş Konektörü: Bağlantı çıkışlı XLR (x2)
  Güç Girişi Konektörü: Bağlantı çıkışlı PowerCon True1
  Güç Tüketimi: 1000VA

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.