Neumann

Neumann BCM 104 Broadcast Mikrofon

Ürün Kodu :3234
39.288,62 TL
25.144,72 TL
Kazancınız
:
14.143,90 TL

HAVALE FİYATI:

24.641,82 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Neumann BCM 104 Broadcast Mikrofon

  DİNLEYİCİLERİNİZ İÇİN MÜKEMMEL GEÇİŞ

  BCM 104, duyguları Neumann mükemmelliğiyle iletmek için tasarlanmış, radyo spikerleri ve DJ'ler için özel bir yayın mikrofonudur. İşlevsel olarak optimize edilmiş tasarımı, konuşma için özel olarak geliştirilmiş, entegre bir açılır ekran ve darbeye karşı korumalı büyük bir diyafram yoğunlaştırıcı kapsül içerir. Transformatörsüz devre, doğrudan, gürültüsüz bir ses sağlar.


  KONUŞUYORSUN

  Yayın, dinleyicilere ulaşmanın stüdyo kaydından çok daha hızlı bir yoludur. Bu nedenle Neumann, radyo DJ'lerinin, spikerlerin, haber spikerlerinin, talk show sunucularının ve bize hikayeleri, güzel hisleri ve en son bilgileriyle gün boyunca bize rehberlik eden herkesin ihtiyaçlarına ve çalışma koşullarına özel olarak hitap eden bir mikrofon geliştirmeye karar verdi.


  BCM 104, duyguları mükemmel bir şekilde iletmek için tasarlanmıştır. Karakteristik şekli, endüstri standardı mikrofon bom kolları ile kullanım için işlevsel olarak optimize edilmiştir. Elastik montajı sayesinde BCM 104, yapı kaynaklı gürültüye karşı iyi korunur. Baş ızgarasının arkasındaki entegre açılır ekran, kapsülü hava patlamalarından ve patlamalardan korur. Daha fazla hijyen için, kafa ızgarası hızlı temizlik için kolayca bükülür.


  BCM 104'ün büyük diyafram yoğunlaştırıcı kapsülü, renklenmeden veya istenmeyen kusurlar olmadan sesinizin her bir nüansını yakalar. BCM 104’ün elektronik devresi, yalnızca 7 dB-A gibi son derece düşük bir kendiliğinden gürültüye sahiptir ve bozulma olmadan 138 dB'ye kadar muazzam ses basıncı seviyelerini kaldırabilir. Dengeli çıkışı, minimum uğultu paraziti ve yabancı sinyallere karşı yüksek ortak mod reddi sağlamak için transformatörsüz çalışır. bilgisayar ekranlarından. Ses altı bir filtre, 20 Hz'nin altındaki frekansları bastırır. Yakın konuşma işlemi için, yakınlık etkisini telafi etmek için isteğe bağlı bir 100 Hz düşük kesim mevcuttur. İkinci bir anahtar, BCM 104’ün dinamik mikrofonlar için tasarlanmış ekipmanlarla (tipik olarak yoğunlaştırıcı mikrofonlardan çok daha düşük hassasiyete sahiptir) kullanım için çıkış seviyesini düşürmek üzere –14 dB ön zayıflamayı etkinleştirir. Düşük kesme ve ön zayıflatma seçenekleri genellikle kurulumda yalnızca bir kez seçildiğinden, her iki anahtar da mikrofonun içinde gizlidir.


  İNSAN SESİ İÇİN TASARLANDI

  BCM 104, geriye doğru sesi mükemmel şekilde reddeden sabit bir kardioid modele sahiptir. Frekans tepkisi, 4 kHz civarında hafif bir varlık artışı ve gelişmiş konuşma anlaşılırlığı için 10 kHz'in üzerinde hafif bir tiz yükselmesi ile çok doğrusaldır. Olağanüstü geçici tepkisi sayesinde BCM 104, insan sesinin her nüansını çarpıcı ayrıntılarla yakalar. Geniş frekans tepkisi nedeniyle, BCM 104 konuşma uygulamalarından çok daha fazlası için kullanılabilir, örn. söylenen vokaller ve çok çeşitli enstrümanlar.


  İşlevsel olarak optimize edilmiş tasarım
  Özel olarak tasarlanmış geniş diyaframlı kondansatör kapsülü
  Sıkı kardiyot paterni
  Entegre açılır ekran ve şok montajı
  Başlık ızgarası, hızlı temizlik için kolayca açılır
  Dahili ped ve düşük kesme anahtarları

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Akustik çalışma prensibi Basınç gradyanı dönüştürücü
  Yön Desenli Kardioid
  Frekans Aralığı 20 Hz ... 20 kHz
  1 kHz ila 1 kohm 22 mV / Pa = –33,1 dBV ± 1 dB'ye duyarlılık
  –14 dB zayıflamada duyarlılık 4,4 mV / Pa
  Anma Empedansı 50 ohm
  Anma yük empedansı 1 kohm
  Eşdeğer gürültü seviyesi, CCIR 1 18 dB
  Eşdeğer gürültü seviyesi, A ağırlıklı 2 7 dB-A
  THD için maksimum SPL% 0,5 3 138 dB
  Ön zayıflatmalı% 0,5 THD için maksimum SPL 4 152 dB
  Sinyal-gürültü oranı, CCIR (re. 94 dB SPL) 5 76 dB
  Sinyal-gürültü oranı, A ağırlıklı (re. 94 dB SPL) 6 87 dB
  Maksimum çıkış voltajı 10 dBu
  Besleme gerilimi (P48, IEC 61938) 48 V ± 4 V
  Akım tüketimi (P48, IEC 61938) 3,2 mA
  Uyumlu konektör XLR 3 F
  Ağırlık 500 g
  Çap 64 mm
  Uzunluk 85 mm
  Yükseklik 110 mm (süspansiyonsuz)

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.