x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
%5 İndirim
Pioneer DJ DJM-850 W 4 Kanal DJ Mikseri (Beyaz) - 1
Pioneer DJ DJM-850 W 4 Kanal DJ Mikseri (Beyaz) - 2
Pioneer DJ DJM-850 W 4 Kanal DJ Mikseri (Beyaz) - 3
Pioneer DJ

Pioneer DJ DJM-850 W 4 Kanal DJ Mikseri (Beyaz)

Ürün Kodu : 6392
45.016,22 TL
42.765,41 TL
Havale Fiyatı
41.910,10 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

Pioneer DJ DJM-850 W 4 Kanal DJ Mikseri (Beyaz)

Pioneer DJ, günümüzün popüler DJ yazılımını kullanan giderek artan sayıda DJ için daha fazla işlevsellik getiren DJM-850 Performance DJ mikserinin piyasaya sürülmesiyle DJ ürünleri serisinde ilerlemeler kaydetmeye devam ediyor. Pioneer'in endüstri standardı DJM-900nexus mikseriyle aynı teknolojilerin, güvenilirliğin ve çalışabilirliğin birçoğunu devralan DJM-850 ayrıca yerleşik bir yüksek performanslı USB ses kartına, dizüstü bilgisayara bağlı DJ performansları için çeşitli işlevlere ve endüstrinin ilk BEAT'ine sahiptir. Her kanalın ses girişini bağlayarak efektleri değiştiren COLOR FX işlevi.ETKİ ÇEŞİTLİLİĞİ

DJM-850, DJ'lere müziklerini karıştırırken neredeyse sınırsız olanaklar sağlayan çeşitli gelişmiş ses efektleri içeren Pioneer'in geleneksel mikser düzenini takip eder. Pioneer, her kanaldan ses girişini bağlayarak efektleri değiştiren yeni bir BEAT COLOR FX işlevi içerir.

Sound Color FX – Sound Color FX, her kanalın giriş sesine bağlanabilen dört tür efekt (Filter, Crush, Noise ve Gate) sunar.
Beat Color FX – Kullanıcılar yeni Beat Color FX ve Sound Color FX arasında daha fazla remiksleme ve ses yetenekleri için her melodiye uyacak şekilde hızla geçiş yapabilir. Kullanıcılar Beat Color FX'i etkinleştirerek Sound Color FX ve Beat Effect'i aynı anda değiştirebilir ve böylece müziğin ritmini tamamlayan daha yaratıcı efektler elde edebilirler.
Vuruş Efekti – Vuruş Efekti işlevi, oluşturmak için birleştirilebilen 13 farklı efekt türü (Delay, Echo, Up Echo, Spiral, Reverb, Trans, Filter, Flanger, Phaser, Robot, Slip Roll, Roll ve Reverse Roll) sunar. 100'e kadar diğer orijinal efektler.SES KALİTESİ
DJM-850'nin tasarımı, mükemmel ses kalitesi elde etmek için geniş işlevsellik ve yüksek kaliteli bileşenleri birleştirir:

Dahili 24bit/96kHz USB Ses kartı – Entegre yüksek performanslı USB ses kartı, ses kalitesinde bozulma olmadan aynı anda dört giriş/çıkış* sağlar.
Ses kartı, müzik kaydı ve prodüksiyonu için de kullanılabilen üç farklı örnekleme oranını (96kHz/48kHz/44.1kHz) ve ASIO/Core Audio standartlarını destekler.
Mikserin üstündeki USB bağlantı noktası, DJ yazılımını dizüstü bilgisayar üzerinden kullanmak için hızlı bağlantılar sağlar. Karıştırıcıdan gelen sinyal çıkış yolu, bir bilgisayar aracılığıyla kurulum yardımcı programı aracı* kullanılarak kolayca değiştirilebilir.
Ses Kalitesi Tasarımı – 32 bit dijital-analog çıkış dönüştürücü ve 32 bit dijital sinyal işlemcisi, ayrı analog ve dijital devreler ve son derece kısa ses iletim yolları gibi yüksek kaliteli bileşenlerin kullanımı net ve güçlü ses sağlar çıktı.TRAKTÖR ÇİZİK 2 SERTİFİKALI

DJM-850, Native Instrument'ın TRAKTOR SCRATCH PRO 2/DUO 2 yazılımı ile Scratch Control (DVS) ile uyumluluk sunar. Yazılım ve bir PC ile birlikte verilen zaman kodu diskini kullanan DJM-850, bir CDJ oynatıcı veya Vinyl döner tabla ile çizik kontrolü (DVS) için hazırdır.Dahili 24bit/96kHz yüksek performanslı USB ses kartı
TRAKTÖR SCRATCH 2 Sertifikalı
Yepyeni Beat Color FX dahil olmak üzere çeşitli gelişmiş efektler
DJ yazılımı için MIDI/ HID ve üst panel USB bağlantı noktası
Çizik Kontrolü
Yüksek performanslı kanal fader'leri
Otomatik Bekleme işlevi
3-Bant EQ/İzolatörü Değiştirme
P-LOCK Fader Kapağı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.