RCF

RCF SUB 9006-AS Çift 18'' Aktif Subbass

Ürün Kodu :3875
157.849,79 TL

HAVALE FİYATI:

154.692,79 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SUB 9006-AS, canlı ses alanındaki en güçlü 2x18 inç subwoofer'lardan biridir. Dahili ve harici olarak havalandırılan 4,0 inçlik ses bobinlerine sahip iki güçlü hiper-havalandırmalı 18 inç neodimyum woofer ile bu cihaz çok çeşitli düşük frekanslar sunar. 7200 W dijital amplifikatör üzerinden güç kaynağı sayesinde, SUB 9006-AS en zorlu durumlarda bile tam performans sağlar. SUB 9006-AS'nin muhafazası, RCF D serisinin HDL50-A ve HDL10-A dizi sistemlerine uyar ve sistemlerin mükemmel bir kombinasyon halinde inşa edilmesini sağlar.

  7200 watt maksimum güç - 3600 watt RMS
  142 dB maksimum SPL
  30 Hz - 400 Hz frekans tepkisi
  2 x 18 inç woofer
  Seçilebilir ön ayarlara sahip DSP kontrollü giriş alanı
  RDNet uzaktan kumanda
  Gecikme kontrolü
  Baltık huş ağacı kaplama

  RCF RDNet 3.0
  AĞLI KONTROL VE ÇOK DAHA FAZLASI

  RDNet, karmaşık ve kapsamlı sabit kurulumların yanı sıra küçük, orta ölçekli ve geniş formatlı genel seslendirme sistemleri için sağlam bir şekilde ağa bağlı bir yönetim ve kontrol platformudur. RDNet, RCF ses sistemindeki her bir cihaz veya nesnenin sezgisel kontrolünü ve izlenmesini sağlayan tescilli bir ağ protokolüne dayanmaktadır. Her cihaz için dijital sinyal işlemeyi kullanarak, ön ayarlar veya parametre ayarlamaları tek tek nesnelere veya nesne gruplarına gönderilebilir. Ağ kullanıcıları seviye, gecikme, EQ (ayrıca faz-doğrusal FiR) ve diğer ayarları değiştirebilir. Bu aynı zamanda gelişmiş subwoofer yapılandırmasını da içerir. RDNet yalnızca hoparlörler için tasarlanmamıştır - onu çok çeşitli RCF cihazlarının, örneğin dijital matrisler veya amplifikatörlerin yönlendirmesini ve parametrelerini kontrol etmek için kullanabilirsiniz.


  YÜKSEK KALİTELİ ELEKTRONİK

  Güç amplifikatörü, RCF'nin kendi RDNet ağı üzerinden yumuşak sınırlama, RMS sınırlayıcı, polarite, hacim, zaman gecikmesi ve ton kontrolünün kolay kontrolünü sağlayan entegre dijital, düşük gürültülü 32 bit sinyal işlemcisi sunar. RDNet ağ yönetimi yazılımı, tüm ayarlara, izleme işlevlerine ve genişletilmiş özelliklere erişim sağlar. Arkadaki kontrol paneli, giriş hassasiyeti, düşük kesme (filtre), ayırma frekansı, hacim, baypas, gecikme ve ön ayar seçimi için ayar seçenekleri sunar. Geniş güç kaynağı, 100 V ile 260 V arasındaki şebeke gerilimlerinde tam performansı garanti eder. Güç amplifikatörü, nakliye sırasında titreşimlere karşı ek koruma sağlayan kauçuk amortisörlere yüzer şekilde monte edilmiştir.


  HİPER HAVALANDIRMA SİSTEMİ

  RCF, bu bileşenleri temiz, güçlü ve distorsiyonsuz bas üretimi sağlayacak şekilde tasarlamıştır. Koni zar,% 30 karbon elyaf,% 20 cam elyaf ve% 50 selülozdan oluşur. Bu özel kimyasal bileşim, membranın sağlamlığını ve sertliğini geliştirmek için dikkatlice koordine edilmiştir, böylece deformasyon ve bunun sonucunda ortaya çıkan verimlilik kaybı önlenir. Sağlam bir fiberglas bobin üzerinde dahili / harici olarak sarılmış 4 inçlik ses bobini, daha verimli soğutma sağlar. Bobin gövdesi, genel yapının sertliğini daha da artıran ve ses bobini ile membran gövdesi arasında gelişmiş enerji aktarımı sağlayan Nomex ile içte ve dışta güçlendirilmiştir. Yüksek performanslı ses bobininin ürettiği ısıyı daha iyi dağıtmak için RCF mühendisleri, minimum güç kaybıyla benzersiz "Hiper Havalandırma" sistemini geliştirdiler. Hoparlör zarı su iticidir.


  HDL 50-A / HDL 10-A'NIN İSTİFLENMESİ

  Muhafaza, yüksek kaliteli huş ağacı multipleksinden yapılmıştır ve tek tek katmanların suya dayanıklı özel yapıştırılması sayesinde hava koşullarına dayanıklıdır. Muhafazanın özellikle sağlam iç yapısı, yıllarca kullanım ve sık taşıma sonrasında bile optimum koruma sağlar. Woofer'lar için iki ayrı bölme ve güç amplifikatörü için ayrı bir yuva, bileşenlerin yüksek verimliliğini ve güvenilirliğini garanti eder. İstifleme yapılandırmaları: Genişlik HDL 50-A'ya tam olarak uyarken, subwoofer dik HDL 30-A'ya (ve HDL 10-A) uyar.


  MUHAFAZA

  Sağlam, toz boya kaplı ön ızgara, merkezi bir destekle güçlendirilmiştir ve iç kısmı, woofer'ları tozdan da koruyan akustik köpükle kaplanmıştır. Subwooferlar üst üste istiflenebilir, hafiftir ve montajı ve sökülmesi kolaydır. SUB 9007-AS ve SUB 9006-AS subwoofer'ların her biri 8 ergonomik, kauçuk dolgulu alüminyum tutamaçlara (her iki tarafta 4 adet) sahiptir. Son derece sağlam tekerleklere sahip çıkarılabilir ön makara tahtası, taşımayı kolaylaştırır.

  Teknik Özellikler

  Şartname
  FREKANS TEPKİSİ:
  30 Hz ÷ 400 Hz

  MAKS SPL @ 1M:
  142 dB
  Dönüştürücü
  WOOFER:
  2 x 18 '' neo, 4.0 '' v.c
  Giriş / çıkış bölümü
  GİRİŞ İSTASYONU:
  bal / dengesiz

  GİRİŞ SOKETLERİ:
  XLR, RDNet Ethercon

  ÇIKIŞ BAĞLANTILARI:
  XLR, RDNet Ethercon

  GİRİŞ HASSASİYETİ:
  +4 dBu
  işlemci
  YÜKSEK GEÇİŞ FREKANSLARI:
  30 Hz, 40 Hz

  DÜŞÜK GEÇİŞ FREKANSI:
  50 Hz ile 400 Hz arasında değişken

  KORUMA DEVRELERİ:
  Termal, RMS

  SINIRLAYICI:
  Neredeyse sınırlayıcı

  KONTROL:
  Kazanç, EQ, Ön Ayar, Faz anahtarı, Çıkış Gecikme Ayarları

  RDNET:
  Evet
  Güç Bölümü
  GENEL PERFORMANS:
  7200 W tepe, 3600 W RMS

  DÜŞÜK FREKANSLAR:
  7200 W tepe, 3600 W RMS

  SOĞUTMA:
  Konveksiyon / Zorunlu

  İLGİLİ BİRİMLER:
  Powercon GİRİŞ / ÇIKIŞI
  Standart uygunluk
  CE İŞARETİ:
  Evet
  Fiziksel bilgi
  EV MATERYALLERİ:
  Baltık huş kontrplak

  DONANIM:
  2 x M20

  KOLLAR:
  8 tarafı

  KAFES:
  Çelik

  RENK:
  Siyah
  boyut
  YÜKSEKLİK:
  558 mm / 21,97 inç

  GENİŞLİK:
  1188 mm / 46,77 inç

  PAKETLEME DERİNLİĞİ:
  785 mm / 30,91 inç

  AĞIRLIK:
  86 kg / 189,6 lbs
  Nakliye Bilgisi
  AMBALAJ YÜKSEKLİĞİ:
  600 mm / 23.62 inç

  AMBALAJ GENİŞLİĞİ:
  835 mm / 32,87 inç

  PAKETLEME DERİNLİĞİ:
  1230 mm / 48,43 inç

  AMBALAJ AĞIRLIĞI:
  92 kg / 202,83 lbs

  Ürün Özellikleri
  :
  Plastik
  :
  7200 W
  :
  Aktif
  boyut
  :
  2x18 inç
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.