Roland

Roland JUPITER-XM Synthesizer

Ürün Kodu :8051
38.813,74 TL

HAVALE FİYATI:

38.813,74 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Roland JUPITER-XM Synthesizer
  JUPITER-4'ün 1978'de piyasaya sürülmesinden bu yana, JUPITER adı Roland sesinin ve çalınabilirliğinin zirvesini oluşturdu. JUPITER adındaki Roland synthesizer'lar en gelişmiş ses teknolojilerimizi taşırlar, olağanüstü çalınabilirlikleriyle en üst seviye ve kalitede malzemelerden üretilirler.

  JUPITER-Xm, klasik Roland tasarımını ve birinci sınıf yapım kalitesini güçlü ve yeni bir synth ses motoruyla birleştiriyor. Müzik tarzlarını yeniden tanımlayan sesleri ve tarihimizdeki hep aranan enstrümanları sadık bir şekilde yeniden üretir. Birden fazla katman, polifoni ve derinlemesine düzenleme imkanı sunan pratik kontrolleri sayesinde, sıcak, güçlü, ışıldayan devasa sesler üretebilirsiniz.
  Kendi Kendine Yeten, Ultra-Taşınabilir Fikir Makinesi


  JUPITER-Xm, bir synthesizerın ne olduğu ve olabileceği ile ilgili fikirlerinizi yeniden düşünmenize neden olabilir. Her zaman genişleyen sesler evrenine sahiptir. Sizinle sahneye çıkabilir, ilham verebilir ve anlık müzikal fikirlerinizi aklınızdan uçmadan yakalayabilir. Hemen hemen her yere gidebilir ve çalışmak için herhangi bir kabloya (hatta güç kablosuna bile) ihtiyaç duymaz. JUPITER-Xm, kolunuzun altında taşıyabileceğiniz tüm elektronik üretim ve performans ortamını size ulaştırır. Nerede kullanacağınız size kalmış.
   


  Klasik Dijitalden Klasik Analog Ve Daha da Ötesine!


  JUPITER-Xm, uzun süredir tanımlanmış ses tarihimizden efsanevi synthlere bir anda dönüşebilen en yeni ses motorumuzla donatılmıştır. JUPITER-8, JUNO-106 ve SH-101 gibi aranan klasiklerimizin yanı sıra klasik XV-5080 ve modern RD piyanoları gibi dijital ekipmanları yeniden üretebilecek kadar esnektir. Ayrıca TR-808, TR-909, CR-78 ve daha fazlası gibi elektronik ve dans müziğinin temelini oluşturan çok sayıda Roland davul makinalarına da sahip oluyorsunuz. Modern donanımlara ve derin bir synth motoruna sahip olmasıyla klasik bir stüdyoya benziyor, böylece eşsiz ses alanlarını keşfedebiliyorsunuz.
  Akıllı ve İlham Verici


  Harika ve hızlı bir şeye mi ihtiyacınız var? JUPITER-Xm’in I-Arpeggio özelliği, sadece size eşlik etmek için değil aynı zamanda size ilham vermek için yapay zeka kullanan yeni nesil bir arpejatördür. I-Arpeggio sizden gelen notaları, ritimleri ve phrase fikrlerini alır - ve tamamlayıcı davul kanalları, bas dizilimleri, akorlar ve belirlenmiş arpejler oluşturur. Her JUPITER-Xm’in beş bölümünün her birinde aynı anda çalışır ve üretilen partisyonlar özelleştirilebilir ve hatta DAW'nize aktarılabilir. Bunlar fabrikasyon altyapı parçaları değildir. Bu akıllı performans ile size enerji veren ritimler ve yenilikçi müzikal ifadeler vaat ediyor.


  Sesinde Tatlı Noktayı Bul


  Bilgilendirici ekranına ek olarak JUPITER-Xm bir dizi büyük, konforlu düğmeler, sürgüler ve butonlar içerir. İnanılmaz derecede yumuşak sürgü hasasiyeti ile ince değişiklikler için kendilerini güçlü ve hassas bir şekilde yapabilirsiniz. Özel efektler bölümü ve synth katmanları arasında hızlı geçiş sayesinde, bir sesin herhangi bir yönünü hemen kontrol altına alabilirsiniz. Bu doğal elle kontrol, size o an için doğru ayarları bulmak üzere soundu şekillendirme imkanı ve neredeyse sese dokunma hissi verir.

   

  Polifoninin Gücü


  JUPITER-Xm, synth için dört, davul için bir olmak üzere beş bölüme kadar katman oluşturabilir. Motoru, Roland klasiklerinden olan otantik JX-8P veya JUPITER-8 gibi birden çok soundu besleyebilir ve dolgun katmanlar ve karmaşık altyapı parçaları üretebilir. SH-101 ve JUNO-106 ile mükemmel bas ve soloyu ayrıştırın, zengin JX-8P yaylıları ile zengin bir RD piyanoyu ekleyin veya JUPITER-8'le bir canavar synth sesini yapın..


  Sağlamlık için Üretildi ve Çalım Konforu için Dizayn Edildi


  İster kişisel bir stüdyo, ister bir profesyonel bir stüdyo ya da bir tur ekipmanı olsun, JUPITER-Xm bulunduğu her yerde en güçlü konuma sahip olacaktır. Sert metal ve birinci sınıf bileşenler, canlı performansın zorluklarına dayanabilecek şekilde dizayn edilirken her zaman sağlam ve hassas bir deneyim sunuyor. Yüksek kaliteli, dengeli bağlantılar, tam boyutlu MIDI jakları ve çoklu pedal girişleri JUPITER-Xm'yi her duruma hazır hale getirir.


  Kablosuz Özgürlük


  JUPITER-Xm ile kablosuz bağlantısı ve dolayısıyla karmaşasız bir yaratma, performans ve prodüksiyon özgürlüğüne sahipsiniz. Pillerle saatlerce çalışır, Bluetooth üzerinden ses de çalabilen güçlü hoparlörlere sahiptir ve hatta Bluetooth MIDI ile bilgisayarlardaki ve iPad'deki software synthleri bile kontrol eder. Altyapı parçaları ile eşlik edebilir, yeni parçalar üretebilir, dahili synth'leri yazılım synth'lerle karıştırabilir ve en harikası tüm bunları tek bir kabloya kullanmadan yapabilirsiniz.

   

  Çok Taşınabilir, Çok Çalınabilir


  Genellikle kolay taşınabilir bir şey için çalınabilirliği ve tam ifade gücünden feragat etmeniz gerekebilir. JUPITER-Xm, kompakt bir klavyenin ne olabileceğini yeniden tanımlayan yepyeni 37 tuşlu ince klavyeyle mükemmel bir denge kurar. Küçük, ucuz demek zorunda değildir ve JUPITER-Xm’de, genellikle çok daha azına ayrılmış olması beklenen bir alanda sağlam, duyarlı tuşlar ve üç tam oktav elde edersiniz.

   


  Sürekli Genişletin


  JUPITER-Xm genişletilebilir bir platformun parçası olduğundan, kullanıma sunulan yeni içeriklerle güncellenebilir. Ayrıca tam boyutlu JUPITER-X ile sesleri ve diğer içerikleri paylaşabilir.
  ÖZELLİKLER

  Klavye

  37 Tuşlu (Tuş hassasiyetli, kompakt tipte)

  Ses İşlemcisi

  ZEN-Core
  Various MODEL ses oluşturucuları

  Bölümler

  5 bölümlü (Çalma bölümleri: 4, Rhythm bölümü: 1)

  Tonlar

  Ön Tanımlı Tonlar: 4,000 ve daha üstü
  Kullanıcı Tonları: 256
  Davul Kit,: 90 veya daha üstü

  Sahne 256

  Efektler

  Çoklu-Efektler: 4 sistemde, 90 tipte
  Part EQ: 5 sistemde
  Overdrive
  Reverb: 7 tipte
  Chorus: 4 tipte
  Delay: 5 tipte
  Mic NS / Comp
  Master EQ / Comp

  Arpeggiator

  I-ARPEGGIO (Çok bölümlü arpeggiator, çalma algılamasıyla)

  Arpeggio Bölümleri

  5 bölümlü

  Kontroller

  Pitch Bend Kontrol Tekeri
  Modulation Kontrol Tekeri
  Görev Atanabilir Sürgüler x 2
  Görev Atanabilir Anahtarlar x 3

  Bluetooth

  Ver 4.2
  Profil Desteği: A2DP (Audio), GATT (MIDI over Bluetooth Low Energy)
  Codec: SBC (SCMS-T yönteminin içerik korumasına desteklidir.)

  Ekran

  Grafik LCD 128 x 64 noktalı

  Hoparlör Çıkış Gücü

  4 W x 2

  Hoparlörler

  Tam sürüm (3.5 x 8 cm) x 2
  Tweeter 2 cm x 2

  Bağlantılar

  HEADPHONES jak: Stereo minyatür phone tipi (ön), Stereo 1/4-inç phone tipi (arka)
  MAIN OUT jak (L/MONO, R): 1/4-inç phone tipi
  MAIN OUT jak (L, R): XLR tipi
  MIC INPUT jak: 1/4-inç phone tipi/XLR tipi
  AUX INPUT jak: Stereo minyatür phone tipi
  HOLD PEDAL jak
  CONTROL PEDAL jak
  MIDI bağlantıları (IN, OUT)
  USB COMPUTER bağlantısı (AUDIO/MIDI)
  USB Hafıza bağlantısı
  DC IN jak

  Harici Hafıza

  USB Flash drive (ayrıca satılır)

  Güç Ünitesi

  DC 12 V: AC adaptör veya şarj edilebilir Ni-MH pil (AA, HR6) (ayrıca satılır) x 8

  Akım Gücü

  1,500 mA

  Aksesuarlar

  Kullanım Kılavuzu
  Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
  AC adaptör (PSB-5U)
  Güç Kablosu

  Opsiyonlar (ayrıca satılır)

  Pedal: DP serisi
  Expression Pedal: EV-5
  USB Flash drive (*)

  * Piyasada satılan bir USB flash sürücü kullanın. Ancak, piyasada satılan tüm USB flash sürücülerinin çalışacağını garanti edemeyiz.

  ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

  Ölçüler

  576 (G) x 308 (D) x 93 (Y) mm

  Ağırlık (AC adaptör, Piller Hariç)

  4.4 kg
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.