x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
Allen Heath

Allen Heath XONE:23C 2 Kanal Dj Mikser

Ürün Kodu : 3651
18.702,19 TL
18.702,19 TL
Havale Fiyatı
18.328,15 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

Yüksek Performanslı DJ Mikser ve Ses Kartı


Xone: 23C, en iyi dijital DJ'lik ve geleneksel miksajı kompakt erişilebilir bir formatta bir araya getiriyor.

Bu yüksek performanslı DJ mikser, üstün kaliteli, 4 stereo kanallı 96kHz 24bit dahili ses kartı ile donatılmıştır ve X: LINK to Xone: K serisi kontrolörler aracılığıyla tak ve çalıştır bağlantısı sunar, bu da onu dijital DJ'lik rahatlığını birleştirmek isteyen sanatçılar için mükemmel kılar ve gerçek bir mikserin uygulamalı kontrolü ve görsel çekiciliğiyle kayıt.

Xone: 23C, rezonans kontrolü, VCA fader'lar, 3 bantlı total kill EQ, ışıklı anahtarlar, crossfader eğri seçici ve amiral gemisi Xone: DB4'ten esinlenilen stil ile efsanevi Xone filtresinin geliştirilmiş bir versiyonunu içerir.

Mikserin kalbinde, Düşük Geçişli ve Yüksek Geçişli filtreler, frekans taraması ve "hafiften vahşi" rezonans kontrolü sunan ünlü analog Voltaj Kontrol Filtresi (VCF) sistemi bulunmaktadır. Ayrıca, filtre sisteminden geri dönen üçüncü taraf FX birimlerine bağlanmak için bir FX döngüsü de vardır.

Xone: 23C, fono ve hat girişleri için çift seviyeli 2 + 2 stereo kanala sahip olup, pikaplar ve CD / medya oynatıcılar dahil olmak üzere dört müzik kaynağının aynı anda bağlanmasına izin verir. Ek olarak, dahili ses kartı, DJ yazılımından yeniden oynatma ve kaydetme olanağı sunarak, kullanıcılara uygulamalı mikser kontrollerini kullanırken dijital DJ'lik yapmanın tüm avantajlarını sunar.

Ana miks çıkışı ve mikrofon girişi, profesyonel standart dengeli XLR'lardadır ve özel bir kayıt çıkışı vardır. Xone: 23C, kendi ses kontrolüne sahip özel bir kabin çıkışı, bir işaret karışımı kontrolü ve 9 segment pik tutma ölçerlerinde açıkça görüntülenen sinyal seviyeleri dahil olmak üzere kapsamlı izleme olanaklarıyla donatılmıştır.

Amiral gemisi Xone: DB4'e göre tasarlanan Xone: 23C, yumuşak dokunuş, arkadan aydınlatmalı kontroller, ışık borulu göstergeler ve ayırt edici yeni şekilli çelik ön panel içerir. Mikser ayrıca, aksesuar olarak temin edilebilen gelişmiş çizik performansı için en son Innofader ile yükseltilebilir.


4 STEREO KANAL USB SES KARTI

Seçtiğiniz DJ yazılımından tekrar oynatma ve kaydetme sağlayan 96kHz 24bit 4 stereo kanallı USB ses kartı, gerçek bir mikser ile dijital DJ'lik yapma imkanı sunar.


USB X: BAĞLANTI

X: LINK, Xone: K Serisi denetleyicilerimize ethernet bağlantısı üzerinden güç ve MIDI verileri sağlar, USB bağlantı noktalarını bilgisayarlara kaydeder ve genişletilmiş yazılım denetimi sunar.


VCF FİLTRE SİSTEMİ


Mikserin kalbinde, Düşük Geçişli ve Yüksek Geçişli filtreler, frekans taraması ve "hafiften vahşi" rezonans kontrolü sunan ünlü analog Voltaj Kontrol Filtresi (VCF) sistemi bulunmaktadır. Ayrıca, filtre sisteminden geri dönen üçüncü taraf FX birimlerine bağlanmak için bir FX döngüsü de vardır.

3 BANT TOPLAM KILL EQ

Her iki kanalda da frekansları yaratıcı bir şekilde ortadan kaldırmanıza ve bunları tam kontrolle miksere geri getirmenize olanak tanıyan 3 bantlı EQ İzolatörü bulunur.


HARİCİ FX DÖNGÜSÜ

Favori harici FX ünitenizi gönderme ve geri dönüş bağlantıları ve FX döngü anahtarlaması ile kurulumunuza sorunsuz bir şekilde entegre edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.