Allen Heath

Allen Heath XONE:PX5 Profesyonel Dj Mikseri

Ürün Kodu :3657
28.872,33 TL

HAVALE FİYATI:

28.583,61 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • İmza niteliğindeki sıcak analog Xone sesini sınıfının lideri dijital bağlantıyla birleştiren Xone: PX5, elektronik müzik performansına hayat ve ruh katar. Yerleşik FX teknolojisi, yeni Xone: Xcite FX performans odaklı gecikmeler, reverbler, modülatörler, flanşlar ve distorterler paketimiz ile FX ve ifade için ince ayar yapmak için basit elle kontrol yoluyla atanabilen yeni manipülasyon seviyeleri sunar DJ'in iç yaratıcılığı.

  Xone: PX5, efsanevi Xone filtresi, tüm kanallarda 3 bant EQ ve sezgisel bir düzen ile donatılmış 4 + 1 kanallı bir mikserdir.

  Harici FX donanımının hem Gönderme / Dönüş hem de Ana Ekleme modu bağlantılarıyla (Hat veya Hi-Z) bağlanmasına izin veren çok yönlü Gönder / Geri Dön özelliği, çok sayıda gelişmiş kurulum senaryosu için Xone: PX5'i donatır. Her kanalın harici FX işleme için kendi özel gönderme kontrolü vardır ve ayrıca dahili Xone: FX motoruna yönlendirilebilir.

  Dijital DJ iş akışlarına kolay entegrasyon için dizüstü bilgisayarınızı veya bilgisayarınızı premium dahili 20 kanallı 24bit 96kHz USB2 ses kartına bağlayın, ayrıca genişletilmiş MIDI kontrolü için X: LINK to Xone: K serisi denetleyiciler aracılığıyla tak ve çalıştır bağlantısı.

  Crossfader, harmanlama veya çizme stilleri için üç değiştirilebilir eğri ayarına sahiptir ve nihai crossfader performansı için kolayca değiştirilebilir veya Innofader Pro 2'ye yükseltilebilir.

  Miksleme tarzınız ne olursa olsun, Xone: PX5 modern bir DJ'lik yaklaşımı ile kendi sesinizi yaratmak için gereken tüm araçları bir araya getirir.

  YÜKSEK KALİTELİ DAHİLİ SES KARTI


  Xone: PX5, yüksek özellikli 20 Kanallı 96kHz, 24bit USB Ses Kartı içerir ve dijital DJ iş akışlarına sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini sağlar.

  Ek olarak Xone: PX5 Ses Kartı, Native Instruments’ın TRAKTOR SCRATCH PRO 2 DJ yazılımının DVS kontrolünü destekler. PC / Mac'inizi Xone: PX5'e takın ve bilgisayarınızda depolanan dijital ses dosyalarını sezgisel olarak kontrol etmek ve bunlarla çizmek için TRAKTOR SCRATCH PRO 2 kontrol ortamını (vinil veya CD'leri kontrol edin) kullanın.

  XONE: FX

  Xone: PX5, DJ performansı için özel olarak tasarlanmış yeni bir FX türü olan Xone: Xcite FX paketini içerir. Spektral gecikmeler, rezonatörler, cesur yankılar ve daha fazlasına, anında, içgüdüsel işlem için tanıdık, uygulamalı kontroller aracılığıyla erişilir, bu da bir parçaya enerji ve heyecan eklemeyi veya tüm FX ses manzaraları oluşturmayı kolaylaştırır. Karma FX modu, daha gelişmiş FX işleme için dahili ve harici gönderme ve geri dönüş FX'lerini birleştirir.


  XONE FİLTRE SİSTEMİ

  Orijinal ve en iyisi. Xone filtresi, DJ kabininde bir efsanedir - taklitçilerinin hiçbiri yaklaşmaz. Xone: PX5’in filtresi, HPF, BPF, LPF, rezonans kontrolü ve frekans taramasının yanı sıra Aux kanalını ve Harici Dönüşü filtreye yönlendirme seçeneğini içerir.


  XONE: SYNC MIDI SAAT MOTORU

  Xone: PX5, harici ekipmana başlatma / durdurma mesajları gönderebilen entegre bir MIDI saat motoruna sahiptir. 5-pin MIDI Sync / Out bağlantısı, ¼ ”jak giriş bağlantıları (mono / stereo) yoluyla bağlanabilen davul makineleri ve sentezleyiciler gibi harici yazılım / donanım enstrümanlarını entegre eder. Xone: PX5 ayrıca USB bağlantısı üzerinden MIDI saat bilgisi gönderebilir / alabilir.


  X: BAĞLANTI

  Nihai DJ kurulumu için, Xone: K serisi kontrol cihazlarını Xone: PX5 over X'e bağlayın: Yazılımınız üzerinde uygulamalı kontrol için USB bağlantı noktalarını bilgisayarınıza kaydedin.


  4 + 1 KANALLAR

  Dört tam özellikli fono / USB / hat kanalının yanı sıra Xone: PX5, XLR ve ¼ ”jak konektörleri ve tam 3 bant EQ ile esnek bir mikrofon / aux kanalına sahiptir. Mikrofonlarla çalmazsanız, ek girişler bu kanalın ekstra stereo müzik kaynağı veya USB Dönüş kanalı olarak kullanılmasına izin verir.


  INNOFADER UYUMLU

  Üstün performans için Innofader Pro 2 crossfader'a (ayrıca satılır) yükseltin. Scratch DJ'leri için her zaman popüler bir seçim.
  Bu kaynak metin hakkında daha fazla bilgiEk çeviri bilgileri için kaynak metin gerekli

  Teknik Özellikler

  Tip Analog
  Kanallar 4 + 1
  EQ 3-bant / Toplam Öldürme (CH 1-4 + CH A)
  USB Ses Kartı 20 Kanal (10 giriş / 10 çıkış)
  USB2 / Sınıf Uyumlu
  24bit / 96kHz
  1 x MIDI GİRİŞİ
  1 x MIDI Çıkışı
  Hat Girişleri 4 x RCA (CH 1-4)
  1 x 1/4 ″ TRS (CH A) Mono / Stereo
  Fono Girişleri 4 x RCA (CH 1-4)
  DVS için LN / PH Anahtarı
  USB Girişleri 5 x USB (CH 1-4 + CH A)
  Mikrofon Girişi 1 x XLR
  Ana Çıkış 1 x XLR (Dengeli)
  Master 2 Çıkışı 1 x RCA (Dengesiz)
  Kabin Çıkışı 1 x 1/4 ″ TRS
  Kayıt Çıkışı 1 x RCA (Dengesiz)
  Ana Uç 1 x 1/4 ″ TRS
  MIDI Senkronizasyonu / Çıkışı 1 x 5-Pin DIN
  DIN Ofset Kontrolü
  G / Ç Gönder / İade
  1 x 1/4 ″ TRS Gönder
  1 x 1/4 ″ TRS Dönüş
  1 x LN / Hi-Z Anahtarı
  Dahili Xone: FX Evet
  Hibrit FX Modu Evet (Dahili <Çift> Harici)
  FX Gönderme 1 x Ön / Sonradan Seçilebilir (CH 1-4 + CH A)
  Filtrele
  1 x VCF Filtresi
  HPF / BPF / LPF
  Ayarlanabilir Frekans ve Rezonans
  Atanabilir CH 1-4 + CH A + Harici Dönüş
  X-Link 1 x RJ45
  Kulaklıklar
  1 x 1/4
  1 x 3,5 mm
  Bölünmüş Cue İzleme
  Kanal Fader 60mm VCA / Değiştirilebilir
  Chanel Metre 12 Segment LED
  Kanal Fader Eğrisi 3 Türleri
  X-Fader 45mm VCA / Değiştirilebilir / Innofader Uyumlu
  X-Fader Eğri Ayarları 3 Tür
  MIDI Saat Gönderme + Alma
  Başlat / Durdur / Duraklat / Tempo Bend (- / +)
  MIDI Atanabilir Evet (MIDI CC / MIDI Notları)
  BPM Algılama Otomatik / Manuel / Dokunma Temposu
  Topraklama Terminalleri x 2
  Boşluk payı 20dB
  AC Şebeke
  100 ila 240V
  AC 50 / 60Hz
  Tüketim 35W maks.
  Şebeke Adaptörü Kablo kelepçeli 3 pinli IEC soketi
  Sigorta Değeri 250V AC T1AL 20mm
  Yükseklik 4.3″
  Genişlik 12,6 ″
  Derinlik 14,8 ″
  Ağırlık 11,5 lbs.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.