Boss

Boss BB-1X Bas Driver Pedal

Ürün Kodu :7570
4.706,00 TL
4.423,64 TL
Kazancınız
:
282,36 TL

HAVALE FİYATI:

4.423,64 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Boss BB-1X Bas Driver Pedal  BOSS BB-1X Bass Driver, bas gitarınızın sesi daha zengin ve güçlü olsun diye tasarlanmış özel bir pedal.Standart, kompakt bas pedallarından farklı olarak, BB-1X bir preamp gibi, kaliteli sese ulaşmakta çok önemli bir nokta. Enstrümanınızın ve amfinizin kendine özgü sesini ve en küçük detaylarını algılarken; karakteristik özelliklerini ön plana çıkararak deneyimlemek imkanı sağlar.

  BOSS’un en güncel MDP teknolojisi ile, BB-1X, geniş bir skalada, doğal temiz tonlardan ağır distortion’a kadar mükemmel tonu yakalamanıza olanak veriyor. Çalma tarzınıza, bulunduğunuz oktav aralığına göre kendini adapte eden bu sistem, gövde ve kök tonları kaybetmeden bir cevap sağlıyor. BB-1X doğal soundlu distortion, dinamik ve belirgin sesin en ince detaylarında karşılık buluyor.

  BB-1X temiz işitsel bir çerçevede sesi zenginleştirilen, düşük frekans skalasında da bu berraklığı koruyor. Blend düğmesi ile tonunuz direkt sinyal ile karıştırabilir.

   

   

  Bas gitarınızın veya amfinizin orjinal tonlarını ve seslerini değiştirmeyen kalın ve punchy sesler

  •BOSS’un en son distortionı, her tarz çalım ve müzik pasajlarına mükemmel uyumlu, en alt sesleriniz asla susmayacak

  •Blend düğmesi ile direk sinyal ve efektli ses arasında mix yapabilme imkanı

  •Ayrı ayrı Low ve High düğmeleri sayesinde ultra geniş ses ayarlamaları

  •İki çıkışı ile bas amfilerine normal çıkış ve ses sistemleri yada kayıt için balanslı direk çıkış gönderim imkanı

  •Line Çıkış jakı ile modern ve genişlemiş direk ses tonunuza yeni karakter getirir

  •BOSS kompakt pedalların X serisi özel sürümlülerinin yeni üyesi olarak üst düzey görünüm, ses ve hisler  Normal Bir Bas Pedalından Daha Fazlası

  BB-1X'in görünümünün sizi kandırmasına izin vermeyin. O sadece diğer kompakt pedallar gibi bir pedal değildir. Standart bas pedallarının aksine, müzikal pasajlar veya sololar için bir preamp ve DI gibi bas gitar sesinizi genişletir ve güçlendirir.Birçok preamp bas gitar sesinizi renklendirir veya büyük ölçüde karakterini değiştirir, fakat BB-1X farklıdır. Bas gitarınızın veya amfinizin doğal sesini ve özelliklerini çalım tarzınıza bağlı olarak nüans katarak vurgular ve canlandırır. BB-1X Bass Driver'ı kolayca pedal zincirinize ekleyebilir ve soundunuzu daha iyi yapabilirsiniz.

   

   

   

  Temel Tonunuzu Oluştururken Sonu Gelmeyen Olasılıklar

  Tüm basçılar geniş aralıktaki temel tonlarını oluştururken gövde sesini, güçlülüğü ve sesi oluşturan diğer elementlerin hepsini düşünürler. İşte BB-1X in gerçekten parladığı nokta da budur. Bizim en son teknolojimiz ile profesyonel sesinizi oluştururken sonu gelmeyen olasılıklara sahip olacaksınız. High ve Low ton düğmelerinin kombinasyonalarında, Blend düğmesinin sağladığı herkes tarafından kabul gören ayarları ile kişisel tonunuzda mükemmel bir balans yaratabileceksiniz.  Sihirli BB-1X Sesleri

  Geleneksel bas pedalları ile bir punchy ses elde etmek için, frekans aralıklarında genellikle biraz doğal olmayan daraltma ile bir ses elde edilir. Şeffaf ve yüksek çözünürlüklü distortion sesi elde etmeye çalışırken, en alt seslerde boğuk ve susturamama gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Distortion seviyesi arttıkça da dinamik tepki ve müzikal ifadeler sınırlanır, azalır.


  BOSS'un gelişmiş teknolojisi sayesinde, BB-1X bas sinyalinizi birkaç farklı boyutta eş zamanlı olarak analiz eder. Muhteşem ses işleme sanatı enstrümanınıza, çalım stilinize, müzik döngüsüne, dinamikler ve daha birçok parametreye bağlı olarak çalışır. İşte bu sanat size, geniş aralıkta sesi şekillendirme olasılıkları ve enstrümanınızın, amfinizin doğal seslerini değiştirmeden temel ton yapınızı genişletmenizi sunar. Doğal yapısındaki tek parça alt sesler ile yüksek çözünürlükteki distortion efektini kombine ederek, her modern basçının gereksindiği eşsiz reflekslere karşı BB-1X dinamik tepkiler ile gelmektedir.

   

    

  Etkileyici Bir Sound için Optimize Edilmiş Çıkışlar

  Sahnede bas gitar sinyali genellikle iki ayrı çıkışlar ile bölünerek, birinde DI box kullanılarak ses sistemine gönderilir, diğer çıkış ise bas amfisine gönderilir. BB-1X özellikleri arasında bulunan kullanışlı balanslı Line Çıkışı ile DI Box kullanımına ihtiyacınız olduğunda sizin yardımınıza koşmaktadır. Fakat hata yapmayalım, bu basit bir line çıkışı değildir. BOSS bu çıkışı sizin için süper ötesinde bir ton alabilmeniz için özel olarak ayarlamış ve optimize etmiştir.


  Sahne üzerinde amfiniz ve DI çıkış ile yarattığınız imza tonunuz seyircilere sunumu anında biraz farklılaşabilir. Çünkü ses mühendisinin ana konsantrasyonu çalan grubun genel ses seviyesi ve balansı üzerinedir. Birçok üst seviye başçı ve profesyonel ses mühendisine danıştıktan sonra, BOSS onların önerilerini özenle dikkate alarak, BB-1X Line Çıkışı üzerinde bazı eşsiz geliştirmeler yapmıştır.

  BB-1X'in Line Çıkışı ile temel tonu ve tonun gövdesi oluşturulurken, sadece en alt seslerin basitçe güçlendirilmesi değil; genel ses sistemine giden sonuçta güçlendirilmiştir. Bu özel ayar, balanslı sesin tüm spectrum'umunda gövde sesinin, punch ve parlaklığını asla kaybetmeden verebilmesini sağlar.

   

   

  Teknik Özellikleri 

  Nominal Giriş Seviyesi

  -20 dBu

  Giriş Empedansı

  1 M ohm

  Nominal Çıkış Seviyesi

  OUTPUT jak: -20 dBu
  LINE OUT jak: -20 dBu

  Çıkış Empedansı

  OUTPUT jak: 1 k ohm
  LINE OUT jak: 600 ohms

  Tavsiye Edilen Yükleme Empedansı

  OUTPUT jak: 10 k ohms veya daha üstü
  LINE OUT jak: 600 ohms veya daha üstü

  Kontroller

  Pedal Açma / Kapama Anahtarı
  LEVEL Düğmesi
  BLEND Düğmesi
  LOW Düğmesi
  HIGH Düğmesi
  DRIVE Düğmesi

  Gösterge

  CHECK göstergesi (Aynı zamanda pil durumunu da gösterebilir)

  Bağlantılar

  INPUT jak
  OUTPUT jak
  LINE OUT jak (1/4-inç TRS phone tipi)
  AC adaptor jak (DC 9 V)

  Güç Ünitesi

  Alkalin Pil (9V, 6LR61) veya Carbon-zinc Pil (9V, 6F22)
  AC adaptör (ayrıca satılır)

  Akım Gücü

  54 mA

  Yaklaşık Pil Ömrü (Bu figür kullanım şekline göre değişiklik gösterebilir.)

  Alkalin: Yaklaşık 6 saat

  Aksesuarlar

  Kullanım Kılavuzu
  Güvenli Kullanım ve Bilgi Kartı
  Alkalin Pil (9V, 6LR61)

  Opsiyonlar (ayrıca satılır)

  AC adaptör (PSA serisi)

  Ölçüler ve Ağırlık (Pil Dahil) Genişlik

  73 mm
  2-7/8 inches

  Derinlik

  129 mm
  5-1/8 inches

  Yükseklik

  59 mm
  2-6/16 inches

  Ağırlık

  450 g
  0 lbs. 16 oz.

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.