x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yukarı
%0 İndirim
Boss MT-2W Waza Metal Zone Distortion Pedalı - 1
Boss MT-2W Waza Metal Zone Distortion Pedalı - 2
Boss MT-2W Waza Metal Zone Distortion Pedalı - 3
Boss MT-2W Waza Metal Zone Distortion Pedalı - 4
Boss

Boss MT-2W Waza Metal Zone Distortion Pedalı

Ürün Kodu : MT-2W
Stok Var
6.480,00 TL
6.480,00 TL
Havale Fiyatı
6.350,40 TL
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kolay İade

Boss MT-2W Waza Metal Zone Distortion Pedalı
25 yılı aşkın bir süredir MT-2 Metal Zone, BOSS serisinin en popüler ve etkili kompakt pedallarından biri olmuştur ve genel satışlar açısından sadece saygıdeğer DS-1 Distortion pedalından sonra ikinci sıradadır. Japonya'da üretilen ve Waza Craft mojo ile aşılanan MT-2W, bu ikonik kompakt pedalı yeni ton seviyesine ve çok yönlülüğe taşıyor. Standart mod, orjinal mid-odaklı Metal Zone tonunun gelişmiş bir versiyonunu sunarken, custom mod; günümüzün yüksek distortion'lı müzik türleri için mükemmel şekilde uyumlu, taze ve geniş kapsamlı bir ses sunar.

 


• Tamamı analog ses devreleriyle üst-düzey Waza Craft pedal

 

• Analog ve ayrık bileşenlerle oluşturulmuş yenilikçi çift kademeli distortion devresi

 

• Standart mod, ünlü MT-2 Metal Zone sesini geliştirilmiş netlik ve daha düşük gürültü ile günceller.

 

• Custom mod, daha geniş aralık, daha fazla dinamizm ve daha düşük alt katman seslerine sahip tam gaz distortion tonları sunar

 

• Güçlü üç bantlı EQ; Yüksek, Düşük ve geniş aralıkta değiştirilebilen Orta sesleriyle yoğun ses özelleştirme ve her bir bantta 15 dB'e kadar yükseltme / kesme sağlar

 

• Pedal devre dışında bırakıldığında temiz ve net ton için üst düzey buffer desteği

 

• Üretim yeri Japonya

 

Metal Zone: Yüksek Distortion'lı Pedallarda Bir Kilometre Taşı

İlk olarak 1991'de piyasaya sürülen ve halen üretimi devam etmekte olan MT-2 Metal Zone; kalın, zengin distortion sesi ve belirgin mid karakteri ile her yerde gitaristler tarafından seviliyor. Çok yönlü bir ağır ton yelpazesi üretebilen MT-2'nin yenilikçi çift aşamalı distortion devresi, yıllar boyunca pedal tasarımcılarını etkilemiştir. Bir diğer öne çıkan özellik ise çığır açan üç-bant EQ'dur ve parametrik orta kademesi, çok sayıda yüksek distortion türlerini kapsamak için derin ses şekillendirme kabiliyeti sağlar. Pedal aynı zamanda, çift-konsantrik düğmeli ilk BOSS kompaktlarından biriydi ve boyutlarını arttırmadan genişletilmiş kontrol sunuyordu.

 


MT-2W: Waza İşçiliği ile Rafine Tonlar

Tüm Waza Craft pedalları gibi MT-2W, orijinal BOSS analog tasarımını gelişmiş performans ve çok yönlülük için sanatsal iyileştirmelerle aşıyor. Çift kademeli distortion devresi, özenle seçilmiş bileşenlerle ayrık bir tasarıma sahip olup daha fazla netlikle birinci sınıf tonlar sağlar. EQ, standart ve custom modlar için özel olarak ayarlanmış daha yumuşak bir orta ton tonu ve benzersiz Q değerleri ile rafine edilmiştir.
Standart Mod: Geliştirilmiş Metal Zone

MT-2W'nin çift aşamalı distortion devresindeki ayrık bileşenlerle desteklenen Standart mod, Metal Zone'nun ünlü ve tahrik edici mid seslerini bir sonraki seviyeye taşır. Sesin attack'ı daha da duyarlı ve tanımlaştırılmış, ayrıca netliği de artırılmıştır. Dip gürültüsü azaltılarak ultra yüksek distortion ayarlarında gelişmiş performans sağlanmıştır.
Custom Mod: Sıkı ve Geniş

MT-2W'nin Custom modunu devreye sokmak, pedalı neredeyse tüm mevcut sert müzik türleri için ideal hale getirir ve büyük-geniş kapsamlı bir ses sunar. Tonu doğal ve açıktır, daha yüksek dinamikler ve standart moddan daha yuvarlak alt katmanlar içerir. En yüksek distortion ayarlarında bile, kalın seslerde çalacağınız riffleri dışarı çıkarmak için tam, sıkı, odaklanmış ve iyi tanımlanmış sesleri mükemmel şekilde verir. Gitarınızın sesini kıstığınızda bile parmaklarınızın altında son derece dengeli bir ton aralığı oluştururken çok güzel bir şekilde soundunuzu temizler.
Waza Craft: Üstün Ton Sanatı

BOSS mühendisleri, en başından beri, eski analog devrelerinden yüksek teknoloji ürünü DSP'ye kadar gerekli her türlü teknolojiyi kullanarak en iyi gitar tonlarına ulaşmayı taahhüt etmişlerdir. Bu coşkulu ruh, özenle seçilmiş analog bileşenler, rafine devre ve detaylara titizlikle dikkat ederek olağanüstü ses ve dokunma tepkisi veren Waza Craft serisiyle devam ediyor. Japonya'da, Waza; Sanat ve teknik terimidir ve bu özel sürüm pedalları, BOSS tasarım ve işçiliğinin zirvesini temsil etmek için Waza sembolünü gururla taşır.Teknik Özellikler  

Nominal Giriş Seviyesi

-20 dBu

Giriş Empedansı

1 M ohm

Nominal Çıkış Seviyesi

-20 dBu

Çıkış Empedansı

1 k ohm

Tavsiye Edilen Yükleme Empedansı

10 k ohm veya daha üstü

Bypass

Buffer destekli bypass

Kontroller

Pedal anahtarı
Mode anahtarı
DIST düğmesi
EQUALIZER MIDDLE/MID FREQ düğmesi
EQUALIZER HIGH/LOW düğmesi
LEVEL düğmesi

Gösterge

CHECK göstergesi (Pil durumunu kontrol göstsrgesi olarak da kullanılır.)

Bağlantılar

INPUT jak: 1/4-inç phone tipi
OUTPUT jak: 1/4-inç phone tipi
DC IN jak

Güç Ünitesi

Alkalin Pil (9 V, 6LR61) veya Karbon-zinc pil (9 V, 6F22)
AC adaptör (PSA serisi: ayrıca satılır)

Akım Gücü

35 mA

Sürekli Kullanımda Beklenen Pil Ömrü

Alkalin: Yaklaşık 18 saat
Karbon: Yaklaşık 7 saat
*Bu rakamlar, gerçek kullanım koşullarına bağlı olarak değişecektir.

Aksesuarlar

Kullanım Kılavuzu
Broşür ("ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM," "ÖNEMLİ NOTLAR" ve "Bilgilendirme")
Alkalin piller (9 V, 6LR61)

Opsiyonlar (ayrıca satılır)

AC adaptör: PSA serisi

Ölçüler ve Ağırlık

 

Genişlik

73 mm
2-7/8 inç

Derinlik

129 mm
5-1/8 inç

Yükseklik

59 mm
2-3/8 inç

Ağırlık (Piller Dahil)

440 g
1 lb

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.