sE Electronics sE2200 Geniş Diyaframlı Condenser Mikrofon

Ürün Kodu :5974
2.709,29 TL
Paylaş

KAMPANYALAR

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • sE Electronics sE2200 Geniş Diyaframlı Condenser Mikrofon

  sE2200: Her standartta klasik ses.
  sE2200, vokaller, seslendirmeler ve sayısız enstrümantal uygulamalar için pürüzsüz, cilalı sesiyle yıllar önce sE Electronics'i haritaya koyan ödüllü kardioid kapasitif mikrofonun en son sürümüdür.

  Seleflerinin saygın statüsü göz önüne alındığında, sE orijinal kapsül tasarımına, özel yapım transformatöre ve A sınıfı devre topolojilerine sadık kaldı, bu nedenle hala tüm nesil mühendisler tarafından sevilen aynı yoğunlaştırıcı mikrofon.

  En son teknoloji ürünü bileşenler ve daha kısa, optimize edilmiş sinyal yolu daha da iyi gürültü performansı ve netliği sağlar, yeni ped ve filtre seçenekleri çok yönlülüğünü artırır ve takma ve bitiş sE'nin en son üretim teknikleriyle güncellendi - ancak sE2200 korur orijinalin tüm klasik sesi.

  EL YAPIMI 1" GERÇEK KONDENSER KAPSÜL
  sE2200 yalnızca kardioid mikrofon olmasına rağmen, mümkün olan en iyi akustik performansı sağlamak için iki (bir yerine) altın püskürtmeli diyafram kullanılır.

  Dünyanın en iyi müzik enstrümanları gibi inşa edilen her kapsül, Şanghay'daki kendi fabrikamızda el yapımı ve ayrı ayrı ayarlanmıştır - ve arka plakalı veya elektret tasarımlı diğer mikrofonların aksine, sE2200 gerçek bir harici polarize kondansatör kapsülüne sahiptir ve bu nedenle en iyisini sunar. her açıdan olası performans.

  GELENEKSEL A SINIFI ELEKTRONİK TASARIM
  Özenle seçilmiş, ayrık bileşenleri, her kaynakta mükemmel ses kalitesi sağlar. SE2200'ün tasarımı hala herhangi bir IC'yi (entegre devreler) kullanmaktan kaçınır ve bir standarda göre değil, mükemmel olmak için üretilmiştir. Düşük gürültü, tutarlı performans ve yüksek hassasiyet, son derece sıkı toleranslara sahip son teknoloji yüzeye monte elektronik bileşenler tarafından sağlanır.  İKİ DEĞİŞTİRİLEBİLİR ZAYIFLAMA SEVİYESİ VE DÜŞÜK KESİM FİLTRELER
  -10 dB ve -20 dB pad anahtarları, en gürültülü enstrümanlar için bile çok çeşitli uygulamalara ve yakın mikrofon tekniklerine olanak tanıyan genişletilmiş dinamik aralık sağlar... davul.

  80Hz veya 160Hz'de seçilebilen iki düşük kesimli filtre, düşük frekanslı uğultu veya ayak sesi gürültüsünü ortadan kaldırmaya yardımcı olmanın yanı sıra yakın mikrofon teknikleriyle aşırı bas (yakınlık etkisi) telafi etmeye yardımcı olur.  ÖZEL ÜRETİM ÇIKIŞ TRAFOSU
  Klasik stüdyo mikrofonlarının ruhunu canlandıran sE2200'ün özel transformatörü, genel ses görüntüsüne üstün derinlik ve ağırlık sağlar ve büyük ölçüde korumalı metal muhafaza, gürültüsüz çalışma sağlar.

  ALL-METAL MUHAFAZA & PREMIUM BİTİRME
  Diğer bazı uygun fiyatlı mikrofonların ucuza yapılan gövdelerinin aksine, sE2200'ün tamamen metal kasası, her türlü elektriksel paraziti ve gürültüyü etkili bir şekilde reddetmeyi sağlar - ve yüksek kaliteli kaplama, yıllar boyunca harika bir görünüm sağlar.  ALTIN ​​KAPLAMALI XLR KONEKTÖR
  Yıllar ve yıllar boyunca kayıpsız, güvenilir sinyal bağlantısı sağlar ve...

  İZOLASYON PAKETİ
  Daha fazla gürleme kontrolü ve "patlayıcı koruma"nın istendiği durumlar için bu paket ayrıca sE'nin İzolasyon Paketini de içerir. Tek bir düğmenin döndürülmesiyle, bağlantı parçası mikrofona hızlı ve güvenli bir şekilde takılır ve aynı basit hareketle çıkarılabilir. Bu, mikrofonun hızlı ve kolay bir şekilde kurulmasını sağlar - ayar yok, güçlük yok.

  İzolasyon Paketi ayrıca, sE'nin şok montajına verimli bir şekilde oturan ve en iyi performans için dikey olarak ayarlanabilen kavisli metal pop filtresi ile donatılmıştır.


  Kutu İçeriği

  sE2200 Stüdyo Kondenser Mikrofon
  İzolasyon Paketi (darbeli, açılır filtre)
  İplik adaptörü
  SE Logo çıkartması
  Garanti kartı ile kullanım kılavuzu

  Teknik Özellikler

  Kapsül Tipi: El yapımı 1" Gerçek Kondenser

  Kutup Deseni: Kardioid

  Frekans aralığı: 20 Hz - 20 kHz

  Hassasiyet: 23,7 mV/Pa (-32,5 dBV)

  Maks. SPL: 125 / 135 / 145 dB (0/10/20 dB ped) (%0,5 THD @ 1kHz)

  Eşdeğer gürültü seviyesi: 8 dB(A)

  Dinamik aralık: 117 / 127 / 137 dB (0/10/20 dB Zayıflama pedi)

  Sinyal Gürültü Oranı: 86 dB

  Düşük kesim filtresi: 80 / 160 Hz, 6 dB/Oct, değiştirilebilir

  Zayıflatma Pedi: 10 / 20 dB, değiştirilebilir

  Güç: IEC 61938'e göre 48 Volt

  Elektriksel Empedans: <50 Ohm

  Önerilen yük empedansı: >1k Ohm

  Akım tüketimi: 4,2 mA

  Bağlantı: 3 pimli erkek XLR konektörü

  Boyutlar: Çap: 51 mm (2,01 inç), Uzunluk 215 mm (8,46 inç)

  Ağırlık: 611 gr (21.55 oz.)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.